Информацията в раздел „Резултати на живо” (LIVESCORE) не е официална и се публикува само за удобство на участниците.
Печалбите се изплащат само на база официалните резултати, публикувани в раздел "Резултати".
 

ФУТБОЛ
срещи за        Опреснявай на всеки 30 сек. 60 сек. Спри
ЧАС МИН. ПЪРВ. N ДОМАКИН РЕЗ. ГОСТ ПП СТАТУС ГОЛМАЙСТОР К ПР. ДУЗ.
01:57 90' ГВАТ 1163 КОМУНИКАСИОНЕС 2-0 МАЛАКАТЕКО (0-0) 2 Плвр  (71')   - -
02:00 90' АРЖ САН ЛОРЕНСО 1-0 ЧАКАРИТА (1-0) 2 Плвр RENIERO NICOLAS (26') 5 - -
02:21 90' САЩ КЪЛЪМБЪС КРЮ 2-2 NEW ENGLAND REVOLUTION (2-2) 2 Плвр PENILLA CRISTIAN (45') 6 - -
14:29   ИТCБ 345 КОЗЕНЦА 0-2 РЕНДЕ (0-2) Плвр VITERITTI ORLANDO (40')   - -
15:26 90' ТУР1 АНКАРАГЮДЖЮ 4-0 ГАЗИАНТЕП ББ (2-0) 2 Плвр AGCAY SEDAT (86')   - -
15:26 90' ТУР1 АДАНА ДЕМИРСПОР 2-3 ЕРЗУРУМ ББ (0-1) 2 Плвр NOBRE MERT (67')   - -
15:26 90' ТУР2 1938 АЛТАЙ ИЗМИР 3-1 ХАЧЕТЕПЕ СК (1-0) 2 Плвр  (90')   - -
15:27 90' ТУР2 1955 КЕЧИОРЕНГЮДЖЮ 0-0 АМЕДСПОР (0-0) 2 Плвр     - -
15:27 90' ТУР2 1953 БУДЖАСПОР 1-1 МЕНЕМЕН БЕЛЕДИЕСПОР (0-1) 2 Плвр  (73')   - -
15:30 90' ИТCБ 307 ПАГАНЕЗЕ 0-2 СИКУЛА ЛЕОНЦИО (0-1) 2 Плвр LESCANO FACUNDO (дузпа 90') 1 - -
15:30 90' ТУР2 ШАНЛЪУРФАСПОР 1-0 ГЮМЮШХАНЕСПОР (1-0) 2 Плвр  (44') 1 - -
15:30 90' ТУР2 НИГДЕ БЛД 0-0 САКАРЯСПОР (0-0) 2 Плвр     - -
15:30 90' ТУР2 ФЕТХИЕСПОР 0-1 БАНДЪРМАСПОР (0-1) 2 Плвр  (20')   - -
15:30 90' ТУР2 ТОКАТСПОР 1-2 ИНЕГЪОЛСПОР (1-0) 2 Плвр  (83')   - -
15:30 90' ТУР2 1956 ХАТАЙСПОР 1-1 САНДЖАКТЕПЕ БЕЛЕДИЕ (0-0) 2 Плвр  (80')   - -
15:30 90' ТУР2 БОДРУМ БЛД 2-1 ЕТИМЕСГУТ БЛД (0-1) 2 Плвр  (73')   - -
15:30 90' ТУР2 МЕРСИН ИДМАН ЮРДУ 1-2 АС САРИЕР (0-1) 2 Плвр  (90')   - -
15:31 90' ТУР2 1948 ТУЗЛАСПОР 1-1 ЕЮПСПОР (0-1) 2 Плвр  (57') 1 - -
15:42 86' ГЕРС 371 ФК ГЕРМ. ЕГЕСТОРФ/ЛАНГРЕДЕР 2-0 ЛЮБЕК (2-0) 2 Плвр SCHUMACHER KEVIN (35') 1 - -
15:53 75' КТУН 1971 ЕС САХЕЛ 0-0 АС ГАБЕСИЕН (0-0) 2 Плвр     - -
15:56 72' ИТА АТАЛАНТА 1-1 ТОРИНО (0-0) 2 Плвр LJAJIC ADEM (56') 2 - -
15:56 72' ТУР АКХИСАР БЕЛЕДИЕ 1-1 ГЬОЗТЕПЕ (1-1) 2 Плвр GHILAS NABIL (дузпа 16') 2 - -
15:56 72' АЗБ САБАИЛ 1-1 КАПАЗ ГЯНДЖА (1-1) 2 Плвр MIYA FARUK (24')   - -
15:56 72' КТУН КЛУБ БИЗЕРТЕН 1-1 КЛУБ АФРИКАН (0-1) 2 Плвр DRIDI ALAEDDINE (47')   - -
15:57 71' ГЕРС 381 ОЛДЕНБУРГ 1-2 ХАМБУРГЕР II (1-1) 2 Плвр STORB PATRICK (55')   - -
15:57 71' ТУР КОНЯСПОР 1-0 КАСЪМПАША (1-0) 2 Плвр ETO O SAMUEL (11') 3 - -
15:58 70' ИТБ ПЕРУДЖА 2-2 ТЕРНАНА (2-1) 2 Плвр MONTALTO ADRIANO (52') 2 - -
15:58 70' ИТА КИЕВО ВЕРОНА 0-2 ИНТЕР МИЛАНО (0-0) 2 Плвр PERISIC IVAN (61') 1 - -
15:58 70' ЮАР 593 БИДВЕСТ 0-1 ПОЛОКУЕЙН СИТИ (0-0) 2 Плвр TSHILO THAPELO (51')   - -
15:59 69' ФР БОРДО /Ж/ 0-0 МОНПЕЛИЕ /Ж/ (0-0) 2 Плвр     - -
15:59 69' ИТА ЛАЦИО 2-0 САМПДОРИЯ (2-0) 2 Плвр DE VRIJ STEFAN (43') 2 - -
15:59 69' ШВ1 ЙОНШЬОПИНГ С. 0-1 ЙОСТЕР ИФ (0-1) 2 Плвр JOHANSSON CARL (34')   - -
15:59 69' ФИН 646 РОПС РОВАНИЕМИ 3-0 ПС КЕМИ (2-0) 2 Плвр MORAES AGNALDO (56') 2 - -
15:59 69' ЮАР 1984 МАРИЦБУРГ ЮН. 1-1 СЪНДАУНС (1-1) 2 Плвр MABOE LEBOHANG (44')   - -
16:00 68' ФР НИЦА 1-0 МОНПЕЛИЕ (0-0) 2 Плвр LEES-MELOU PIERRE (59')   - -
16:00 68' ФР СОЙО /Ж/ 1-1 PARIS FC (W) (0-0) 2 Плвр  (63')   - -
16:00 68' ФР АСПТТ АЛБИ /Ж/ 1-1 РОДЕ /Ж/ (1-0) 2 Плвр  (66')   - -
16:00 68' ИТА УДИНЕЗЕ 1-1 КРОТОНЕ (1-1) 2 Плвр SIMY NWANKWO (7') 1 - -
16:00 68' ФИН ИФК МАРИЕХАМН 1-2 ВПС ВААСА (1-1) 2 Плвр CISS ELHADJI (63') 1 - -
16:00 68' МОЛД МИЛСАМИ 0-0 СФИНТУЛ (0-0) 2 Плвр     - -
16:00 68' ЮАР ФК СТЕЛЕНБОШ 2-1 УИТБАНК СПЪРС (2-1) 2 Плвр MUBAYIWA PATRICK (44')   - -
16:00 68' АРМ АЛАШКЕРТ 0-0 ПЮНИК ЕРЕВАН (0-0) 2 Плвр     - -
16:00 68' АРМ БАНАНЦ 0-0 ГАНДЗАСАР КАПАН (0-0) 2 Плвр     - -
16:00 68' MAK РАБОТНИЧКИ СКОПИЕ 3-0 ПЕЛИСТЕР БИТОЛЯ (0-0) 2 Плвр  (67')   - -
16:00 68' КОС BESA 0-0 ДРЕНИЦА (0-0) 2 Плвр     - -
16:00 68' КОС KF FLAMURTARI 1-0 KF VELLAZNIMI (1-0) 2 Плвр SHILOV ALBAN (17')   - -
16:00 68' КОС LLAPI 1-1 DRITA (1-1) 2 Плвр REXHA KASTRIOT (39')   - -
16:00 68' КОС VLLAZNIA POZHERAN 0-1 ПРИЩИНА (0-1) 2 Плвр MANKENDA GAUTHIER (33')   - -
16:01 67' ШВ 799 ДАЛКУРД ФФ 2-1 ГИФ СУНДСВАЛ (2-1) 2 Плвр HALLENIUS LINUS (31') 3 - -
16:01 67' НОР1 СТРЬОМЕН 2-0 ЛЕВАНГЕР (1-0) 2 Плвр VESTVATN OYSTEIN (49')   - -
16:02 66' ШВ 798 БК ХЕКЕН 2-2 ХАМАРБИ ИФ (1-2) 2 Плвр EL KABIR MOESTAFA (54') 2 - -
16:03 65' ГЕРЮЗ 449 СААРБРЮКЕН 1-0 КИКЕРС ОФЕНБАХ (1-0) 2 Плвр BEHRENS KEVIN (8')   - -
16:03 65' РУС2Ц 1969 СТРОГИНО 2-2 ЕНЕРГОМАШ БЕЛГОРОД (1-1) 2 Плвр ULJANOV ALEKSANDR (56')   - -
16:04 64' ШВ 1154 ВИТШЬО /Ж/ 2-2 ЛИНШЬОПИНГ ФК /Ж/ (1-2) 2 Плвр SALLSTROM LINDA (53')   - -
16:04 64' НОР 1885 АВАЛДСНЕС /Ж/ 0-2 ВОЛЕРЕНГА /Ж/ (0-1) 2 Плвр  (69')   - -
16:05 63' МОЛД ФК ПЕТРОКУБ 2-0 З. БАЛТИ (1-0) 2 Плвр MACRITCHII VALERII (52')   - -
16:14 54' КЕНИЯ ГОР МАХИЯ 1-1 ТИКА ЮН. (1-1) 2 Плвр GUIKAN EPHREM (44')   - -
16:21 47' СЛВК ЖИЛИНА 0-1 ДАК ДУНАЙСКА СТРЕДА (0-1) 2 Плвр VIDA KRISTOPHER (35')   - -
16:28   РУС ЦСКА МОСКВА 0-0 ФК КРАСНОДАР (0-0) Плвр   2 - -
16:29   ГЕР АУГСБУРГ 1-0 МАЙНЦ 05 (1-0) Плвр GREGORITSCH MICHAEL (29') 1 - -
16:29   РУС ФК ТОСНО 0-1 АМКАР ПЕРМ (0-1) Плвр RYAZANTSEV ALEKSANDR (дузпа 18')   - -
16:29   ИРАН ПАДИДЕХ МАШХАД 2-1 СИАХ ЯМЕГАН (2-1) Плвр GHAZI MOHAMMAD (дузпа 41')   - -
16:29   ИРАН 1079 ЕСТЕФЛАЛ ФК 0-1 ПЕЙКАН (0-1) Плвр GHASEMI ARMAN (13') 2 - -
16:29   ИРАН 1139 ТЕРАКТОР 0-1 САНАТ НАФТ (0-1) Плвр CESAR AUGUSTO (37') 1 - -
16:30   ПОЛ САНДЕЦЯ НС 0-0 АРКА ГДИНЯ (0-0) Плвр   2 - -
16:30   ПОЛ1 1608 ВИГРИ СУВАЛКИ 0-0 ЗАГЛЕБИЕ СОСН. (0-0) Плвр     - -
16:30   ИРАН ЕСТЕФЛАЛ КУЗЕСТАН 1-1 СЕПАХАН (1-1) Плвр NASSARI HAKIM (36')   - -
16:30   ИРАН ЗОБ АХАН 0-0 ПЕРСПОЛИС (0-0) Плвр   3 - -
16:30   ИРАН ПАРС 2-0 НАФТ ТЕХЕРАН (2-0) Плвр SEIFOLLAHI ROUHOLLAH (45')   - -
16:30   ИРАН 1116 САЙПА КАРАДЖ 0-0 ГОСТАРЕШ ФУЛАД (0-0) Плвр   2 - -
16:30   ИРАН СЕПИДРУД Р. 0-0 ФУЛАД (0-0) Плвр   1 - -
16:31   ЕГИП ЕЛ РАДЖА 0-0 ИСМАИЛИ СК (0-0) Плвр     - -
16:42 43' ИТА БАРИ ПИНК /Ж/ 1-1 EMPOLI (W) - 1 Плвр ORLANDI GIULIA (17')   - -
16:56 29' ЛЮКС ДИФЕРДАНЖ 03 0-1 UNION TITUS PETANGE - 1 Плвр SKENDEROVIC DELVIN (17')   - -
16:57 28' ШВЦ1 ВОЛЕН 1-0 ВАДУЦ - 1 Плвр SEFERI TAULANT (17')   - -
16:57 28' ШВЦ1 ШАФХАУЗЕН 1-0 РАПЕРСВИЛ - 1 Плвр CICEK TUNAHAN (15')   - -
16:57 28' УРУГ КА АТЕНАС ДЕ САН КАРЛОС 1-0 АТЛ. ФЕНИКС - 1 Плвр TECHERA FRANCISCO (2')   - -
16:57 28' ЛЮКС RM HAMM BENFICA 0-1 ПРОГРЕС Н. - 1 Плвр KARAYER METIN (19')   - -
16:58 27' ГЪР 1917 ЕРГОТЕЛИС 0-0 АЕ КАРАИСКАКИС - 1 Плвр     - -
16:58 27' АРЖ2 ЛОС АНДЕС 0-0 ОЛ БОЙС - 1 Плвр     - -
16:58 27' БЛРС 1586 ФК ИСЛОЧ 0-0 ФК ГОРОДЕЯ - 1 Плвр     - -
16:59 26' ГЪР ПАНЕЯЛИОС 0-0 ДОКСА ДРАМА ФК - 1 Плвр     - -
16:59 26' ГЪР 1962 АПОЛОН ЛАРИСА 0-0 ПАНАХАЙКИ - 1 Плвр     - -
16:59 26' ГЪР 1961 АПОЛОН КАЛАМАРИЯ 0-0 АРИС СОЛУН - 1 Плвр     - -
16:59 26' АРЖ ТИГРЕ ВИКТОРИЯ 0-1 УРАКАН БА - 1 Плвр SILVA NICOLAS (22')   - -
16:59 26' ШВЦ 834 ЙЪНГ БОЙС 2-0 ФК ЛОЗАНА-СПОРТ - 1 Плвр FASSNACHT CHRISTIAN (18') 1 - -
16:59 26' ШВЦ СИОН 0-1 БАЗЕЛ - 1 Плвр VAN WOLFSWINKEL RICKY (11') 1 - -
16:59 26' ШВЦ1 832 КИАСО 0-0 ААРАУ - 1 Плвр     - -
16:59 26' ШВ 1161 ЕСКИЛСТУНА ЮН. ДФФ /Ж/ 0-0 ПИТЕО /Ж/ - 1 Плвр     - -
16:59 26' БРА-А ПАРАНА 0-0 КОРИНТИАНС - 1 Плвр     - -
16:59 26' УКР ВЕРЕС РИВНЕ 0-1 ДИНАМО КИЕВ - 1 Плвр GARMASH DENYS (14') 1 - -
16:59 26' MAK 105 ШКЕНДИЯ ТЕТОВО 0-0 КФ ШКУПИ СКОПИЕ - 1 Плвр     - -
17:00 25' КАНГ ЧЕЛСИ 0-0 САУТХЯМПТЪН - 1 Плвр     - -
17:00 25' ИСП2 БАРСЕЛОНА Б 0-0 РАЙО ВАЛЕКАНО - 1 Плвр     - -
17:00 25' ИСП MADRID CFF (W) 0-0 БЕТИС /Ж/ - 1 Плвр     - -
17:00 25' ГЪР 1963 АЙГИНАЙКОС 1-0 СПАРТА - 1 Плвр TOPALIDIS SAVVAS (22')   - -
17:00 25' ГЪР 1960 АНАГЕНИСИ КАРДИТСАС 0-0 ПАНСЕРАЙКОС ФК - 1 Плвр     - -
17:00 25' ЧИЛИ-Б 246 БАРНЕЧА 0-0 САН МАРКОС ДЕ АРИКА - 1 Плвр     - -
17:00 25' ШВЦ ЛЮЦЕРН 1-0 ФК ЦЮРИХ - 1 Плвр LUSTENBERGER CLAUDIO (6')   - -
17:00 25' ШВЦ1 831 ВИНТЕРТУР 0-0 ВИЛ - 1 Плвр     - -
17:00   ШВ1-С 559 АКРОПОЛИС ИФ - НИКЬОПИНГ БИС - Прдст     - -
17:00   ШВ1-С 560 СОЛЕНТУНА ЮНАЙТЕД - ТЕГ СК - Прдст     - -
17:00   ШВ1-С 569 СИРИАНСКА ФК - БК ФОРУЪРД - Прдст     - -
17:00 25' ЧЕХ КАРВИНА 0-0 ТЕПЛИЦЕ - 1 Плвр     - -
17:00 25' РУС1 КУБАН КРАСНОДАР 0-1 АВАНГАРД КУРСК - 1 Плвр KIREEV IGOR (13')   - -
17:00 25' ДАН ОЛБОРГ 0-1 ФК МИДТИЛАНД - 1 Плвр SANNEH BUBACAR (19')   - -
17:00   2G1 487 АСКЕР - МЬОЛНЕР - Прдст     - -
17:00   2G1 511 НЮБЕРГСУНД - РАУФОС - Прдст     - -
17:00   2G1 490 СТАБЕК 2 - ФРАМ ЛАРВИК - Прдст     - -
17:00   2G2 515 БРАТВААГ - КФУМ ОСЛО - Прдст     - -
17:00   ПОЛ2 РОЗВОЙ КАТОВИЦЕ - МКС КЛУЧБОРК - Прдст     - -
17:00   БЪЛ3 СТРУМСКА СЛАВА - ЛУДОГОРЕЦ II - Прдст     - -
17:00   БЪЛ3 ОФК ПОМОРИЕ - НЕФТОХИМИК - Прдст     - -
17:00   БЪЛ3-СЗ СЕВЛИЕВО - БОТЕВ ЛУКОВИТ - Прдст     - -
17:00   БЪЛ3-СЗ ЯНТРА - КАРИАНА ЕРДЕН - Прдст     - -
17:00   БЪЛ3-СЗ БДИН ВИДИН - ВИХЪР СЛАВЯНОВО - Прдст     - -
17:00   БЪЛ3-СЗ YANTRA 1919 - ЛЕВСКИ 2007 - Прдст     - -
17:00   БЪЛ3-СЗ СПАРТАК ПЛЕВЕН - АКАДЕМИК СВИЩОВ - Прдст     - -
17:00   БЪЛ3-СЗ ПАВЛИКЕНИ - YANTRA POLSKI TRAMBESH - Прдст     - -
17:00   БЪЛ3-СЗ ТРЯВНА - ПАРТИЗАН ЧЕРВЕН БРЯГ - Прдст     - -
17:00   БЪЛ3-СЗ ПЪРВА АТОМНА - МИЗИЯ 2005 - Прдст     - -
17:00   СЪРБ1 РАДНИЧКИ ПИРОТ - КСК ПИВАРА ЧЕЛАРЕВО - Прдст     - -
17:00   СЪРБ1 ДИНАМО ВРАНЙЕ - TSC BACKA TOPOLA - Прдст     - -
17:00   СЪРБ1 БЕЖАНИЯ БЕЛГРАД - БУДУЧНОСТ ДОБАНОВЧИ - Прдст     - -
17:00 25' АЛБ КФ ЛАЧИ 0-0 КУКЪСИ - 1 Плвр     - -
17:00   АНГОЛА CUANDO CUBANGO FC - СК КАБУСКОРП - Прдст     - -
17:00   АНГОЛА DOMANT FC - ПРИМЕЙРО ДЕ АГОСТО - Прдст     - -
17:00 25' ФАРО-ВИ КИ КЛАКСВИК 1-0 ЕБ/СТРЕЙМУР - 1 Плвр ANDREASEN JAKUP (8')   - -
17:00 25' ФАРО-ВИ ТБ ТВЬОРОЙРИ 0-0 ХБ ТОРСХАВН - 1 Плвр     - -
17:00 25' ФАРО-ВИ Б36 ТОРСХАВН 0-0 АБ АРГИР - 1 Плвр     - -
17:00 25' MAK ПОБЕДА 1-0 ВАРДАР СКОПИЕ - 1 Плвр GESHOSKI BLAGOJA (20')   - -
17:00 25' MAK СИЛЕКС КРАТОВО 0-0 РЕНОВА ЧЕПЧИЩЕ - 1 Плвр     - -
17:00 25' MAK ФК СКОПИЕ 0-0 АКАДЕМИЯ ПАНДЕВ - 1 Плвр     - -
17:00   МАК-ЗАП FK LABUNISHTA - ВЛАЗРИМИ КИЧЕВО - Прдст     - -
17:00 25' ЛЮКС US MONDORF-LES-BAINS 0-0 ФОЛА ЕШ - 1 Плвр     - -
17:00 25' ЛЮКС RODANGE 91 0-0 VICTORIA ROSPORT - 1 Плвр     - -
17:00 25' ЛЮКС Ф91 ДУДЕЛАНЖ 0-0 UNA STRASSEN - 1 Плвр     - -
17:00 25' ЛЮКС US ESCH 1-0 US HOSTERT - 1 Плвр RANI AHMED (16')   - -
17:00 25' ЛЮКС ЖЬОНЕС Д'ЕШ 0-0 РУ ЛЮКСЕМБУРГ - 1 Плвр     - -
17:01 24' RPO ТЮБЕК 0-0 КСВ РЬОЗЕЛАРЕ - 1 Плвр     - -
17:01 24' УЕЛС 1140 БАНГОР СИТИ 1-0 НЮИ ЦЕФН ДРУИД - 1 Плвр DARLINGTON ALEX (15')   - -
17:15 10' ИСП МАЛАГА 0-0 РЕАЛ СОС. - 1 Плвр     - -
17:30   ФР ПАРИ СЕН ЖЕРМЕН /Ж/ - MARSEILLE (W) - Прдст     - -
17:30   ИТС 299 СЮДТИРОЛ - ФЕРАЛПИ САЛО - Прдст     - -
17:30   ИТС 297 САНТАРКАНДЖЕЛО - РЕНАТЕ - Прдст     - -
17:30   ИТС РАВЕНА - ВИЧЕНЦА - Прдст     - -
17:30   ИТС 292 УНИОНЕ СПОРТИВА ФЕРМАНА - ПАДОВА - Прдст     - -
17:30   ИТС 298 БАСАНО ВИРТУС - ГУБИО - Прдст     - -
17:30   ИТС 304 ПОРДЕНОНЕ - САМБЕНЕДЕТЕЗЕ - Прдст     - -
17:30   ИТCБ 350 УС КАСЕРТАНА 1908 - ЮВЕ СТАБИЯ - Прдст     - -
17:30   ИТCБ РЕДЖИНА 1914 - АКРАГАС - Прдст     - -
17:30   АВС РАПИД ВИЕНА - АДМИРА ВАКЕР - Прдст     - -
17:30   БЪЛ 359 ПИРИН БЛ - ВИТОША БИСТРИЦА - Прдст     - -
17:30   КАМ АСТРЕС ФК ДЕ ДУАЛА - УМС ДЕ ЛОУМ - Прдст     - -
17:30   КАМ STADE RENARD - DRAGON DE YAOUNDE - Прдст     - -
17:30   КАМ AS FORTUNA - ФОВУ КЛУБ - Прдст     - -
17:30   КАМ ЮНИЪН ДУАЛА - ЙЪНГ СПОРТС АКАДЕМИ - Прдст     - -
17:30   КОНГО СТ. ЕЛОИ ЛУПОПО - САНГА БАЛЕНДЕ - Прдст     - -
17:30   Ч.ГОРА1 ИБАР РОЖАЙЕ - ОСК ИГАЛО - Прдст     - -
17:30   Ч.ГОРА1 ЙЕДИНСТВО П. - ФК ЦЕТИНЕ - Прдст     - -
17:30   Ч.ГОРА1 ЙЕЗЕРО ПЛАВ - МОРНАР БАР - Прдст     - -
17:30   Ч.ГОРА1 ФК ОТРАНТ УЛЦИН - ФК БЕРАНЕ - Прдст     - -
17:30   Ч.ГОРА1 БОКЕЛ КОТОР - MLADOST LJESKOPOLJE - Прдст     - -
17:30   Ч.ГОРА1 ЛОВЧЕН ЦЕТИНЕ - ЧЕЛИК НИКШИЧ - Прдст     - -
17:50   СЛВН НК ЦЕЛЕ - ОЛИМПИЯ Л. - Прдст     - -
18:00   ФР СЕНТ ЕТИЕН - ТРОА - Прдст     - -
18:00   ИСПБ 427 РАСИНГ ДЕ ФЕРОЛ - СС РЕЙЕС - Прдст     - -
18:00   ИСПБ КАУДАЛ ДЕПОРТИВО - АТЛЕТИК БИЛБАО Б - Прдст     - -
18:00   ИСПБ 600 ТУДЕЛАНО - САНТАНДЕР - Прдст     - -
18:00   ИСПБ 596 РЕАЛ УНИОН ИРУН - ГЕРНИКА - Прдст     - -
18:00   ИСПБ 708 БУРГОС КФ - КД ВИКТОРИЯ - Прдст     - -
18:00   ИСПБ3 ОНТИНИЕНТ - АТЛЕТИКО САГУНТИНО - Прдст     - -
18:00   ИСПБ3 1145 КОРНЕЯ - ПЕРАЛАДА КФ - Прдст     - -
18:00   ИСПБ4 1416 УД ЕКСТРЕМАДУРА - ВИЛЯНОВЕНСЕ - Прдст     - -
18:00   ПОР ГД ШАВЕШ - ПОРТИМОНЕНЗЕ - Прдст     - -
18:00   ПОР ТОНДЕЛА - АВЕШ - Прдст     - -
18:00   ПОР 1496 ЛЕЙСОЕШ - АРОКА - Прдст     - -
18:00   ПОР 1494 САНТА КЛАРА - ФАМАЛИКАО - Прдст     - -
18:00   ПОР 1498 ПЕНЯФИЕЛ - ОЛИВЕЙРЕНЗЕ - Прдст     - -
18:00   ПОР 1497 КД КОВА ПИЕДАДЕ - ВАРЗИМ - Прдст     - -
18:00   ПОР 1495 СПОРТИНГ БРАГА Б - АКАДЕМИКО ВИСЕУ - Прдст     - -
18:00   ГЕР-БЛ БАЙРОЙТ - УНТЕРФОРИНГ - Прдст     - -
18:00   ТУР1 РИЗЕСПОР - ГИРЕСУНСПОР - Прдст     - -
18:00   ТУР1 БАЛЪКЕСИРСПОР - ЮМРАНИЕСПОР - Прдст     - -
18:00   ЧИЛИ 885 О''ХИГИНС - КУРИКО УНИДО - Прдст     - -
18:00   ЧИЛИ-Б 1362 МАГЕЛАНЕС - ДЕПОРТЕС КОПИАДО - Прдст     - -
18:00   СЛВК АС ТРЕНЧИН - СЛОВАН БР. - Прдст     - -
18:00   ЧЕХ2 399 ЧЕШКЕ БУДЕЙОВИЦЕ - БАНИК СОКОЛОВ - Прдст     - -
18:00   ЧЕХ2 398 ГРАФИН ВЛАШИМ - ОПАВА - Прдст     - -
18:00   ЧЕХ2 ФК ВАРНСДОРФ - УСТИ НАД ЛАБЕМ - Прдст     - -
18:00   УНГ2 2028 ДОРОГИ - ДЬОР ЕТО - Прдст     - -
18:00   УНГ2 НИЙРЕДЯЖА - ЗАЛАЕГЕРСЕГ - Прдст     - -
18:00   УНГ2 2032 БУДАЙОРШ - ВАРДА - Прдст     - -
18:00   УНГ2 БУДАФОКИ - ШИОФОК - Прдст     - -
18:00   УНГ2 2030 СОЛНОК МАВ - ЧАКВАР ТК - Прдст     - -
18:00   УНГ2 2027 ДУНАКАНЯР ВАЦ - ЧЕКЛЕДИ ВСЕ - Прдст     - -
18:00   УНГ2 2029 ДЬОРМОТ - БЕКЕШЧАБА - Прдст     - -
18:00   УНГ2 СЕГЕД - МТК БУДАПЕЩА - Прдст     - -
18:00   УНГ2 СОРОКСАР - МОСОНМАГИАРОВАР - Прдст     - -
18:00   УНГ2 КАЗИНЧБOРЧИКO - СОПРОНИ ВСЕ - Прдст     - -
18:00   ХЪР ХАЙДУК СПЛИТ - ДИНАМО ЗАГРЕБ - Прдст     - -
18:00   БЪЛ3 СОЗОПОЛ - ОБОРИЩЕ - Прдст     - -
18:00   БЪЛ3 ЛИТЕКС ЛОВЕЧ - ЛОКОМОТИВ СОФИЯ - Прдст     - -
18:00   РУМ ЮВЕНТУС БУКУРЕЩ - ГАЗ МЕТАН М. - Прдст     - -
18:00   УКР ФК ИНГУЛЕЦ - ВОЛИН Л. - Прдст     - -
18:00   СЪРБ ФК БАЧКА - МАЧВА САБАЧ - Прдст     - -
18:00   СЪРБ БОРАЦ ЧАЧАК - МЛАДОСТ ЛУЧАНИ - Прдст     - -
18:00   МОЛД ФК ЗИМБРУ КИШИНЕВ - СПЕРАНЦА - Прдст     - -
18:00   МОЛД ФК ШЕРИФ ТИРАСПОЛ - ФК ДИНАМО АУТО - Прдст     - -
18:00   МАР1 1204 РС БЕРКАНЕ - ФАР РАБАТ - Прдст     - -
18:00   МАР1 ДИФАА ХАСАНИ ЕЛ ЖАДИДИ - РАДЖА КАЗАБЛАНКА - Прдст     - -
18:00   АЗБ СУМГАИТ - КАРАБАХ АХДАМ - Прдст     - -
18:00   АЗБ НЕФТЧИ БАКУ - КАБАЛА - Прдст     - -
18:00   КАМ EDING SPORT FC - УНИСПОРТ БАФАНГ - Прдст     - -
18:00   КАМ БАМБУТОС - FEUTCHEU - Прдст     - -
18:00   ГАНА KARELA - ЕЛМИНА ШАРКС - Прдст     - -
18:00   ГАНА ХАРТС ОФ ОАК - БЕЧЕМ ЮНАЙТЕД - Прдст     - -
18:00   ГАНА ОЛ СТАРС - АСАНТЕ КОТОКО - Прдст     - -
18:00   ГАНА ELEVEN WONDERS - МЕДЕМА СК - Прдст     - -
18:00   ГАНА 109 ЕБУСУА Д. - СОГАКОПЕ УАФА - Прдст     - -
18:00   АНГОЛА ПРИМЕЙРО ДЕ МАЙО - ОНЗЕ БРАВОС - Прдст     - -
18:00   ФАРО-ВИ НСИ РУНАВИК - СКАЛА ИФ - Прдст     - -
18:00   Б.ХЕРЦ 1762 СЛОБОДА ТУЗЛА - ГОШК ГАБЕЛА - Прдст     - -
18:00   Б.ХЕРЦ ФК САРАЕВО - ШИРОКИ БРЕГ - Прдст     - -
18:10   ШОТ1 АЛОА АТЛЕТИК - ЕЪР ЮНАЙТЕД - Прдст     - -
18:30   АНГ МАНЧЕСТЪР СИТИ - СУОНЗИ СИТИ - Прдст     - -
18:30   ИТБ 201 ПЕСКАРА - СПЕЦИЯ - Прдст     - -
18:30   ШВ1 ФАЛКЕНБЕРГ ФФ - ФРЕЙ - Прдст     - -
18:30   ШВ1 НОРБИ ИФ - ЙЕФЛЕ ИФ - Прдст     - -
18:30   ШВ АИК СТОКХОЛМ - ИФК ГЬОТЕБОРГ - Прдст     - -
18:30   ШВ 801 ТРЕЛЕБОРГ ФФ - КАЛМАР ФФ - Прдст     - -
18:45   ЕГИП 764 ПЕТРОДЖЕТ ФК - АЛ АХЛИ КАЙРО - Прдст     - -
18:55   RPO АЛ ДЖАХРА - АЛ ФЕХАЙХИЛ - Прдст     - -
19:00   КИП 1208 АПОЛОН ЛИМАСОЛ - АНОРТОЗИС - Прдст     - -
19:00   КИП АЕК ЛАРНАКА - АПОЕЛ НИКОЗИЯ - Прдст     - -
19:00   ИСП2 КАДИС - СП. ХИХОН - Прдст     - -
19:00   ИСП2 ЛУГО - ЛА ХОЯ ЛОРКА - Прдст     - -
19:00   ИСПБ 432 ПОНФЕРАДИНА - РАПИДО ДЕ БУСАС - Прдст     - -
19:00   ИСПБ ГИХУЕЛО - Х. СЕГОВИАНА - Прдст     - -
19:00   ИСПБ ОСАСУНА Б - ПЕНЯ СПОРТ - Прдст     - -
19:00   ИСПБ 843 УД ЛОГРОНЕС - СП. ХИХОН Б - Прдст     - -
19:00   ИСПБ3 1146 ВИЛЯРЕАЛ Б - БАДАЛОНА - Прдст     - -
19:00   ИСПБ4 1417 РЕКРЕАТИВО ДЕ УЕЛВА - САН ФЕРНАНДО - Прдст     - -
19:00   ИСПБ4 1421 БАДАХОС - РЕАЛ МУРСИЯ - Прдст     - -
19:00   ГЪР 1323 ПАС ЯНИНА - ЛАРИСА - Прдст     - -
19:00   ГЪР 1324 ПАНИОНИОС - ПАНАТИНАЙКОС АТИНА - Прдст     - -
19:00   ГЪР 1325 ПАНЕТОЛИКОС - ЛАМИЯ - Прдст     - -
19:00   ГЪР 1320 ПАОК СОЛУН - КСАНТИ - Прдст     - -
19:00   ГЪР АТРОМИТОС АТИНА - ПЛАТАНИАС - Прдст     - -
19:00   ГЪР 1326 АПОЛОН С. - ОЛИМПИАКОС ПИРЕЯ - Прдст     - -
19:00   ГЪР КАСИОПИ - АСТ. ТРИПОЛИС - Прдст     - -
19:00   ГЪР 1331 АЕК АТИНА - ЛЕВАДИАКОС - Прдст     - -
19:00   БЕЛ 290 ФК БРЮЖ - СТАНДАРТ Л. - Прдст     - -
19:00   ГЕР ФК КЬОЛН - ШАЛКЕ 04 - Прдст     - -
19:00   ТУР БЕШИКТАШ - ЙЕНИ МАЛАТИЯСПОР - Прдст     - -
19:00   ЧЕХ СЛОВАН ЛИБЕРЕЦ - СЛАВИЯ ПРАГА - Прдст     - -
19:00   РУС ЛОКОМОТИВ МОСКВА - ФК УФА - Прдст     - -
19:00   ДАН 456 РАНДЕРС - СЬОНДЕРИЙСКЕ - Прдст     - -
19:00   НОР1 НЕСТ/СОТРА - УЛ/КИСА - Прдст     - -
19:00   НОР1 ФЛОРО - НОТОДЕН - Прдст     - -
19:00   НОР1 ЙЕРВ - МЬОНДАЛЕН - Прдст     - -
19:00   НОР1 СОГНДАЛ - КОНГСВИНГЕР - Прдст     - -
19:00   НОР1 ААЛЕСУНД - ТРОМСДАЛЕН - Прдст     - -
19:00   НОР1 ВИКИНГ - ОСАНЕ - Прдст     - -
19:00   2G2 545 ЕГЕРСУНД - БРИНЕ - Прдст     - -
19:00   НОР ЛИЛЕСТРЬОМ - РАНХАЙМ - Прдст     - -
19:00   НОР ФК ХАУГЕСУНД - СТРЬОМГОДСЕТ - Прдст     - -
19:00   НОР РОЗЕНБОРГ - СТАРТ - Прдст     - -
19:00   НОР КРИСТИАНСУНД - БОДЬО ГЛИМТ - Прдст     - -
19:00   НОР ТРОМСЬО - САНДЕФЬОРД - Прдст     - -
19:00   ПОЛ ВИСЛА КРАКОВ - ЛЕГИЯ ВАРШАВА - Прдст     - -
19:00   БЪЛ3 ЛОКОМОТИВ ГОРНА ОРЯХОВИЦА - МАРИЦА - Прдст     - -
19:00   СЪРБ ВОЙВОДИНА НС - СПАРТАК ЗВ - Прдст     - -
19:00   БЛРС ДИНАМО БРЕСТ - ВИГВАМ СМОЛЕВИЧИ - Прдст     - -
19:00   ЕСТ2 ФК ФЛОРА II ТАЛИН - TALLINNA KALEV II - Прдст     - -
19:00   КАТАР АЛ ГАРАФА - АЛ ДУХАИЛ - Прдст     - -
19:00   ГРУЗ САБУРТАЛО ТБИЛИСИ - ТОРПЕДО КУТАИСИ - Прдст     - -
19:00   ФАРО-ВИ ВИКИНГУР ГОТА - 07 ВЕСТУР СОРВАГУР - Прдст     - -
19:00   КХОЛ АЗ АЛКМААР - ФЕЙЕНОРД - Прдст     - -
19:15   АРЖ РОСАРИО СЕНТРАЛ - РАСИНГ КЛУБ - Прдст     - -
19:30   ИСП ЛАС ПАЛМАС - АЛАВЕС - Прдст     - -
19:30   ИТCБ 361 АК МОНОПОЛИ - ВИРТУС ФРАНКАВИЛА - Прдст     - -
19:30   ИТCБ 367 АНДРИЯ БАТ - МАТЕРА ФК - Прдст     - -
19:30   КОЛБ 430 УНИВ. ДЕ ПОПАЯН - БОГОТА - Прдст     - -
20:00   ИСПБ КОРУКСО - КЕРКЕДА - Прдст     - -
20:00   ИСПБ 434 ТАЛАВЕРА - АТЛЕТИКО МАДРИД Б - Прдст     - -
20:00   МЕК ТОЛУКА - ТИБУРОНЕС ДЕ ВЕРАКРУС - Прдст     - -
20:00   SF УНИВ. ГУАДАЛ. - АЛЕБРИХЕС ДЕ ОАКСАКА - Прдст     - -
20:00   ПОР МОРЕЙРЕНЗЕ - РИО АВЕ - Прдст     - -
20:00   БЪЛ 368 ДУНАВ РУСЕ - ЕТЪР В. ТЪРНОВО - Прдст     - -
20:00   СЛВН 1224 ДОМЖАЛЕ - РУДАР ВЕЛЕНЕ - Прдст     - -
20:00   СЪРБ ПАРТИЗАН БЕЛГРАД - ЧУКАРИЧКИ - Прдст     - -
20:00   МАР1 1176 МАГРИБ ТЕТУАН - ОЛИМПИК ДЕ ХУРИБГА - Прдст     - -
20:00   ЕКВ МАКАРА - ЛДУ КИТО - Прдст     - -
20:00   АЛБ ФЛАМУРТАРИ ВЛЬОРА - ТЕУТА ДУРЪС - Прдст     - -
20:00   ГВАТ 1165 ДЕПОРТИВО САНАРАТЕ - ДЕПОРТИВО ГУАСТАТОЯ - Прдст     - -
20:05   ШЛ (ЛЕ) 1558 ЧЕЛСИ ЛФК /Ж/ - ФФЛ ВОЛФСБУРГ /Ж/ - Прдст     - -
20:30   ИЗР МАКАБИ НЕТАНИЯ - АПОЕЛ БЕЕР ШЕВА - Прдст     - -
20:30   ХЪР 935 ЛОКОМОТИВА ЗАГРЕБ - ИСТРА 1961 - Прдст     - -
20:35   АРЖ2 КЛУБ АЛМАГРО - ФЛАНДРИЯ - Прдст     - -
20:35   АРЖ2 188 АКАСУЗО - ЕСТУДИАНТЕС ДЕ БА - Прдст     - -
20:45   РУМ КСМС ЯШ - ЧФР КЛУЖ - Прдст     - -
21:00   ИСП2 ГРАНАДА - КУЛТУРАЛ ЛЕОНЕСА - Прдст     - -
21:00   ИСПБ 479 РЕАЛ МАДРИД 2 - ФУЕНЛАБРАДА - Прдст     - -
21:00   БЕЛ 291 КВ ОСТЕНДЕ - БЕЕРШОТ-ВИРЛИЙК - Прдст     - -
21:00   ЧИЛИ 886 УНИОН ЛА КАЛЕРА - УНИВ. ДЕ ЧИЛИ - Прдст     - -
21:00   ДАН НОРДСЕЛАНД - БРЬОНДБИ - Прдст     - -
21:00   НОР ВОЛЕРЕНГА - МОЛДЕ - Прдст     - -
21:00   ПЕРУ1 1477 ХУАН АУРИХ - ДЕПОРТИВО КООПСОЛ - Прдст     - -
21:00   ЕГИП 890 ЕЛ ЗАМАЛЕК - АЛ АСИОТИ СПОРТ - Прдст     - -
21:00   ГАНА 108 БЕРЕКУМ ЧЕЛСИ - ЛИБЕРТИ ПРОФЕШЪНАЛС - Прдст     - -
21:30   БЕЛ ШАРЛЬОРОА СК - АА ГЕНТ - Прдст     - -
21:30   АРЖ АТЛ. ТУКУМАН - УНИОН САНТА ФЕ - Прдст     - -
21:30   АРЖ2 ВИЛА ДАЛМИНЕ - ДЕП. МОРОН - Прдст     - -
21:30   АРЖ2 CLUB COMUNICACIONES - АТЛ. АТЛАНТА - Прдст     - -
21:30   АРЖ2 САКАЧИСПАС ФК - ТРИСТАН СУАРЕС - Прдст     - -
21:30   ЧИЛИ-Б 1364 НУБЛЕНСЕ - КОКИМБО УНИДО - Прдст     - -
21:30   ПЕРУ КОМЕРСИАНТЕС УНИДОС - УТК КАХАМАРКА - Прдст     - -
21:30   БРА-С 1665 ИПИРАНГА РС - ОПЕРАРИО ПР - Прдст     - -
21:45   ИСП АТЛЕТИКО МАДРИД - БЕТИС - Прдст     - -
21:45   ИТА ЮВЕНТУС ТОРИНО - НАПОЛИ - Прдст     - -
22:00   ФР БОРДО - ПАРИ СЕН ЖЕРМЕН - Прдст     - -
22:00   АРЖ2 СП ЕСТУДИАНТЕС САН ЛУИС - ИНДЕПЕНДИЕНТЕ Р. - Прдст     - -
22:00   УРУГ БОСТОН РИВЪР - ПРОГРЕСО - Прдст     - -
22:00   УРУГ ПЕНЯРОЛ М. - НАСИОНАЛ - Прдст     - -
22:00   БРА-А ФЛУМИНЕНЗЕ РЖ - КРУЗЕЙРО - Прдст     - -
22:00   БРА-А ЧАПЕКОЕНЗЕ - ВАШКУ ДА ГАМА РЖ - Прдст     - -
22:00   БРА-А АТЛ. МИНЕЙРО - ВИТОРИЯ БАИА - Прдст     - -
22:00   БРА-А ПАЛМЕЙРАС СП - ИНТЕРНАСИОНАЛ РС - Прдст     - -
22:00   БРА-А СЕАРА - САО ПАУЛО - Прдст     - -
22:00   БРА-C 1675 АБС - ЖУАЗЕЙРЕНЗЕ - Прдст     - -
22:00   БРА-C 1670 КОНФИАНКА СЕ - САЛГУЕЙРО ПЕ - Прдст     - -
22:00   КОЛ 1818 ЕНВИГАДО - АТЛЕТИКО УИЛА - Прдст     - -
22:00   КОЛБ 416 ТИГРЕС ФК - БАРАНКИЛА - Прдст     - -
22:00   МАР1 1207 ФУС РАБАТ - ХУСА АГАДИР - Прдст     - -
22:00   ВЕН1 GRAN VALENCIA - UCV - Прдст     - -
22:00   БОЛ НАСИОНАЛ ПОТОСИ - БЛУМИНГ СК - Прдст     - -
22:00   БОЛ ХОСЕ УИЛСТЕРМАН - UNIVERSITARIO DE SUCRE - Прдст     - -
22:15   ПОР СПОРТИНГ ЛИСАБОН - БОАВИСТА - Прдст     - -
22:30   ВЕН 1122 МЕТРОПОЛИТАНОС ФК - АТЛЕТИКО ВЕНЕЦУЕЛА - Прдст     - -
22:45   КЮАМ20 CHILE (W) - АРЖЕНТИНА /Ж/ - Прдст     - -
23:00   АРЖ2 КИЛМЕС - БОКА УНИДОС - Прдст     - -
23:00   АРЖ2 ХИМНАСИЯ ХУХУЙ - САНТЯГО ДЕЛ ЕСТЕРО - Прдст     - -
23:00   ЧИЛИ-Б 1394 КОБРЕСАЛ - ПУЕРТО МОНТ - Прдст     - -
23:00   САЩ СИАТЪЛ САУНДЪРС - МИНЕСОТА СТАРС - Прдст     - -
23:00   ПЕРУ1 АЛФРЕДО САЛИНАС - SERRATO PACASMAYO - Прдст     - -
23:00   ПЕРУ1 УН. СЕСАР ВАЙЕХО - КУЛТ. САНТА РОСА - Прдст     - -
23:00   КОЛБ 415 УНИОН МАГДАЛЕНА - ДЕПОРТЕС ПЕРЕЙРА - Прдст     - -
23:00   ВЕН ESTUDIANTES MERIDA - ДЕП. ТАЧИРА - Прдст     - -
23:00   ЕКВ ДЕЛФИН СК - ЕМЕЛЕК - Прдст     - -
23:30   ЧИЛИ 888 УНИВ. КАТОЛИКА - АУДАКС ИТАЛИАНО - Прдст     - -
23:30   ЧИЛИ-Б 1405 МЕЛИПИЛА - РЕЙНДЖЪРС ТАЛКА - Прдст     - -
23:30   ПЕРУ1 1467 СПОРТ ВИКТОРИЯ - СИЕНСИАНО - Прдст     - -
23:30   ПЕРУ1 УНИОН УАРАЛ - ЛОС КАЙМАНЕС - Прдст     - -
23:30   ПЕРУ1 1469 ДЕПОРТИВО ХУЛАДКАЙОС - КАРЛОС МАНУЧИ - Прдст     - -
23:30   КОЛБ 428 КАРТАХЕНА - КЛУБ КОРТУЛУА - Прдст     - -
23:45   АРЖ АРСЕНАЛ САРАНДИ - РИВЪР ПЛЕЙТ - Прдст     - -
ПРИКЛЮЧИЛИ СРЕЩИ
ЧАС МИН. ПЪРВ. N ДОМАКИН РЕЗ. ГОСТ ПП СТАТУС ГОЛМАЙСТОР К ПР. ДУЗ.
22:30   ВЕН PUERTO CABELLO - МОНАГАС - Отл     - -
16:00   АНГСЛ ЧЕЛСИ ЛФК /Ж/ - БИРМИНГАМ СИТИ ЛФК /Ж/ - Отл     - -
15:33   ИТCБ 332 СИРАКУЗА 1-1 БИШЕЛИЕ (0-0) Прикл D URSI EUGENIO (56') 1 - -
15:32   ИТС ТРИЕСТИНА 0-1 ФАНО (0-0) Прикл ROLFINI ALEX (75') 1 - -
15:32   АНГ СТОК СИТИ 1-1 БЪРНЛИ (1-0) Прикл BARNES ASHLEY (62') 3 - -
15:31   ТУР2 КЪРКЛАРЕЛИСПОР 2-2 СИЛИВРИСПОР (2-2) Прикл  (45')   - -
15:31   ТУР2 1954 АФНЕТ АФИОНСПОР 4-0 КАСТАМОНУСПОР (2-0) Прикл  (90') 1 - -
15:31   ИТCБ ФОНДИ 1-1 КАТАНДЗАРО (0-1) Прикл ADDESSI SIMONE (56')   - -
15:30   АВС ЗАЛЦБУРГ 3-1 АЛТАХ (1-0) Прикл  (90') 2 - -
15:30   ТУР2 НАЗЪЛЛЪ БЕЛЕДИЕСПОР 1-0 ПЕНДИКСПОР (1-0) Прикл  (30') 1 - -
15:30   ТУР2 ЗОНГЮЛДАК КОМЮРСПОР 0-0 КАХРАМАНМАРАШСПОР (0-0) Прикл     - -
15:30   ТУР2 1937 Ф. КАРАГЮМРЮК 2-2 БУГСАШСПОР (1-1) Прикл  (90')   - -
15:30   ТУР2 СИВАС ДОРТ ЕЙЛЮЛ 4-2 КОДЖАЕЛИ БИРЛИК (2-2) Прикл  (70')   - -
15:29   ТУР2 АНАДОЛУ СЕЛЧУКЛУСПОР 3-0 КЪРШЪЯКА (0-0) Прикл  (90')   - -
15:28   АНГ АРСЕНАЛ 4-1 УЕСТ ХЯМ (0-0) Прикл LACAZETTE ALEXANDRE (89') 5 - -
15:03   ГЕРЗАП ЮРДИНГЕН 05 1-0 Ф. ДЮСЕЛДОРФ II (1-0) Прикл BEISTER MAXIMILIAN (39')   - -
15:03   ГЕРС 356 ХАВЕЛЗЕ 3-1 ХАНОВЕР 96 II (1-1) Прикл MALETZKI MAURICE (75')   - -
15:03   ГЕРС АЙНТРАХТ НОРДЕРЩЕД 2-2 ХЕЛДЕСХАЙМ (2-1) Прикл HOT ABDULBAKI (67')   - -
15:03   ГЕРС АЛТОНА 93 1-2 ВОЛФСБУРГ II (0-1) Прикл KRAMER BLAZ (90')   - -
15:02   ЕСТ ПАЙДЕ ЛМ 1-3 ФК ЛЕВАДИЯ (0-3) Прикл SUKHAROV OLEKSANDR (50')   - -
15:02   ДАН ОДЕНЗЕ 3-0 ЛИНГБИ (2-0) Прикл JACOBSEN ANDERS (49') 4 - -
15:01   КИТ ШАНХАЙ СИПГ 1-1 ТИЕНДЗИН ТЕДА (0-1) Прикл WENJUN LU (57')   - -
15:01   ГЕР ЕСЕН ШОНЕБЕК /Ж/ 3-1 ДУИСБУРГ /Ж/ (2-1) Прикл KNAAK TURID (67') 1 - -
15:01   ФР 1959 ЛИЛ /Ж/ 1-0 ГИНГАМ /Ж/ (0-0) Прикл LERNON JESSICA (82')   - -
15:00   ВИЕТ HANOI FC 1-1 САЙГОН ФК (0-1) Прикл OLOYA MOSES (60')   - -
15:00   ТЛНД 986 НАКОН РАЧАСИМА 2-0 ПАТАЯ ЮН. (1-0) Прикл RITTHIPAN EKACHAI (90')   - -
15:00   ТЛНД 991 СУФАНБУРИ ФК 2-2 РАЧАБУРИ ФК (1-1) Прикл AMANCIO ROSIMAR (дузпа 88')   - -
15:00   ГРУЗ ЧИХУРА САЧХЕРЕ 0-0 САМТРЕДИЯ (0-0) Прикл     - -
15:00   РУМ2 SPORTUL SNAGOV 1-2 КИНДИЯ ТЪРГОВИЩЕ (1-2) Прикл NEGUT CRISTIAN (19') 1 - -
15:00   2G1 438 АЛТА 2-1 ХЬОНЕФОС (2-1) Прикл  (39')   - -
15:00   2G2 544 АРЕНДАЛ ФК 2-3 СТЬОРДАЛС/БЛИНК (1-0) Прикл  (89')   - -
15:00   ДАН2 1148 РИНГКЬОБИНГ 3-0 МАРИЕНЛИСТ (1-0) Прикл SANDAL JACOB (75')   - -
15:00   ДАН ФОРТУНА ХЬОРИНГ /Ж/ 1-0 БАЛЕРУП СКОВЛУНДЕ /Ж/ (0-0) Прикл THOGERSEN FREDERIKKE (56')   - -
15:00   АВРЛИ 1653 АДМИРА ВАКЕР /А/ 2-3 КАРАБАХ ВИЕНА (2-2) Прикл  (72')   - -
15:00   АВС-Ц ЩУРМ ГРАЦ /А/ 2-1 АЛЕРХАЙЛИГЕН (1-0) Прикл  (90')   - -
15:00   ГЕР 1195 ТСГ 1899 ХОФЕНХАЙМ /Ж/ 0-1 ФРАЙБУРГ /Ж/ (0-0) Прикл MAGULL LINA (67')   - -
15:00   ГЕР БАЙЕРН МЮНХЕН /Ж/ 0-0 УСВ ЙЕНА /Ж/ (0-0) Прикл     - -
14:59   КЕНИЯ СОНИ Ш. 0-0 П. РЕЙНДЖЪРС ФК (0-0) Прикл     - -
14:58   ЛАТ СПАРТАКС ЮРМАЛА 1-2 ВЕНТСПИЛС (1-1) Прикл ANTONOV OLEKSIY (дузпа 62')   - -
14:58   ГЕРЮЗ 485 АУСТРИЯ УИЛДОРФ 3-1 УЛМ 1846 (1-1) Прикл HELLMANN CHRISTOPHER (85') 1 - -
14:58   ГЕР3 ААЛЕН 2-1 ОСНАБРЮК (0-0) Прикл BAR MARCEL (84')   - -
14:57   КЕНИЯ VIHIGA UNITED FC 3-1 NZOIA SUGAR (1-0) Прикл MASINZA CHRISTOPHER (84')   - -
14:57   ШЛ (ЛЕ) 1557 МАНЧЕСТЪР СИТИ /Ж/ 0-0 ЛИОН /Ж/ (0-0) Прикл     - -
14:56   ГЕР3 ПРОЙСЕН МЮНСТЕР 1-2 ХАЛЕШЕР (1-1) Прикл FETSCH MATHIAS (77')   - -
14:35   КИТ ПЕКИН ГУОАН ФК 2-2 ГУАНДЖОУ ЕВГР. (0-0) Прикл BAKAMBU CEDRIC (90') 1 - -
14:32   EDRR VILDBJERG (W) 2-2 GREVE (W) (1-1) Прикл KRISTENSEN CECILIE (70')   - -
14:32   ГЕР-СИ ФСФ БУДИСА БАУЦЕН 4-1 ФСВ ЛУКЕНВАЛДЕ (1-1) Прикл SCHMIDT TONY (90')   - -
14:31   КИТ1 ШЪДЗЯДЖУАН ЮНИЦАН 2-2 ЛЯОНИН Г. (1-1) Прикл MULENGA JACOB (80')   - -
14:30   КИТ1 УХАН 3-0 СИНДЗЯН ТИЕНШАН (1-0) Прикл RAFAEL SILVA (69')   - -
14:30   КИТ1 656 МЕЙДЖОУ МЕИКСАН ТЕШАН 4-2 ДЖЕЙДЗЯН ИТЪН (2-2) Прикл MURIQUI SILVA (дузпа 87')   - -
14:30   ГЕР-СИ 410 ФК ОБЕРЛАУЗИЦ НОЙГЕРСДОРФ 2-0 ФСГ АЛТГЛИЕНИКЕ (0-0) Прикл BLASER DENNIS (90')   - -
14:30   ГЕР-СИ НОЙСТЕРЛИЦ 3-0 ВИКТОРИЯ БЕРЛИН (0-0) Прикл LUKESCH ALEXANDER (85') 1 - -
14:30   ГЕР-СИ 407 ГЕРМ. ХАЛБЕРЩАД 2-0 ЛОКО ЛАЙПЦИГ (1-0) Прикл MESSING DUSTIN (90') 1 - -
14:30   ШОТ 173 РЕЙНДЖЪРС 2-1 ХАРТС (0-0) Прикл BERRA CHRISTOPHE (71') 2 - -
14:29   ГЕР2 КАЙЗЕРСЛАУТЕРН 0-1 ДИНАМО ДРЕЗДЕН (0-0) Прикл BERKO ERICH (79') 5 - -
14:29   ГЕР2 Ф. ДЮСЕЛДОРФ 3-0 ИНГОЛЩАТ 04 (2-0) Прикл BORMUTH ROBIN (65') 1 - -
14:29   ГЕР2 ЕРЦГЕБИРГЕ АУЕ 1-3 ДУИСБУРГ (0-0) Прикл WOLZE KEVIN (дузпа 90') 4 - -
14:28   ГЕР-СИ 409 Е. КОТБУС 2-1 ВАКЕР НОРДХАУЗЕН (1-0) Прикл MAMBA STRELI (71')   - -
14:28   АНГСЛ 1958 РЕДИНГ /Ж/ 3-0 ЕВЕРТЪН ЛФК /Ж/ (0-0) Прикл PEARCE KRISTY (85')   - -
14:27   ГЕР-СИ 408 БСГ КЕМИ ЛАЙПЦИГ 2-0 БАК 07 (0-0) Прикл SCHMIDT FLORIAN (80')   - -
14:26   ИНДНЗ PERSEBAYA SURABAYA 1-1 СРИВИЖАЯ (1-1) Прикл GONCALVES ALBERTO (45')   - -
14:25   КИТ1 ZHEJIANG GREENTOWN 1-1 ШАНДЖЪН ФК (0-0) Прикл XIAO CHEN (72')   - -
14:23   ГЕР-СИ 424 БФК ДИНАМО 0-2 ХЕРТА БЕРЛИН II (0-1) Прикл PRONICHEV MAXIMILLIAN (62') 1 - -
14:23   ГЕР-СИ 431 МОЙЗЕЛВИТЦ 1-2 БАБЕЛСБЕРГ (1-0) Прикл REIMANN SVEN (88')   - -
14:03   КЕНИЯ NAKUMATT 2-3 УЛИНЗИ СТАРС (1-1) Прикл WAMALWA OSCAR (90')   - -
14:02   ТЛНД 985 БЕК ТЕРО САСАНА 2-1 СУКОТАЙ (1-1) Прикл THU AUNG (65')   - -
14:02   ТЛНД ЧИАНГРАЙ ЮН. 1-0 БУРИРАМ ЮНАЙТЕД ФК (1-0) Прикл VICTOR CARDOZO (37')   - -
14:02   КАЗХ 1865 ОРДАБАСИ Ш. 1-2 ФК АСТАНА (1-2) Прикл TUNGGYSHBAYEV YERKEBULAN (44')   - -
14:02   СЛВН ТРИГЛАВ 2-2 НК АНКАРАН (1-0) Прикл PUSNIK NEJC (79') 2 - -
14:02   РУС АРСЕНАЛ ТУЛА 3-3 ЗЕНИТ СТП (2-1) Прикл DZYUBA ARTEM (88') 5 - -
14:00   УКР 1979 ЗОРЯ ЛУГАНСК 3-1 ФК МАРИУПОЛ (0-1) Прикл GROMOV ARTEM (90') 8 - -
14:00   УКР СУМИ 0-2 ДЕСНА ЧЕРНИГОВ (0-1) Прикл FAVOROV ARTEM (дузпа 86')   - -
14:00   ДАН2 1178 АВАРТА 0-2 ХВИДОВРЕ (0-1) Прикл  (50')   - -
14:00   ИСП БАРСЕЛОНА /Ж/ 5-0 СЕВИЛЯ /Ж/ (3-0) Прикл MARTENS LIEKE (90')   - -
13:59   КАЗХ КАЙРАТ АЛМАТИ 4-1 КАЙСАР К''ЛОРДА (1-1) Прикл LUNIN STANISLAV (90')   - -
13:59   БЛРС TORPEDO MINSK 0-1 ФК НЕМАН ГРОДНО (0-0) Прикл YABLONSKIY MAKSIM (88')   - -
13:58   ВИЕТ 242 ТП ХО ШИ МИН 0-1 ХАЙ ФОНГ (0-0) Прикл FAGAN ANDRE (89')   - -
13:56   УКР 120 ОЛИМПИК ДОНЕЦК 0-2 КАРПАТИ ЛВОВ (0-1) Прикл CARRASCAL JORGE (59') 6 - -
13:33   НОР КЛЕП /Ж/ 6-0 ГРАНД БОДО /Ж/ (2-0) Прикл HANSEN HEGE (90')   - -
13:33   РУС1 ФК ТАМБОВ 3-1 ШИННИК ЯРОСЛАВЪЛ (1-1) Прикл CHERNYSHOV OLEG (65') 5 - -
13:31   ИТА КАЛЯРИ 0-0 БОЛОНЯ (0-0) Прикл   8 - -
13:15   ПОР ЖИЛ ВИСЕНТЕ 0-0 Н. МАДЕЙРА (0-0) Прикл     - -
13:03   КАЗХ ШАХТЬОР К''ГАНДИ 1-1 ФК АКТОБЕ (0-1) Прикл OMIRTAYEV ORALKHAN (77')   - -
13:03   ИСПБ ЛЕАЛТАД 1-0 ИСАРА (0-0) Прикл MORENO CHEMA (84') 1 - -
13:03   ИСПБ4 РБ ЛИНЕНСЕ 1-3 ЛАС ПАЛМАС АТЛЕТИКО (0-1) Прикл ESPIAU EDUARDO (73')   - -
13:02   ВИЕТ 239 НХС КУАНГ НАМ 0-0 ХАН ХОА (0-0) Прикл     - -
13:02   ЛИТ ЖАЛГИРИС 1-1 СТУМБРАС КАУНАС (0-1) Прикл SIMKOVIC TOMAS (74')   - -
13:02   ДАН 453 ФК ХЕЛЗИНГОР 0-0 СИЛКЕБОРГ (0-0) Прикл   4 - -
13:02   ИСП2 АЛКОРКОН 0-0 ОСАСУНА (0-0) Прикл     - -
13:02   ИСПБ 413 НАВАЛКАРНЕРО 0-1 УНИОН АДАРВЕ (0-1) Прикл BERODIA GERARDO (дузпа 7')   - -
13:02   ИСПБ3 852 ЛАГОСТЕРА 1-0 АТЛ. БАЛЕРАС (0-0) Прикл LEO BERMEJO (дузпа 57') 1 - -
13:02   ИСП 1899 РЕАЛ СОСИЕДАД /Ж/ 2-2 ФУНДАСИОН АЛБАСЕТЕ /Ж/ (1-2) Прикл GOTO MICHI (70')   - -
13:01   КИТ ДЗЯНСУ ШУНТИЕН 5-1 ШАНХАЙ ШЪНХУА (3-1) Прикл ANG LI (64')   - -
13:01   ИСПБ3 966 МАЙОРКА 3-1 УЕ ОЛОТ (1-0) Прикл BARNILS ROGER (87')   - -
13:01   ИСПБ3 КД ЕБРО 2-0 DEPORTIVO ARAGON (1-0) Прикл GERRIT JEAN (50')   - -
13:01   ИСП САНТА ТЕРЕЗА /Ж/ 3-1 САРАГОСА /Ж/ (1-0) Прикл COLEMAN ZENATHA (90')   - -
13:00   ЕСТ2 САНТОС ТАРТУ 2-2 НЬОММЕ КАЛЮ 2 (1-2) Прикл OIGUS KARL (77')   - -
13:00   ИСПБ3 870 ВАЛЕНСИЯ Б 3-3 ЕЛЧЕ (3-2) Прикл SORY KABA (51') 1 - -
13:00   ИСПБ3 ЕРКУЛЕС 0-0 ЛЕРИДА ЕСПОРТИУ (0-0) Прикл     - -
13:00   ИСПБ4 1415 МЕЛИЯ - КОРДОБА КФ Б - Отл     - -
13:00   ИСП 1897 СК УЕЛВА /Ж/ 1-1 ГРАНАДИЛА ТЕНЕРИФЕ /Ж/ (0-0) Прикл HERNANDEZ ANITA (дузпа 62')   - -
12:59   КАЗХ ЖЕТИСУ Т''КОРГАН 2-1 ИРТИШ ПАВЛОДАР (0-1) Прикл KHROMTSOV OLEG (90')   - -
12:59   ИСП ЖИРОНА 0-2 ЕСПАНЬОЛ (0-1) Прикл GERARD MORENO (55') 3 - -
12:59   ИСПБ3 917 ФОРМЕНТЕРА 1-3 САБАДЕЛ (1-1) Прикл RODRIGUEZ ARTURO (77')   - -
12:58   ИСПБ 543 РАЙО МАХАДАОНДА 3-0 КД ТОЛЕДО САД (0-0) Прикл CARCABA JAIRO (90')   - -
12:57   ЛАТ ВАЛМИЕРА 0-6 РИГА ФШ (0-1) Прикл KLUSKINS GLEBS (88')   - -
12:57   ТУР1 САМСУНСПОР 2-2 ДЕНИЗЛИСПОР (2-1) Прикл AKYUZ MEHMET (75')   - -
12:33   ИСПБ 406 ВАЛЯДОЛИД Б 1-2 ПОНТЕВЕДРА (0-1) Прикл MAYORAL DAVID (59') 1 - -
12:32   ИСП ВАЛЕНСИЯ /Ж/ 4-1 РАЙО ВАЛЕКАНО /Ж/ (3-0) Прикл DOMINGUEZ LAURA (80')   - -
12:31   Х.КОНГ КИЧИЙ 3-1 DREAMS SC (1-0) Прикл AKANDE ALEXANDER (84') 1 - -
12:31   СИНГ 200 ХОУГАНГ ЮНАЙТЕД 1-1 БЕЙЛСТИЙР КАЛСА (0-1) Прикл HUSSAIN IQBAL (48')   - -
12:30   СИНГ 199 ГЕЙЛАНГ ИНТЕРНЕШЪНЪЛ 1-4 ХОУМ ЮН. (0-4) Прикл ANUAR SHAWAL (49')   - -
12:01   ГЕР ФК КЬОЛН /Ж/ 0-6 СК САНД /Ж/ (0-2) Прикл BURGER NINA (90')   - -
12:00   КАЗХ КИЗИЛЖАР 1-1 ФК АТИРАУ (1-0) Прикл ABDRAKHMANOV ELDAR (76')   - -
12:00   ГЕР 1181 ФРАНКФУРТ /Ж/ 0-1 ПОТСДАМ /Ж/ (0-0) Прикл HUTH SVENJA (50')   - -
11:59   КАЗХ 1864 ТОБИЛ КОСТАНАЙ 1-1 АКЖАЙК (0-1) Прикл NUSERBAEV TANAT (70') 1 - -
11:29   ИНДНЗ БАЛИ ЮНАЙТЕД 2-0 БАРИТО ПУТЕРА (1-0) Прикл MUNAWAR YANDI (90')   - -
11:15   ЧЕХ2 363 ВИКТОРИЯ ЖИЖКОВ 0-1 ПАРДУБИЦЕ (0-1) Прикл CERNY PAVEL (23')   - -
10:59   ФИЛ КАЯ ФК 4-1 STALLION LAGUNA FC (4-0) Прикл POLLI CARLO (51')   - -
10:59   ЮКОР1 1888 СЕУЛ И-ЛЕНД ФК 0-0 АСАН МУГУНГВА ФК (0-0) Прикл     - -
10:59   РУС СКА-ЕНЕРГИЯ 0-1 ДИНАМО М. (0-0) Прикл TASHAEV ALEKSANDR (69') 4 - -
10:54   EF МЕЛБЪРН ВИКТОРИ 2-1 АДЕЛАИДА ЮН. (0-0) Прикл BERISHA BESART (89') 7 - -
10:32   АВЛ-ЮПЛ УЕСТ ТОРЕНС БИРКАЛА 2-0 СТЪРТ ЛАЙЪНС (0-0) Прикл PLUSH WILLIAM (86') 1 - -
10:30   Х.КОНГ HOI KING 4-1 TUNG SING FC (2-0) Прикл  (89')   - -
10:30   Х.КОНГ КВУН ТОНГ 0-3 ХОНГ КОНГ ФК (0-2) Прикл  (50')   - -
10:30   Х.КОНГ СИТИЗЪН 3-1 ДАБЪЛ ФЛАУЪР (2-0) Прикл  (67')   - -
10:30   Х.КОНГ ВИНГ ЙЕ 4-2 ВОНГ ТАЙ СИН (1-1) Прикл  (77')   - -
10:29   КИТ ДАЛИЕН АЕРБИН 1-1 ТИЕНДЗИН С. (1-1) Прикл CARRASCO YANNICK (дузпа 45')   - -
10:27   КИТ1 575 ЦИНДАО ХАЙНИУ 2-0 ПЕКИН БГ (1-0) Прикл DONG WANG (62')   - -
10:01   ЮКОР ГИОНГНАМ ФК 0-0 УЛСАН (0-0) Прикл     - -
10:00   PL ТАЙПАУЪР 5-0 NSTC (3-0) Прикл  (88')   - -
10:00   PL TAINAN CITY 1-0 HANG YUEN FC (0-0) Прикл  (65')   - -
10:00   ЮКОР ИНЧОН ЮНАЙТЕД 2-3 СУВОН БЛУУИНГС (1-1) Прикл PARK HYUNG-JIN (90')   - -
09:58   ЯП 614 В-ВАРЕН НАГАЗАКИ 1-0 КАШИВА РЕЙСОЛ (0-0) Прикл HIRAMATSU SHU (50')   - -
09:55   АВЛ-КПЛ 159 ОЛИМПИК ФК 0-1 БРИЗБЕЙН СТРАЙКЪРС (0-0) Прикл MALTBY ZACHARY (58') 1 - -
09:31   Х.КОНГ РЕЙНДЖЪРС 1-3 R&F (0-1) Прикл DA SILVA GIOVANE (90')   - -
09:02   ЮКОР1 1887 АНСАН ГРИЙНЪРС 3-1 БУЧЕОН (0-1) Прикл CHOI HO-JOO (70')   - -
08:58   ЯП2 МАЧИДА ЗЕЛВИЯ 1-2 РЕНОФА ЯМАГУЧИ (0-1) Прикл ONOSE KOSUKE (дузпа 71')   - -
08:40   АВЛ-ЮПЛ 412 АДЕЛАИДА ЮН. МЛ. 2-2 АДЕЛАИДА ОЛИМПИК (1-0) Прикл BROOK LACHLAN (62')   - -
08:30   Х.КОНГ СУН ХЕЙ СК 1-4 ШАТИН (1-2) Прикл  (63')   - -
08:30   Х.КОНГ ТАЙ ЧУНГ 3-0 ВАНЧАЙ (1-0) Прикл  (85')   - -
08:30   Х.КОНГ MUTUAL FC 4-1 ЙФКМД (1-0) Прикл  (90')   - -
08:30   Х.КОНГ ЮЖЕН КИТАЙ 1-3 EASTERN DISTRICT (0-2) Прикл  (90')   - -
08:00   PL HASUS TSU 8-2 TAICHENG LIONS (5-0) Прикл  (88')   - -
08:00   АВЛ-НЮУ 1011 СИДНИ ОЛИМПИК 2-2 РОКДЕЙЛ СИТИ СЪНС (2-0) Прикл UROSEVSKI ALEC (69')   - -
08:00   ЯП2 ТОКУШИМА ВОРТИС 0-1 КАМАТАМАРЕ С. (0-0) Прикл NAGATA RYOTA (67')   - -
07:59   ЯП2 ЗВИЕГЕН КАНАЗАВА 0-1 ОИТА ТРИНИТА (0-0) Прикл MARUTANI TAKUYA (90')   - -
07:59   ЯП2 ЙОКОХАМА ФК 0-0 ТОЧИГИ (0-0) Прикл   1 - -
07:58   ЮКОР ДЖЕДЖУ ЮНАЙТЕД 0-1 ЧОНБУК (0-1) Прикл LOPES RICARDO (27') 2 - -
07:58   ЯП2 МАЦУМОТО ЯМАГА 1-0 МОНТЕДИО ЯМАГАТА (1-0) Прикл URATA NOBUHISA (23')   - -
07:57   АВЛ-АСТ 181 КАНБЕРА ФК 3-1 ГЪНГАХЛИН ЮН. (2-1) Прикл LAMB JORDAN (84')   - -
07:56   АВЛ-НЮУ УОЛОНГОНГ УУЛВС 0-1 БОНИРИГ У. И. (0-0) Прикл PETERSON AARON (77')   - -
07:56   АВЛ-КПЛ 157 НОРТЪРН ФЪРИ 0-4 БРИЗБЕЙН СИТИ ФК (0-0) Прикл DIMITROFF JAMIE (87')   - -
07:48   АВЛ-АСТ 187 ТУГЕРАНОНГ ЮН. 2-0 УУДЪН ВАЛИ (1-0) Прикл BARISIC NIKOLA (68')   - -
07:37   АВЛ-НЮУ 175 ВАЛЕНТИН ФК 0-0 ЛАМБТЪН ДЖАФАС ФК (0-0) Прикл     - -
07:33   АВЛ-НЮУ 174 ЧАРЛСТЪН СИТИ БЛУС ФК 2-1 УЕСТЪН УЪРКЪРС ФК (2-0) Прикл  (87') 1 - -
07:23   АВЛ-НЮУ 567 АДАМСТАУН РОЗБЪД ФК 0-4 БРОДМЕДОУ МЕДЖИК ФК (0-1) Прикл MAJUROVSKI JOHN (87') 1 - -
07:00   ЯП2 АЛБИРЕКС НИЙГАТА 0-1 ОМИЯ АРДИЯ (0-0) Прикл OMAE GENKI (48')   - -
06:58   ЯП2 АВИСПА ФУКУОКА 3-1 ДЖЕФ ЮН. (2-1) Прикл MORIMOTO TAKAYUKI (48')   - -
05:20   САЩ ЛА ГАЛАКСИ 0-2 АТЛАНТА ЮНАЙТЕД ФК (0-1) Прикл ALMIRON MIGUEL (дузпа 90') 6 - -
05:03   SF ДОРАДОС 0-2 ТАПАЧУЛА (0-0) Прикл PEREZ EDUARDO (дузпа 90')   - -
05:01   МЕК НЕКАКСА 1-1 ТИГРЕС (0-1) Прикл GONZALEZ CARLOS (54') 3 - -
04:55   САЩ-АЛ PORTLAND TIMBERS 2 1-2 RENO 1868 FC (1-0) Прикл MUSOVSKI DANIEL (89')   - -
04:50   САЩ-АЛ PHOENIX RISING 2-2 SWOPE PARK RANGERS (0-0) Прикл ASANTE SOLOMON (90') 1 - -
04:03   ПНМ АТЛ. ВЕРАГУЕНСЕ 2-2 ФК ТАУРО (1-1) Прикл CAMPBELL RENE (дузпа 52')   - -
04:01   ПНМ 1809 САН ФРАНЦИСКО ФК 0-0 САНТА ГЕМА ФК (0-0) Прикл     - -
04:01   ПНМ 1927 ЧОРИЙО 1-1 ДЕП. АРАБЕ УНИДО (1-1) Прикл HINESTROZA OMAR (39') 1 - -
04:01   ПЕРУ 1463 АКАДЕМИЯ КАНТОЛАО 2-2 СПОРТ БОЙС (0-1) Прикл GONZALEZ FABIAN (90')   - -
04:00   ПНМ 1926 АЛИАНСА ФК 2-0 ПЛАЗА АМАДОР (0-0) Прикл DIAZ MIKEL (90')   - -
04:00   ПНМ СПОРТИНГ САН МИГЕЛИТО 0-1 АТЛ. ИНДЕНПЕНДИЕНТЕ (0-0) Прикл MENA JEFFERSON (дузпа 70')   - -
03:57   2R 1534 РЕАЛ ЕСПАНЯ 0-0 КД ХОНДУРАС (0-0) Прикл   2 - -
03:56   ГВАТ 1164 КОБАН ИМПЕРИАЛ 2-0 СИКИНАЛА (1-0) Прикл BETANCOURTH ROBIN (86')   - -
03:49   САЩ РЕАЛ СОЛТ ЛЕЙК 3-0 КОЛОРАДО РАПИДС (0-0) Прикл RUSNAK ALBERT (90') 6 - -
03:45   КОЛ 1817 АТЛЕТИКО Н. МЕД. 1-0 ОНСЕ КАЛДАС (0-0) Прикл LUCUMI JAISON (63')   - -
03:13   БОЛ ОРИЕНТЕ П''ЛЕРО 3-1 РЕАЛ ПОТОСИ (3-0) Прикл SOSA GERMAN (60') 9 - -
03:06   МЕК ЛЕОН 1-1 КЛУБ ТИХУАНА (0-0) Прикл BOLANOS MILLER (83') 6 - -
02:58   МЕК МОНТЕРЕЙ 4-0 ЛОБОС БУАП (1-0) Прикл ALBERTENGO LUCAS (90') 2 - -
02:53   САЩ CHICAGO RED STARS (W) 1-1 СКАЙ БЛУ /Ж/ (1-0) Прикл MCCASKILL SAVANNAH (79')   - -
02:53   САЩ-АЛ КОЛОРАДО СПРИНГС 0-0 SEATTLE SOUNDERS 2 (0-0) Прикл   2 - -
02:52   САЩ ФК ДАЛАС 2-0 ФИЛАДЕЛФИЯ ЮН. (0-0) Прикл URRUTI MAXIMILIANO (75') 2 - -
02:51   САЩ-АЛ 1678 ЕНЕРДЖИ ФК 0-1 СЕЙНТ ЛУИС ФК (0-1) Прикл VOLESKY CHRISTIAN (20') 1 - -
02:48   ПАР 1427 ГУАРАНИ 0-2 ЛИБЕРТАД (0-0) Прикл LUCENA ANGEL (66') 1 - -
02:30   ЕКВ ЕЛ НАСИОНАЛ 1-2 ИНДЕПЕНДИЕНТЕ Х.Т. (0-1) Прикл GRACIA ANGEL (78')   - -
02:23   САЩ ОРЛАНДО СИТИ ФК 3-2 САН ХОСЕ (2-0) Прикл JUNGWIRTH FLORIAN (90') 2 - -
02:23   САЩ-АЛ ТАМПА БЕЙ Р. 2-0 REAL MONARCHS SLC (1-0) Прикл HRISTOV GEORGI (70')   - -
02:00   КОЛ АТЛЕТИКО БУКАРАМАНГА 2-4 ИНДЕП. МЕДЕЛИН (2-1) Прикл CANO GERMAN (90')   - -
01:57   ЧИЛИ УН. КОНСЕПСИОН 2-0 ЕВЕРТЪН В.М. (0-0) Прикл MENESES JEAN (67') 2 - -
01:54   САЩ-АЛ ATLANTA UNITED 2 1-1 ЛУИСВИЛ СИТИ (0-0) Прикл CARLETON ANDREW (дузпа 90')   - -
01:54   САЩ-АЛ PENN FC 1-1 ЧАРЛСТЪН БАТЕРИ (0-0) Прикл TRIBBETT KENNETH (89')   - -
01:53   САЩ-АЛ ФК СИНСИНАТИ 2-2 PITTSBURGH RIVERHOUNDS (0-1) Прикл WALKER KENNEY (78')   - -
01:42   ПЕРУ МЕЛГАР 2-1 УНИО КОМЕРСИО (2-0) Прикл MIMBELA WILLIAM (53') 1 - -
01:41   ЧИЛИ-Б 1361 УНИОН САН ФЕЛИПЕ 1-0 КД ВАЛДИВИА (1-0) Прикл VALDIVIA BRAYAN (31') 2 - -
01:27   КОЛ ДЕПОРТЕС ТОЛИМА 1-0 МИЙОНАРИОС (1-0) Прикл RODRIGUEZ ANGELO (45') 1 - -
01:00   БРА-C 1669 БОТАФОГО ПБ 4-0 НАУТИКО (1-0) Прикл AURELIO MARCOS (90') 1 - -
01:00   МЕК КРУС АСУЛ 2-0 МОРЕЛИЯ (2-0) Прикл MENA ANGEL (39') 6 - -
00:59   БРА-Б КРИСИУМА 0-1 ПОНТЕ ПРЕТА СП (0-1) Прикл CARDOSO FELIPPE (15') 1 - -
00:59   БРА-А ФЛАМЕНГО РЖ 2-0 АМЕРИКА МИНЕЙРО (2-0) Прикл DOURADO HENRIQUE (дузпа 36') 2 - -
00:58   МЕК КЕРЕТАРО 0-0 ПАЧУКА (0-0) Прикл   2 - -
00:50   ПАР СЕРО ПОРТЕНЬО 3-1 3 ФЕВРУАРИ (1-1) Прикл OVIEDO ALFIO (90')   - -
00:15   БОЛ ДЕ СТРОНГЕСТ 3-0 СПОРТ БОЙС УОРНЕС (1-0) Прикл NOVOA CRISTIAN (71') 6 - -
00:00   ЕКВ ГОЯКИЛ СИТИ 1-1 КД УНИВ. КАТОЛИКА (0-0) Прикл ESCALADA LUIS (90')   - -
00:00   ЕКВ1 1895 ЛДУ ПОРТОВИЕХО 1-3 МУШУК РУНА (1-1) Прикл ALVES CLAUDIO (80')   - -
00:00   ЕКВ1 ГУАЛАСЕО СК 0-0 ЛДУ ЛОХА (0-0) Прикл   2 - -
00:00   КОЛБ 1836 ОРСОМАРСО 2-0 ЛАНЕРОС ФК (1-0) Прикл SALAZAR CARLOS (90')   - -
Информацията в раздел „Резултати на живо” (LIVESCORE) не е официална и се публикува само за удобство на участниците.
Печалбите се изплащат само на база официалните резултати, публикувани в раздел "Резултати".
 
   ЧАС   Начален час     ПП   Първо полувреме    Плвр  Полувреме    Прекр  Прекратен   
   МИН.   Минута на срещата     СТАТУС   Статус на срещата 1 Плвр  Първо полувреме    Пркс  Прекъснат   
   ПЪРВ.   Първенство     К   Наказателни картони    2 Плвр  Второ полувреме    Отл  Отложен   
   РЕЗ.   Резултат     ПР.   Продължения    Прдст  Предстои    Пр  Продължения   
   КИ   Краен изход     ДУЗ.   Дузпи след Пр.    Прикл  Приключил     Дуз  Дузпи   
©2007-2018 г. Еврофутбол ООД. Всички права запазени!  Държавна комисия по хазарта