Информацията в раздел „Резултати на живо” (LIVESCORE) не е официална и се публикува само за удобство на участниците.
Печалбите се изплащат само на база официалните резултати, публикувани в раздел "Резултати".
 

ФУТБОЛ
срещи за        Опреснявай на всеки 30 сек. 60 сек. Спри
ЧАС МИН. ПЪРВ. N ДОМАКИН РЕЗ. ГОСТ ПП СТАТУС ГОЛМАЙСТОР К ПР. ДУЗ.
09:00   ШЛ-АЗ 1190 ДЖЕДЖУ ЮНАЙТЕД - УРАВА РЕД Д. - Прдст     - -
11:00   РУС2-ИЗТ 275 СМЕНА КНА - ИРТИШ ОМСК - Прдст     - -
11:00   РУС2-ИЗТ 311 САХАЛИН ЮЖНИ САХАЛИНСК - ДИНАМО БАРНАУЛ - Прдст     - -
11:00   СП ЮАР /21/ - ИТАЛИЯ - Прдст     - -
11:00   СП ZAMBIA (U20) - IRAN (U20) - Прдст     - -
11:45   МЛЗ MISC-MIFA - ПЕРЛИС - Прдст     - -
13:00   ПРС ФК СИДНИ - ЛИВЪРПУЛ - Прдст     - -
13:00   РУС2-ИЗТ ЗЕНИТ ИРКУТСК - ЧИТА - Прдст     - -
13:00   КЛЯП 885 СЕРЕЗО ОСАКА - ВИСЕЛ КОБЕ - Прдст     - -
13:00   КЛЯП 166 АЛБИРЕКС НИЙГАТА - ВЕНТФОРЕД КОФУ - Прдст     - -
13:00   КЛЯП 879 КАШИВА РЕЙСОЛ - ФК ТОКИО - Прдст     - -
13:00   КЛЯП 878 ОМИЯ АРДИЯ - ШИМИЗУ С-ПУЛС - Прдст     - -
13:00   КЛЯП 877 КОНС. САПОРО - ВЕГАЛТА СЕНДАЙ - Прдст     - -
13:00   КЛЯП 881 САГАН ТОСУ - ЙОКОХАМА Ф М. - Прдст     - -
14:00   СП УРУГВАЙ /20/ - ЯПОНИЯ - Прдст     - -
14:00   СП КОСТА РИКА /23/ - ПОРТУГАЛИЯ /20/ - Прдст     - -
14:00   PFL ГЛОБАЛ ФК - КАЯ ФК - Прдст     - -
14:00   КАЗХ 1170 ШАХТЬОР К''ГАНДИ - ФК АТИРАУ - Прдст     - -
14:30   КАЗХ 1172 ОРДАБАСИ Ш. - КАЙРАТ АЛМАТИ - Прдст     - -
15:00   ШЛ-АЗ ШАНХАЙ СИПГ - ДЗЯНСУ ШУНТИЕН - Прдст     - -
15:00   ГРУЗ ЧИХУРА САЧХЕРЕ - ДИНАМО ТБИЛИСИ - Прдст     - -
15:30   РУМ2 270 ЛУЧАФАРУЛ ОРАДЯ - КС МИОВЕНИ - Прдст     - -
16:00   КАФН ЗАНАКО - УИДАД КАЗАБЛАНКА - Прдст     - -
16:00   КАФН КАПС ЮН. - УСМ АЛЖИР - Прдст     - -
16:00   МЛЗ ПДРМ ФК - PKNP - Прдст     - -
16:00   МЛЗ ТЕРЕНГГАНУ - ЮТМ - Прдст     - -
16:00   МЛЗ КУАНТАН - САБА - Прдст     - -
16:00   МЛЗ НЕГРИ СЕМБИЛАН НАЗА - ДАРУЛ ТАКЗИМ Й. II - Прдст     - -
16:00   МЛЗ КУАЛА ЛУМПУР - АТМ ФК - Прдст     - -
16:00   МЛЗ 265 КЕДА - ПБДКТ ТИЙМ - Прдст     - -
16:00   МЛЗ СЕЛАНГОР ПКНС - ДАРУЛ ТАКЗИМ ЙОХОР - Прдст     - -
16:00   МЛЗ СЕЛАНГОР - ПАХАНГ ФА - Прдст     - -
16:00   МЛЗ 264 ПЕРАК - САРАВАК - Прдст     - -
16:00   МЛЗ КЕЛАНТАН - ПУЛАУ ПИНАНГ - Прдст     - -
16:00   МЛЗ ФЕЛДА ЮНАЙТЕД - МЕЛАКА ЮН. - Прдст     - -
16:30   КАФН ВИТА КЛУБ - СЪНДАУНС - Прдст     - -
16:45   ЕГИП 781 ФК ТАНТА - АЛ МОКАВЛУУН - Прдст     - -
17:00   ГРУЗ ШУКУРА - ДИНАМО БАТУМИ - Прдст     - -
17:00   ГРУЗ САМТРЕДИЯ - САБУРТАЛО ТБИЛИСИ - Прдст     - -
17:15   RPO МЕРБАТ - АЛ КАБОРА - Прдст     - -
17:30   КАМ НЮ СТАР - АПЕЙЕС - Прдст     - -
17:30   КАМ БАМБУТОС - DRAGON DE YAOUNDE - Прдст     - -
17:30   КАМ EDING SPORT FC - COLOMBE - Прдст     - -
17:30   КАМ LION BLESSE - УМС ДЕ ЛОУМ - Прдст     - -
17:30   КАМ RACING DE BAFOUSSAM - АСТРЕС ФК ДЕ ДУАЛА - Прдст     - -
17:30   КАМ FEUTCHEU - КАНОН ЯУНДЕ - Прдст     - -
17:30   КАМ АИГЛЕ РОЯЛ - ЙЪНГ СПОРТС АКАДЕМИ - Прдст     - -
18:00   РУМ ТЪРГУ МУРЕШ - КС ВОЛУНТАРИ - Прдст     - -
18:00   РУМ2 АКАДЕМИКА КЛИНЧЕНИ - ПОЛИТЕХНИКА ТИМИШОАРА - Прдст     - -
18:00   РУМ2 АФУМАТИ - КСМ МЕТАЛУЛ РЕСИТА - Прдст     - -
18:00   РУМ2 269 ДУНАРЕА КЪЛЪРАШ - КИНДИЯ ТЪРГОВИЩЕ - Прдст     - -
18:00   КАФН RIVERS UNITED (NGA) - ФУС РАБАТ - Прдст     - -
18:00   ЛИТ СУДУВА - ЖАЛГИРИС - Прдст     - -
18:00   КАРМ ПЮНИК ЕРЕВАН - ШИРАК ГЮМРИ - Прдст     - -
18:15   ГЪР 308 ПАНИОНИОС - ПАОК СОЛУН - Прдст     - -
18:15   БЛРС ФК ДИНАМО МИНСК - ШАХТЬОР СОЛИГ. - Прдст     - -
18:30   ККИП АПОЕЛ НИКОЗИЯ - АПОЛОН ЛИМАСОЛ - Прдст     - -
18:30   ФИН КУПС КУОПИО - СЕЙНЕЙОКИ - Прдст     - -
18:30   ФИН 167 РОПС РОВАНИЕМИ - ДЖИДЖИК - Прдст     - -
18:30   ФИН 319 ВПС ВААСА - ИЛВЕС ТАМПЕРЕ - Прдст     - -
18:30   KGB 1226 САЛПА - ЕСПА - Прдст     - -
18:30   ФИН1 321 КПВ КОКОЛА - ГНИСТАН ХЕЛЗ. - Прдст     - -
18:30   ФИН1 320 ЕИФ - ОПС УЛУ - Прдст     - -
18:30   КБЪЛ ЛУДОГОРЕЦ - БОТЕВ ПЛОВДИВ - Прдст     - -
19:00   КТУР 1416 ГЮМЮШХАНЕСПОР - ЕРЗУРУМ ББ - Прдст     - -
19:00   ФИН ФК ХОНКА /Ж/ - ТПС /Ж/ - Прдст     - -
19:00   ФИН ИЛВEС /Ж/ - JYPK (W) - Прдст     - -
19:00   КНОР 170 ФЛОРО - ФАНА - Прдст     - -
19:00   КНОР 385 ФИНСНЕС - ТРОМСЬО - Прдст     - -
19:00   КНОР БИОСЕН - ААЛЕСУНД - Прдст     - -
19:00   КНОР БРУМУНДАЛ - ЛИЛЕСТРЬОМ - Прдст     - -
19:00   КНОР 171 ФЛОЯ - ТРОМСДАЛЕН - Прдст     - -
19:00   КНОР 397 КФУМ ОСЛО - БЕРУМ - Прдст     - -
19:00   КНОР 1330 ЙЕРВ - БРИНЕ - Прдст     - -
19:00   КНОР ХЬОД - МОЛДЕ - Прдст     - -
19:00   КНОР 1332 ГРОРУД - ЕЛВЕРУМ - Прдст     - -
19:00   КНОР 178 ФЛЕКЕРЬОЙ - СТАРТ - Прдст     - -
19:00   КНОР 1331 МОС - СПАРТА САРПСБОРГ 08 - Прдст     - -
19:00   КНОР МОСЬОЕН - ЛЕВАНГЕР - Прдст     - -
19:00   КНОР 172 МЬОНДАЛЕН - КВИК ХАЛДЕН - Прдст     - -
19:00   КНОР ЛИСЕКЛОСТЕР - БРАН - Прдст     - -
19:00   КНОР КРАКЕРОЙ - ВОЛЕРЕНГА - Прдст     - -
19:00   КНОР 1325 УЛ/КИСА - АЛТА - Прдст     - -
19:00   КНОР СОРТЛАНД ИЛ - БОДЬО ГЛИМТ - Прдст     - -
19:00   КНОР СКЕЙД - СТРЬОМГОДСЕТ - Прдст     - -
19:00   КНОР 1323 РАУФОС - СОГНДАЛ - Прдст     - -
19:00   КНОР 173 РАНХАЙМ - СТЬОРДАЛС/БЛИНК - Прдст     - -
19:00   КНОР ПОРС ГРЕНЛАНД - ОД ГРЕНЛАНД - Прдст     - -
19:00   КНОР 1333 НЕСТ/СОТРА - САНДНЕС УЛФ - Прдст     - -
19:00   КНОР ОСАНЕ - ФЮЛИНГСДАЛЕН - Прдст     - -
19:00   КНОР ЙОР ХОРТЕН - САНДЕФЬОРД - Прдст     - -
19:00   КНОР ВЕРДАЛ - КРИСТИАНСУНД - Прдст     - -
19:00   КНОР 1335 ВАРД ХАУГЕСУНД - ФК ХАУГЕСУНД - Прдст     - -
19:00   КНОР 176 СТРЬОМЕН - КЕЛСОС - Прдст     - -
19:00   КАФН СЕМОУХА - RECREATIVO DO LIBOLO (ANG) - Прдст     - -
19:00   КАФН 477 ХОРОЯ - ТП МАЗЕМБЕ - Прдст     - -
19:00   ЕГИП ТАЛАЕА ЕЛ ГАИШ - ЕЛ НАСР ТААДЕН - Прдст     - -
19:00   БЛРС ДНЕПЪР МОГИЛЬОВ - ДИНАМО БРЕСТ - Прдст     - -
19:00   ЕСТ2 КУРЕСААРЕ - МААРДУ ЕСТЕВЕ - Прдст     - -
19:00   ЕСТ2 ФК ФЛОРА II ТАЛИН - ДК УЕЛКО ЕЛЕКТЕР - Прдст     - -
19:00   ЕСТ2 117 ЛЕВАДИЯ ТАЛИН II - ФК ИНФОНЕТ II - Прдст     - -
19:00   КЙОРД АЛ ДЖАЗИРА - АЛ ФАЙСАЛИ - Прдст     - -
19:30   КНОР ТИНСЕТ - РОЗЕНБОРГ - Прдст     - -
20:00   ШВ 299 ЛИНШЬОПИНГ ФК /Ж/ - КОПАРБЕРГ/ГЬОТЕБОРГ /Ж/ - Прдст     - -
20:00   ШВ 106 ЕСКИЛСТУНА ЮН. ДФФ /Ж/ - КВАРНСВЕДЕНС ИК /Ж/ - Прдст     - -
20:00   АВРЛИ 444 ФК ВИЕНА 1894 - ФК ШАДЛАУ - Прдст     - -
20:00   АВС-ЗАП КУФЩАЙН - САНКТ ЙОХАН - Прдст     - -
20:00   ЕСТ2 САНТОС ТАРТУ - ФК ЕЛВА - Прдст     - -
20:00   ЛИТ СТУМБРАС КАУНАС - АТЛАНТАС - Прдст     - -
20:30   ГЪР ПАНАТИНАЙКОС АТИНА - АЕК АТИНА - Прдст     - -
21:00   БРА КИНДЕРМАН /Ж/ - КОРИНТИАНС /Ж/ - Прдст     - -
21:00   БРА САН ФРАНЦИСКО /Ж/ - ИРАНДУБА /Ж/ - Прдст     - -
21:00   БРА GREMIO OSASCO AUDAX (W) - ВИТОРИЯ ТАБОКАС /Ж/ - Прдст     - -
21:00   БРА EK ВИТОРИЯ /Ж/ - ПОНТЕ ПРЕТА СП /Ж/ - Прдст     - -
21:00   БРА ФЕРОВИАРИА /Ж/ - ФОЗ КАТАРАТАС /Ж/ - Прдст     - -
21:00   БРА САО ХОСЕ /Ж/ - ФЛАМЕНГО РЖ /Ж/ - Прдст     - -
21:00   КАФН AL-HILAL AL-UBAYYID (SUD) - ЗЕСКО ЮНАЙТЕД - Прдст     - -
21:00   ЕГИП 149 АЛ ЕНТАГ АЛ ХАРБИ - АЛ ШАРГИЯ - Прдст     - -
21:30   КИТА 788 ЮВЕ СТАБИЯ - РЕДЖАНА 1919 - Прдст     - -
21:30   КИТА 783 АЛЕСАНДРИЯ - УС КАСЕРТАНА 1908 - Прдст     - -
21:30   КИТА 799 АЛБИНОЛЕФЕ - ЛУКЕЗЕ ЛИБЕРТАС - Прдст     - -
21:30   КИТА 785 ПОРДЕНОНЕ - ДЖАНА ЕРМИНИО - Прдст     - -
21:30   КИТА 790 ЛИВОРНО - ВИРТУС ФРАНКАВИЛА - Прдст     - -
21:30   КИТА 789 МАТЕРА ФК - КОЗЕНЦА - Прдст     - -
21:30   КИТА 792 ЛЕЧЕ - САМБЕНЕДЕТЕЗЕ - Прдст     - -
21:30   КИТА 787 ПАРМА - ПИАЧЕНЦА КАЛЧО - Прдст     - -
21:40   КАРЖ 181 БЕЛГРАНО - ЕСТУДИАНТЕС ДЕ БА - Прдст     - -
21:45   ЕП АЯКС АМСТЕРДАМ - МАН. ЮНАЙТЕД - Прдст     - -
22:15   ИСЛ 185 БРЕЙДАБЛИК /Ж/ - КР РЕЙКЯВИК /Ж/ - Прдст     - -
22:15   ИСЛ ФИЛКИР РЕЙКЯВИК /Ж/ - ХАУКАР /Ж/ - Прдст     - -
23:00   БРА САНТОШ СП /Ж/ - РИО ПРЕТО /Ж/ - Прдст     - -
ПРИКЛЮЧИЛИ СРЕЩИ
ЧАС МИН. ПЪРВ. N ДОМАКИН РЕЗ. ГОСТ ПП СТАТУС ГОЛМАЙСТОР К ПР. ДУЗ.
16:30   КОНГО FC RENAISSANCE - МУНГАНО - Отл     - -
11:00   PFL КЕРЕС ЛА САЛЕ - MERALCO MANILA - Отл     - -
04:55   КАНДА 209 ВАНКУВЪР У. 2-1 МОНРЕАЛ ИМПАКТ (2-0) Прикл CHOINIERE DAVID (63')   - -
03:46   КOAM 1187 САНТОШ 4-0 СП. КРИСТАЛ (2-0) Прикл BRAZ DAVID (72') 3 - -
03:45   КOAM 1186 САНТА ФЕ 1-1 ДЕ СТРОНГЕСТ (1-1) Прикл RODRIGUEZ JAVIER (авто 39') 5 - -
03:45   КОЛ 158 ОРСОМАРСО 1-2 ДЕПОРТЕС КИНДИО (0-0) Прикл ENAMORADO JOSE (83')   - -
03:26   БРА-Б 291 ГУАРАНИ СП 2-0 ФИГЕЙРЕНЗЕ СК (1-0) Прикл CAIQUE LUIZ SANTOS (77')   - -
03:05   АРЖ2 155 ДЕП. МОРОН 1-1 БАРАКАС СЕНТРАЛ (0-1) Прикл AKERMAN DAMIAN (дузпа 61')   - -
01:54   КАНДА 213 ОТАВА ФЮРИ 2-1 ТОРОНТО ФК (0-1) Прикл SEOANE SITO (74') 1 - -
01:29   КOAM 1185 НАСИОНАЛ М. 0-1 ЛАНУС (0-1) Прикл GONZALEZ ALEJANDRO (27') 6 - -
01:25   КOAM 1184 ЧАПЕКОЕНЗЕ 2-1 СУЛИЯ (0-1) Прикл GIROTTO ANDREI (90') 6 - -
01:09   БРА-Б 297 КР БРАЗИЛ 1-0 САНТА КРУЗ ПЕ (0-0) Прикл BAIANO NETO (74')   - -
Информацията в раздел „Резултати на живо” (LIVESCORE) не е официална и се публикува само за удобство на участниците.
Печалбите се изплащат само на база официалните резултати, публикувани в раздел "Резултати".
 
   ЧАС   Начален час     ПП   Първо полувреме    Плвр  Полувреме    Прекр  Прекратен   
   МИН.   Минута на срещата     СТАТУС   Статус на срещата 1 Плвр  Първо полувреме    Пркс  Прекъснат   
   ПЪРВ.   Първенство     К   Наказателни картони    2 Плвр  Второ полувреме    Отл  Отложен   
   РЕЗ.   Резултат     ПР.   Продължения    Прдст  Предстои    Пр  Продължения   
   КИ   Краен изход     ДУЗ.   Дузпи след Пр.    Прикл  Приключил     Дуз  Дузпи   
©2007-2017 г. Еврофутбол ООД. Всички права запазени!  Държавна комисия по хазарта