Информацията в раздел „Резултати на живо” (LIVESCORE) не е официална и се публикува само за удобство на участниците.
Печалбите се изплащат само на база официалните резултати, публикувани в раздел "Резултати".
 

ФУТБОЛ
срещи за        Опреснявай на всеки 30 сек. 60 сек. Спри
ЧАС МИН. ПЪРВ. N ДОМАКИН РЕЗ. ГОСТ ПП СТАТУС ГОЛМАЙСТОР К ПР. ДУЗ.
11:33 90' МЛЗ ПЕРЛИС 0-0 НЕГРИ СЕМБИЛАН НАЗА (0-0) 2 Плвр     - -
11:43 90' МЛЗ ЮТМ 1-1 PKNP (0-1) 2 Плвр WASIU AKANNI-SUNDAY (77')   - -
11:46 88' МЛЗ АТМ ФК 4-3 КУАНТАН (1-2) 2 Плвр  (дузпа 75') 1 - -
13:00 31' ШЛ-АЗ 727 ГАМБА ОСАКА 2-0 АДЕЛАИДА ЮН. - 1 Плвр DOAN RITSU (12') 1 - -
13:00 31' ШЛ-АЗ 720 СУВОН БЛУУИНГС 0-0 КАВАЗАКИ ФР. - 1 Плвр   1 - -
13:30   ИТБ 1938 САЛЕРНИТАНА - БАРИ - Прдст     - -
14:35   ШЛ-АЗ 748 ДЗЯНСУ ШУНТИЕН - ДЖЕДЖУ ЮНАЙТЕД - Прдст     - -
15:00   ШЛ-АЗ 665 ЛОКО ТАШКЕНТ - АЛ ТААВУНТ - Прдст     - -
15:00   ШЛ-АЗ ИЙСТ. САЛОН - ГУАНДЖОУ ЕВГР. - Прдст     - -
15:00   R16 МЕТАЛУРГ РУСТАВИ - БАЯ ЗУГДИДИ - Прдст     - -
15:00   R16 ДИЛА ГОРИ - КОЛХЕТИ 1913 ПОТИ - Прдст     - -
15:00   R16 IMERTI KHONI - СИОНИ БОЛСИНИ - Прдст     - -
15:00   R16 GAGRA - ЧИХУРА САЧХЕРЕ - Прдст     - -
15:00   КАРМ БАНАНЦ - ПЮНИК ЕРЕВАН - Прдст     - -
15:00   КЕНИЯ ZOO KERICHO - МУХОРОНИ ЮТ - Прдст     - -
15:15   МЛЗ САБА - ПДРМ ФК - Прдст     - -
16:00   ИТБ 251 ВИРТУС ЕНТЕЛА - ЛАТИНА - Прдст     - -
16:00   ИТБ 2087 СПАЛ 2013 - ЧИТАДЕЛА - Прдст     - -
16:00   ИТБ 1932 АСКОЛИ - АВЕЛИНО - Прдст     - -
16:00   ИТБ 1937 БРЕША - ТЕРНАНА - Прдст     - -
16:00   ИТБ 2086 ФРОЗИНОНЕ - СПЕЦИЯ - Прдст     - -
16:00   ИТБ 1931 ПИЗА - ПРО ВЕРЧЕЛИ - Прдст     - -
16:00   МЛЗ ДАРУЛ ТАКЗИМ Й. II - ТЕРЕНГГАНУ - Прдст     - -
16:00   МЛЗ КУАЛА ЛУМПУР - MISC-MIFA - Прдст     - -
16:00   ПАЛ ШАБАБ ЯТТА - ТАРАЖИ ВАДИ АЛ НЕС - Прдст     - -
16:00   ПАЛ MARKAZ TULKARM - ШАБАБ АЛСАМУ - Прдст     - -
16:00   ПАЛ ШАБАБ АЛ КАДИР - ХИЛАЛ АЛ КУДС - Прдст     - -
16:00   УГНД KCCA FC - VIPERS FC - Прдст     - -
17:00   РУМ2 252 УТА БАТРАНА ДОАМНА - ОЛИМПИЯ САТО М. - Прдст     - -
17:30   КУВ 173 АЛ ТАДАМОН - АЛ САХЕЛ - Прдст     - -
18:00   РУС2-УП СИЗРАН-2003 - ДИНАМО КИРОВ - Прдст     - -
18:00   ЕСТ 180 ЛЕВАДИЯ ТАЛИН - ФК НОММЕ КАЛЮ - Прдст     - -
18:00   ЛИТ УТЕНИС - ЖАЛГИРИС - Прдст     - -
18:30   ШЛ-АЗ 672 АЛ ФАТЕХ - ЕСТЕФЛАЛ КУЗЕСТАН - Прдст     - -
18:45   ШЛ-АЗ 666 ЕСТЕФЛАЛ ФК - АЛ АХЛИ ДУБАЙ - Прдст     - -
19:00   ИТБ 1934 ЧЕЗЕНА - БЕНЕВЕНТО - Прдст     - -
19:00   ШВ 151 КВАРНСВЕДЕНС ИК /Ж/ - КОПАРБЕРГ/ГЬОТЕБОРГ /Ж/ - Прдст     - -
19:00   КНОР LOTEN - КОНГСВИНГЕР - Прдст     - -
19:00   ХЪР 1124 СЛАВЕН БЕЛУПО - ДИНАМО ЗАГРЕБ - Прдст     - -
19:00   ШЛ-АЗ 673 АЛ ДЖАЗИРА АД - ЛЕКВИЯ - Прдст     - -
19:00   ЕСТ ТУЛЕВИК ВИЛЯНДИ - PARNU JK VAPRUS - Прдст     - -
19:00   ЕСТ 181 ПАЙДЕ ЛМ - ЙАЛГПАЛИКУЛ ТАМЕКА - Прдст     - -
19:00   ПАЛ 402 ШАБАБ ДОРА - МАРКЕЗ БАЛАТА - Прдст     - -
19:30   ИСП 259 АТЛЕТИК БИЛБАО /Ж/ - БАРСЕЛОНА /Ж/ - Прдст     - -
19:30   ГЕР-БЛ 650 БАЙРОЙТ - НЮРНБЕРГ II - Прдст     - -
19:30   АВС1 111 ЛИФЕРИНК - ВИНЕР НОЙЩАТ - Прдст     - -
19:30   КЧЕХ 1370 СЛАВИЯ ПРАГА - ЗЛИН - Прдст     - -
19:30   РУС 186 СПАРТАК М. - УРАЛ ЕКАТЕР. - Прдст     - -
19:30   РУС 183 РОСТОВ - ФК УФА - Прдст     - -
19:45   ИЗР 1944 БНЕЙ САХНИН ФК - МАКАБИ ТЕЛ АВИВ - Прдст     - -
20:00   АВС-Ц 1311 ЩУРМ ГРАЦ /А/ - УН. СТ. ФЛОРИАН - Прдст     - -
20:00   КРУМ 1111 АСТРА ГЮРГЕВО - АКС ПОЛИ ТИМИШОАРА - Прдст     - -
20:00   АЛЖ МУЛДИЯ КЛУБ Д''АЛЖИР - МО БЕЖАЯ - Прдст     - -
20:00   АЛЖ ЖС КАБЮЛИЕ - УСМ АЛЖИР - Прдст     - -
20:00   ЕСТ 182 ФЛОРА ТАЛИН - ТРАНС НАРВА - Прдст     - -
20:00   ЛИТ 174 СУДУВА - СТУМБРАС КАУНАС - Прдст     - -
20:05   КУВ БУРГАН - КАЙТАН СК - Прдст     - -
20:05   КУВ 177 АЛ ДЖАХРА - АЛ КУВЕЙТ СК - Прдст     - -
20:15   КНОР 176 ТИНСЕТ - ОРКЛА - Прдст     - -
20:30   ИСП 309 СП. ХИХОН - ЕСПАНЬОЛ - Прдст     - -
20:30   ЮАР 1213 ЧИПА ЮНАЙТЕД - МАРИЦБУРГ ЮН. - Прдст     - -
20:30   ЮАР 1208 КЕЙП ТАУН СИТИ - КАЙЗЕР ЧИЙФС - Прдст     - -
20:30   ЮАР 1214 ПОЛОКУЕЙН СИТИ - ГОЛДЪН ЕРОУС - Прдст     - -
20:30   ЮАР БЛУМФОНТЕЙН СЕЛТИК - ХАЙЛЕНДС ПАРК - Прдст     - -
20:30   ЮАР 1207 БИДВЕСТ - СУПЕРСПОРТ ЮН. - Прдст     - -
20:30   ЮАР 1219 СЪНДАУНС - АЯКС КЕЙПТАУН - Прдст     - -
21:00   ИЗР МАКАБИ ХАЙФА - АПОЕЛ БЕЕР ШЕВА - Прдст     - -
21:00   ХЪР 1122 РИЕКА - ОСИЕК - Прдст     - -
21:00   СИРЛ ТОБЕРМОР ЮНАЙТЕД - МОЙОЛА ПАРК ФК - Прдст     - -
21:00   СИРЛ SPORT & LEISURE SWIFTS - КУИНС ЮНИВЪРСИТИ - Прдст     - -
21:00   СИРЛ ЛИСБЪРН ДИСТИЛЪРИ - НЮИНГТЪН ЮК - Прдст     - -
21:00   СИРЛ ДЪНДЕЛА ФК - БАНГОР ФК - Прдст     - -
21:00   ХОЛ1 1093 УТРЕХТ /МЛ./ - ДЕН БОШ - Прдст     - -
21:15   СИРЛ ДОНЕГАЛ СЕЛТИК - БАНБРИДЖ ТАУН - Прдст     - -
21:30   ИСП ГРАНАДА - МАЛАГА - Прдст     - -
21:30   ИТБ ПЕРУДЖА - ВЕРОНА - Прдст     - -
21:30   ИТБ КАРПИ - ТРАПАНИ - Прдст     - -
21:30   БЕЛ УНИОН СЕНТ-ЖИЛОА - ЛИЕРС - Прдст     - -
21:30   БЕЛ СТАНДАРТ Л. - ВААСЛАНД/БЕВ. - Прдст     - -
21:30   БЕЛ КСВ РЬОЗЕЛАРЕ - КОРТРИЙК - Прдст     - -
21:30   БЕЛ ЗОЛТЕ ВАРЕГЕМ - АА ГЕНТ - Прдст     - -
21:44   ЕЙРЕ 166 ДЕРИ СИТИ - ЛИМЕРИК - Прдст     - -
21:44   ЕЙРЕ 768 ДЕРИ СИТИ - ЛИМЕРИК - Прдст     - -
21:45   АНГЧ 1647 УУЛВЪРХЯМПТЪН - ХЪДЪРСФИЙЛД - Прдст     - -
21:45   АНГ1 1595 УОЛСОЛ - ПОРТ ВЕЙЛ - Прдст     - -
21:45   КАНГ 662 СПЕНИМУР ТАУН - НАНТУИЧ Т. - Прдст     - -
21:45   АНГ-НЛ 1646 ДОУВЪР АТЛЕТИК - МАКЪЛСФИЙЛД - Прдст     - -
21:45   АНГ-НЛ 1645 МЕЙДСТОУН ЮН. - ЛИНКЪЛН С. - Прдст     - -
21:45   АНГ-НЛ 310 СТЕЙЛИБРИДЖ СЕЛТИК - ХАРОГЕЙТ ТАУН - Прдст     - -
21:45   АНГ-НЛ 192 СТЕЙЛИБРИДЖ СЕЛТИК - ХАРОГЕЙТ ТАУН - Прдст     - -
21:45   АНГ 224 ЧЕЛСИ - САУТХЯМПТЪН - Прдст     - -
21:45   КГЕР 1107 М''ГЛАДБАХ - АЙНТРАХТ ФР. - Прдст     - -
22:00   КЛФР АНЖЕ - ГИНГАМ - Прдст     - -
22:00   СИРЛ НЮРИ СИТИ - ЛИМАВЕДИ ЮН. - Прдст     - -
22:30   ИСП АТЛЕТИКО МАДРИД - ВИЛЯРЕАЛ - Прдст     - -
23:00   БРА САНТОШ СП /Ж/ - САО ХОСЕ /Ж/ - Прдст     - -
23:15   КOAM ДЕПОРТЕС ИКИКЕ - САМОРА ФК - Прдст     - -
ПРИКЛЮЧИЛИ СРЕЩИ
ЧАС МИН. ПЪРВ. N ДОМАКИН РЕЗ. ГОСТ ПП СТАТУС ГОЛМАЙСТОР К ПР. ДУЗ.
09:30   ИНДНЗ 653 ПЕРСЕРУ С. 2-1 ПЕРСИБА БАЛИКПАПАН (2-0) Прикл ALMUBARAKI ANMAR (48')   - -
07:31   АВЛ-НЮУ АДАМСТАУН РОЗБЪД ФК 0-0 БРОДМЕДОУ МЕДЖИК ФК (0-0) Прикл     - -
07:24   АВЛ-ТПЛ 386 ОЛИМПИЯ ФК 1-1 ТИЛФОРД ЗЕБРАС (0-1) Прикл HOY GAVIN (67')   - -
04:00   КОЛ1 1855 ДЕПОРТЕС КИНДИО 1-0 РЕАЛ САНТАНДЕР (1-0) Прикл LOPEZ GIOVANNY (15')   - -
03:58   АРЖ2 712 СЕНТРАЛ КОРДОБА СДЕ 3-0 САНТАМАРИНА Т. (2-0) Прикл BECERRA LEANDRO (дузпа 71')   - -
03:04   АРЖ 715 КОЛОН 2-1 ТИГРЕ ВИКТОРИЯ (1-0) Прикл LEGUIZAMON NICOLAS (60') 6 - -
03:04   АРЖ2 1084 ДЪГЛАС ХЕЙГ 0-0 ЧАКАРИТА (0-0) Прикл     - -
02:11   ПАР 2136 ГЕНЕРАЛ ДИАЗ 2-1 ИНДЕПЕНДИЕНТЕ К.Г. (1-1) Прикл ZARACHO EDGAR (90')   - -
02:01   КОЛ1 1853 ЛЕОНЕС ФК 0-1 ДЕПОРТЕС ПЕРЕЙРА (0-1) Прикл NAVARRO RAFAEL (10')   - -
02:01   АРЖ2 1086 ОЛ БОЙС 0-1 ЛОС АНДЕС (0-1) Прикл VOMBERGAR ANDRES (43')   - -
01:01   АРЖ 719 ПАТРОНАТО 3-4 ОЛИМПО БЛАНКА (1-1) Прикл QUIROGA MATIAS (82') 7 - -
Информацията в раздел „Резултати на живо” (LIVESCORE) не е официална и се публикува само за удобство на участниците.
Печалбите се изплащат само на база официалните резултати, публикувани в раздел "Резултати".
 
   ЧАС   Начален час     ПП   Първо полувреме    Плвр  Полувреме    Прекр  Прекратен   
   МИН.   Минута на срещата     СТАТУС   Статус на срещата 1 Плвр  Първо полувреме    Пркс  Прекъснат   
   ПЪРВ.   Първенство     К   Наказателни картони    2 Плвр  Второ полувреме    Отл  Отложен   
   РЕЗ.   Резултат     ПР.   Продължения    Прдст  Предстои    Пр  Продължения   
   КИ   Краен изход     ДУЗ.   Дузпи след Пр.    Прикл  Приключил     Дуз  Дузпи   
©2007-2017 г. Еврофутбол ООД. Всички права запазени!  Държавна комисия по хазарта