Информацията в раздел „Резултати на живо” (LIVESCORE) не е официална и се публикува само за удобство на участниците.
Печалбите се изплащат само на база официалните резултати, публикувани в раздел "Резултати".
 

ФУТБОЛ
срещи за        Опреснявай на всеки 30 сек. 60 сек.
ЧАС МИН. ПЪРВ. N ДОМАКИН РЕЗ. ГОСТ ПП СТАТУС ГОЛМАЙСТОР К ПР. ДУЗ.
08:30   АВЛ-АСТ БЕЛКОНЕН ЮН. - МОНАРО ПАНТЪРС ФК - Прдст     - -
08:30   АВЛ-ТПЛ 331 НОРТЪРН РЕЙНДЖЪРС - ОЛИМПИЯ ФК - Прдст     - -
08:30   КИТ1 132 ХЪЙЛУНДЗЯН ЛАВА СПРИНГС - ЛЯОНИН Г. - Прдст     - -
08:30   КИТ1 ЙЕНБИЕН - СИНДЗЯН ТИЕНШАН - Прдст     - -
09:00   АВЛ-ЗАП 433 ИНГЛЕУУД ЮН. - ФЛОРИЙТ А. - Прдст     - -
09:00   АВЛ-ЗАП 438 КОКБЪРН СИТИ - ФОРЕСТФИЙЛД ЮНАЙТЕД - Прдст     - -
09:00   АВЛ-ЗАП 435 СОРЕНТО - ПЪРТ ГЛОРИ /МЛ/ - Прдст     - -
09:00   АВЛ-ЗАП СТЪРЛИНГ ЛАЙЪНС - СУБИАКО ФК - Прдст     - -
09:00   АВЛ-ЗАП 437 АРМАДЕЙЛ - ЙООНДАЛУП - Прдст     - -
09:30   АВЛ-КПЛ CAIRNS FC - БРИЗБЕЙН СТРАЙКЪРС - Прдст     - -
09:54   АВЛ-КПЛ КУИНСЛАНД ЛАЙЪНС - НОРТЪРН ФЪРИ - Прдст     - -
10:00   ЯП3 392 ФУДЖИЕДА - КАТАЛЕР ТОЯМА - Прдст     - -
10:00   ЯП3 414 САГАМИХАРА - ФУКУШИМА ЮНАЙТЕД - Прдст     - -
10:00   АВЛ-АСТ 204 РИВЪРИНА РИНОС - КАНБЕРА ОЛИМПИК - Прдст     - -
10:00   КИТ CHANGCHUN DAZHONG (W) - DALIAN QUANJIAN (W) - Прдст     - -
10:00   КИТ WUHAN JIANGDA (W) - ПЕКИН ЗАО ТАЙ /Ж/ - Прдст     - -
10:00   КИТ HENAN HUISHANG (W) - ШАНХАЙ ШЪНХУА /Ж/ - Прдст     - -
10:00   КИТ JIANGSU SUNNING (W) - ХЕБЕЙ ЮАНДОНГ /Ж/ - Прдст     - -
10:00   ЮКОР1 745 СУВОН СИТИ - АСАН МУГУНГВА ФК - Прдст     - -
10:30   ИНДНЗ 679 СРИВИЖАЯ - АРЕМА МАЛАНГ - Прдст     - -
11:00   ЯП-ФЛ ХОНДА ФК - Р. КЕИЗАЙ - Прдст     - -
11:00   ЯП2 912 МАЧИДА ЗЕЛВИЯ - ЗВИЕГЕН КАНАЗАВА - Прдст     - -
11:00   ЯП2 МАЦУМОТО ЯМАГА - КИОТО САНГА - Прдст     - -
11:00   ЯП2 911 АВИСПА ФУКУОКА - ТОКИО ВЕРДИ - Прдст     - -
11:00   ЯП2 910 КАМАТАМАРЕ С. - ДЖЕФ ЮН. - Прдст     - -
11:00   АВЛ-ЗАП ЙОНДАЛУП ЮН. - БАЛКАТА - Прдст     - -
11:00   АВЛ-КПЛ 656 МАГПЕЙС КРУСЕЙДЪРС - УЕСТЪРН ПРАЙД - Прдст     - -
11:00   КИТ 837 ЧАНЧУН ЯТАЙ - ШАНДУН ЛУНЪН - Прдст     - -
11:00   ЮКОР1 746 БУЧЕОН - ГУАНГДЖУ ФК - Прдст     - -
11:00   ЮКОР1 ФК АНИЯНГ - СЕУЛ И-ЛЕНД ФК - Прдст     - -
11:30   СИНГ 476 ТАМПАЙНС РОУВЪРС - ГЕЙЛАНГ ИНТЕРНЕШЪНЪЛ - Прдст     - -
11:30   АВЛ-ЮПЛ КЕМБЪЛТАУН СИТИ - ЗАП. АДЕЛАИДА - Прдст     - -
12:00   ЯП2 918 РЕНОФА ЯМАГУЧИ - МИТО ХОЛИХОК - Прдст     - -
12:00   ЯП2 914 МОНТЕДИО ЯМАГАТА - АЛБИРЕКС НИЙГАТА - Прдст     - -
12:00   ЯП2 916 ТОКУШИМА ВОРТИС - ОМИЯ АРДИЯ - Прдст     - -
12:00   ЯП2 915 ОИТА ТРИНИТА - ТОЧИГИ - Прдст     - -
12:00   ЯП2 917 ЕХИМЕ ФК - ФАДЖАНО ОКАЯМА - Прдст     - -
12:00   ЯП3 446 СЕРЕЗО ОСАКА /23/ - ГАЙНАРЕ ТОТОРИ - Прдст     - -
12:00   ЯП3 445 ФК РЮКЮ - ЙОКОХАМА СКК - Прдст     - -
12:00   ЮКОР ГИОНГНАМ ФК - СУВОН БЛУУИНГС - Прдст     - -
12:00   ЮКОР 904 ПОХАНГ СТ. - ЧУННАМ ДРАГЪНС - Прдст     - -
12:00   КАЗХ ЖЕТИСУ Т''КОРГАН - ФК АКТОБЕ - Прдст     - -
12:00   КАЗХ 693 ШАХТЬОР К''ГАНДИ - КАЙСАР К''ЛОРДА - Прдст     - -
12:00   КАЗХ ФК АТИРАУ - АКЖАЙК - Прдст     - -
12:30   КИТ1 ZHEJIANG GREENTOWN - МЕЙДЖОУ ХАКА - Прдст     - -
12:35   КИТ 838 ТИЕНДЗИН ТЕДА - ЧУНЦИН ЛИФАН - Прдст     - -
12:35   КИТ 839 ШАНХАЙ СИПГ - ГУАНДЖОУ ЕВГР. - Прдст     - -
12:35   КИТ 840 ПЕКИН РЕНЕ - ДАЛИЕН АЕРБИН - Прдст     - -
12:45   ТЛНД НАКОН РАЧАСИМА - CHAINAT HORNBILL - Прдст     - -
13:00   ЮКОР 906 ГАНГУОН ФК - ДЖЕДЖУ ЮНАЙТЕД - Прдст     - -
13:00   УЗБ МЕТАЛУРГ БЕКАБАД - КИЗИЛКУМ - Прдст     - -
13:00   УЗБ ПФК НАВБАХОР Н. - ФК БУХАРА - Прдст     - -
13:00   УЗБ ЛОКОМОТИВ Т. - НЕФТЧИ ФАРГОНА - Прдст     - -
13:00   УЗБ КОКАНД 1912 - ПАХТАХОР ТАШКЕНТ - Прдст     - -
13:00   УЗБ НАСАФ К. - БУНЬОДКОР - Прдст     - -
13:00   УЗБ СОГДИАНА ДЖИЗАК - AGMK - Прдст     - -
13:00   ТЛНД 760 ЧИАНГРАЙ ЮН. - БАНКОК ЮНАЙТЕД - Прдст     - -
13:00   ВИЕТ 735 СОНГ ЛАМ - ХОАНГ ДЖИА ЛАИ - Прдст     - -
13:00   ВИЕТ 734 Б. БИН ДЮОНГ - ДА НАНГ - Прдст     - -
13:30   ИНДНЗ БАЛИ ЮНАЙТЕД - БХАЯНГКАРА СУРАБАЯ ЮН. - Прдст     - -
13:30   ИНДНЗ 680 МИТРА К. - ПЕРСИЯ ДЖАКАРТА - Прдст     - -
14:00   ВИЕТ НАМ ДИН - НХС КУАНГ НАМ - Прдст     - -
14:15   СИНГ 488 ДПММ БРУНЕЙ - ХОУМ ЮН. - Прдст     - -
15:00   ШВ1-С КАРЛСЛУНД - ВЕСТЕРОС СК - Прдст     - -
15:00   ШВ1-С 731 САНДВИКЕН - РЮНИНГЕ - Прдст     - -
15:00   ШВ1-ЮГ 741 ЕСКИЛСМИНЕ ИФ - ШЬОВДЕ АИК - Прдст     - -
15:00   ШВ1-ЮГ ЛУНД БК - КРИСТИАНСТАД ФК - Прдст     - -
15:00   ФИН ОНС /Ж/ - ТИПС /Ж/ - Прдст     - -
15:00   ФИН ПАЛЛОКИССАТ /Ж/ - ТПС /Ж/ - Прдст     - -
15:00   ФИН ИЛВEС /Ж/ - ПК-35 ВАНТАА /Ж/ - Прдст     - -
15:00   ЕСТ 584 ТАЛИН КАЛЕВ - КУРЕСААРЕ - Прдст     - -
16:00   ФИН 267 ФК ХОНКА - ТПС ТУРКУ - Прдст     - -
16:00   ФИН РОПС РОВАНИЕМИ - СЕЙНЕЙОКИ - Прдст     - -
16:00   ФИН2-А ГНИСТАН ХЕЛЗ. - ПК КЕСКИ УУСИМАА - Прдст     - -
16:00   ФИН2-А 663 ВИКИНГИТ - ФК ВАЯКОСКИ - Прдст     - -
16:00   ФИН2-А 113 НУРМИЯРВЕН - ДЖАПС - Прдст     - -
16:00   ФИН2-А 117 МИПА МИЛИКОСКИ - ПЕПО ЛАПЕЕНРАНТА - Прдст     - -
16:00   ФИН2-А ЛПС - МИКИ МИКЕЛИ - Прдст     - -
16:00   ФИН2-В ХЯС АКАТЕМИЯ - ФК ХОНКА/АКАТЕМИА - Прдст     - -
16:00   ФИН2-В 112 САЛПА - КАПА - Прдст     - -
16:00   ФИН2-С ДЖБК ПИЕТАРСААРИ - ТП 47 - Прдст     - -
17:00   ФИН1 892 КПВ КОКОЛА - ФК ХАКА В. - Прдст     - -
17:00   ФИН1 890 ХИФК ХЕЛЗИНКИ - ЕИФ - Прдст     - -
17:00   ФИН1 КТП КОТКА - ДЖИДЖИК - Прдст     - -
17:00   2G2 654 СТЬОРДАЛС/БЛИНК - ВИДАР - Прдст     - -
17:00   2G2 БРИНЕ - СКЕЙД - Прдст     - -
17:00   2G2 657 КЕЛСОС - ХЬОД - Прдст     - -
17:00   2G2 ВАРД ХАУГЕСУНД - ЕГЕРСУНД - Прдст     - -
17:00   2G2 НАРДО - БРАТВААГ - Прдст     - -
17:00   2G2 КФУМ ОСЛО - ВОЛЕРЕНГА 2 - Прдст     - -
17:00   2G2 ФЛЕКЕРЬОЙ - АРЕНДАЛ ФК - Прдст     - -
17:30   ПРС 691 БАЙЕРН МЮНХЕН - ПАРИ СЕН ЖЕРМЕН - Прдст     - -
18:00   ИСЛ 497 ВАЛУР РЕЙКЯВИК - ВИКИНГУР РЕЙКЯВИК - Прдст     - -
18:00   ИСЛ МАГНИ - ХК КОПАВОГУР - Прдст     - -
18:00   СКУКР ШАХТЬОР Д. - ДИНАМО КИЕВ - Прдст     - -
18:00   ЕСТ2 НЬОММЕ КАЛЮ 2 - ФК ЛЕВАДИЯ 2 - Прдст     - -
20:30   ЕЙРЕ1 835 ЛОНГФОРД ТАУН - УЕКСФОРД ЮТС - Прдст     - -
20:45   ЕЙРЕ СЛИГО РОУВЪРС - ДЪНДОК - Прдст     - -
21:00   БРА-Б САМПАЙО КОРЕА МА - ГОЯС - Прдст     - -
21:00   БРА-Б 810 КОРИТИБА - САО БЕНТО СП - Прдст     - -
21:00   БРА-Б КСА - ФОРТАЛЕЗА СЕ - Прдст     - -
21:00   БРА-Б БОА ЕК - ПОНТЕ ПРЕТА СП - Прдст     - -
21:00   БРА-Б ВИЛА НОВА ГО - БРАЗИЛ ДЕ ПЕЛОТАС РС - Прдст     - -
21:00   БРА-Б 806 КРИСИУМА - ЛОНДРИНА ПР - Прдст     - -
21:00   БРА-Б АВАЙ - АТЛЕТИКО ГО - Прдст     - -
21:00   БРА-Б 809 ЖУВЕНТУД РС - КР БРАЗИЛ - Прдст     - -
21:00   БРА-Б ОЕСТЕ - ПАЙСАНДУ ПА - Прдст     - -
21:00   БРА-Б ГУАРАНИ СП - ФИГЕЙРЕНЗЕ СК - Прдст     - -
21:00   БРА-C 592 НАУТИКО - ЖУАЗЕЙРЕНЗЕ - Прдст     - -
21:00   БРА-C КОНФИАНКА СЕ - РЕМО ПА - Прдст     - -
21:00   БРА-C БОТАФОГО ПБ - САНТА КРУЗ ПЕ - Прдст     - -
21:00   БРА-C ATLETICO ACREANO - GLOBO FC - Прдст     - -
21:00   БРА-C АБС - САЛГУЕЙРО ПЕ - Прдст     - -
21:00   БРА-С ЛУВЕРДЕНЗЕ МТ - ТУПИ МГ - Прдст     - -
21:00   БРА-С ТОМБЕНЗЕ - ИПИРАНГА РС - Прдст     - -
21:00   БРА-С ОПЕРАРИО ПР - КУИАБА МТ - Прдст     - -
21:00   БРА-С 594 БРАГАНТИНО - ВОЛТА РЕДОНДА - Прдст     - -
21:00   БРА-С ЖОИНВИЛ - БОТОФОГО СП - Прдст     - -
21:00   КАНАДА UKRAINE UNITED - ВАТЕРЛО - Прдст     - -
21:30   САЩ АТЛАНТА ЮНАЙТЕД ФК - ДИ СИ ЮНАЙТЕД - Прдст     - -
22:00   САЩ СИАТЪЛ САУНДЪРС - ВАНКУВЪР У. - Прдст     - -
22:00   ПЕРУ1 ДЕПОРТИВО КООПСОЛ - УН. СЕСАР ВАЙЕХО - Прдст     - -
22:00   ПЕРУ1 АЛИАНЦА АТЛЕТИКО - АЛФРЕДО САЛИНАС - Прдст     - -
22:00   ПЕРУ1 ЛОС КАЙМАНЕС - СПОРТ ВИКТОРИЯ - Прдст     - -
22:00   ПЕРУ1 КУЛТ. САНТА РОСА - ATLETICO GRAU - Прдст     - -
22:00   ПЕРУ1 SERRATO PACASMAYO - ХУАН АУРИХ - Прдст     - -
22:00   ПЕРУ1 КАРЛОС МАНУЧИ - УНИОН УАРАЛ - Прдст     - -
22:00   ПЕРУ1 СПОРТ ЛОРЕТО - ДЕПОРТИВО ХУЛАДКАЙОС - Прдст     - -
22:30   САЩ ОЛАНДО ПРАЙД /Ж/ - СИАТЪЛ РЕЙН /Ж/ - Прдст     - -
Информацията в раздел „Резултати на живо” (LIVESCORE) не е официална и се публикува само за удобство на участниците.
Печалбите се изплащат само на база официалните резултати, публикувани в раздел "Резултати".
 
   ЧАС   Начален час     ПП   Първо полувреме    Плвр  Полувреме    Прекр  Прекратен   
   МИН.   Минута на срещата     СТАТУС   Статус на срещата 1 Плвр  Първо полувреме    Пркс  Прекъснат   
   ПЪРВ.   Първенство     К   Наказателни картони    2 Плвр  Второ полувреме    Отл  Отложен   
   РЕЗ.   Резултат     ПР.   Продължения    Прдст  Предстои    Пр  Продължения   
   КИ   Краен изход     ДУЗ.   Дузпи след Пр.    Прикл  Приключил     Дуз  Дузпи   
©2007-2018 г. Еврофутбол ООД. Всички права запазени!  Държавна комисия по хазарта