Информацията в раздел „Резултати на живо” (LIVESCORE) не е официална и се публикува само за удобство на участниците.
Печалбите се изплащат само на база официалните резултати, публикувани в раздел "Резултати".
 

ФУТБОЛ
срещи за        Опреснявай на всеки 30 сек. 60 сек. Спри
ЧАС МИН. ПЪРВ. N ДОМАКИН РЕЗ. ГОСТ ПП СТАТУС ГОЛМАЙСТОР К ПР. ДУЗ.
01:04 90' ПАР 1249 ЛИБЕРТАД 1-1 СЕРО ПОРТЕНЬО (1-0) 2 Плвр CHURIN DIEGO (79')   - -
13:33 90' КЕНИЯ ХОМБОЙС 2-0 VIHIGA UNITED FC (2-0) 2 Плвр WAFULA NOAH (45')   - -
13:42 90' ГЕР-БЛ 333 НЮРНБЕРГ II 1-2 1860 МЮНХЕН (1-2) 2 Плвр ENGELHARDT ERIK (42')   - -
13:57 84' УКР ЧЕРНОМОРЕЦ ОДЕСА 0-0 КАРПАТИ ЛВОВ (0-0) 2 Плвр   8 - -
13:57 84' ИРАН ПАРС 1-1 ТЕРАКТОР (1-0) 2 Плвр PAHLAVAN EHSAN (63') 2 - -
13:57 84' АЗБ САБАИЛ 2-1 КАБАЛА (1-0) 2 Плвр DABO BAQALI (68')   - -
13:58 83' ГЕР2 1085 ДУИСБУРГ 2-1 ИНГОЛЩАТ 04 (1-1) 2 Плвр TASHCHY BORYS (дузпа 66') 8 - -
13:58 83' КЛФИН ХИК ХЕЛЗИНКИ 1-0 ХИФК ХЕЛЗИНКИ (0-0) 2 Плвр VALENCIC FILIP (72')   - -
13:58 83' УКР 1537 ПФК ОЛЕКСАНДРИЯ 0-0 ФК МАРИУПОЛ (0-0) 2 Плвр   4 - -
13:58 83' ИНДИЯ ЧЪРЧИЛ БРАДЪРС СК 0-1 ГОКУЛАМ КЕРАЛА ФК (0-0) 2 Плвр  (72')   - -
13:59 82' ГЕР2 1060 УНИОН БЕРЛИН 2-1 ЗАНДХАУЗЕН (2-0) 2 Плвр FORSTER PHILIPP (48') 2 - -
13:59 82' ГЕР2 ЕРЦГЕБИРГЕ АУЕ 2-1 КАЙЗЕРСЛАУТЕРН (1-0) 2 Плвр VUCUR STIPE (68') 2 - -
13:59 82' ГЕР2 1087 ГРОЙТЕР ФЮРТ 1-1 АЙНТРАХТ БР. (1-1) 2 Плвр KUMBELA DOMI (45') 2 - -
13:59 82' PL PRACHUAP 2-0 ПАТАЯ ЮН. (1-0) 2 Плвр ORAHOVAC ADNAN (54')   - -
14:00 81' КЕНИЯ БАНДАРИ 0-0 WAZITO FC (0-0) 2 Плвр     - -
14:00 81' КОС KF VELLAZNIMI 0-0 ПРИЩИНА (0-0) 2 Плвр     - -
14:00 81' КОС ФЕРОНИКЕЛИ 1-0 KF FLAMURTARI (1-0) 2 Плвр DABIGAJ ALBERT (17')   - -
14:00 81' КОС BESA 0-1 ТРЕПЧА 89 (0-1) 2 Плвр PAPUQI FISNIK (авто 34')   - -
14:01 80' РУМ 1420 ФК БОТОШАНИ 1-0 ГАЗ МЕТАН М. (1-0) 2 Плвр MIHAI ROMAN (дузпа 37') 5 - -
14:02 79' ИСП СЕЛТА ВИГО 2-0 ЕЙБАР (0-0) 2 Плвр GOMEZ MAXIMILIANO (79') 4 - -
14:02 79' ИСП СК УЕЛВА /Ж/ 1-4 АТЛ. МАДРИД /Ж/ (0-3) 2 Плвр  (79')   - -
14:02 79' СЛВН НК АНКАРАН 1-0 ТРИГЛАВ (1-0) 2 Плвр SULJIC CAZIM (16')   - -
14:02 79' ИРАН 1125 ЗОБ АХАН 1-1 ПАДИДЕХ МАШХАД (1-1) 2 Плвр SADEGHI AKBAR (дузпа 41') 2 - -
14:02 79' КЕНИЯ П. РЕЙНДЖЪРС ФК 1-0 ЧЕМЕЛИЛ Ш. (0-0) 2 Плвр  (65')   - -
14:04 77' Ч.ГОРА 269 ЗЕТА ГОЛУБОВЦИ 1-1 БУДУЧНОСТ П. (0-1) 2 Плвр MILOJKO GORAN (80')   - -
14:07 74' МЛЗ 1437 САБА 1-1 САРАВАК (0-1) 2 Плвр  (54')   - -
14:25   ГЕР-СИ Е. КОТБУС 2-0 ГЕРМ. ХАЛБЕРЩАД (2-0) Плвр VITERITTI FABIO (23') 1 - -
14:26   КТУН AS SBIKHA 0-0 КЛУБ АФРИКАН (0-0) Плвр     - -
14:27 54' АНГСЛ 382 МАНЧЕСТЪР СИТИ /Ж/ 0-2 ЧЕЛСИ ЛФК /Ж/ (0-2) 2 Плвр JI SO-YUN (24')   - -
14:28 53' КЛФИН 1363 ФК ХАКА В. 0-0 ИЛВЕС ТАМПЕРЕ (0-0) 2 Плвр     - -
14:28   ЕГИП 178 АЛ АСИОТИ СПОРТ 2-1 АЛ ДАКЛЕЙ (2-1) Плвр RAJAB MOSTAFA (45')   - -
14:29 52' ИРАН 1127 ФУЛАД 1-3 ЕСТЕФЛАЛ ФК (1-3) 2 Плвр SHOJAEEN DARIUSH (18') 2 - -
14:30 51' ШОТ КИЛМАРНЪК 0-2 ХИБЪРНИЪН (0-2) 2 Плвр PORTEOUS RYAN (9') 1 - -
14:30 51' АНГ ЛЕСТЪР СИТИ 0-1 СТОК СИТИ (0-1) 2 Плвр SHAQIRI XHERDAN (44') 3 - -
14:30 51' ТУР1 АНКАРАГЮДЖЮ 0-0 ГАЗИАНТЕПСПОР (0-0) 2 Плвр     - -
14:30 51' ТУР1 1461 БАЛЪКЕСИРСПОР 0-0 САМСУНСПОР (0-0) 2 Плвр     - -
14:30 51' ЕГИП ЕЛ РАДЖА 0-0 СЕМОУХА (0-0) 2 Плвр     - -
14:31 50' ГЕР 1124 ФРАЙБУРГ /Ж/ 0-0 БАЙЕРН МЮНХЕН /Ж/ (0-0) 2 Плвр     - -
14:53 45' ГЕР3 1690 ПАДЕРБОРН 0-0 ВЮРЦБУРГ КИКЕРС - 1 Плвр     - -
14:54 44' ГЕР3 1688 ХАНЗА 1-0 МАГДЕБУРГ - 1 Плвр EVSEEV WILLI (29')   - -
14:57 41' ГЪР 1611 ПАС ЯНИНА 0-0 ЛЕВАДИАКОС - 1 Плвр     - -
14:57 41' ГЪР ТРИКАЛА 0-0 PANACHAIKI 1891 - 1 Плвр     - -
14:57 41' ГЕРЮЗ ТСВ ШОТ МАЙНЦ 3-0 РЬОХЛИНГ ФОЛКСВАГЕН - 1 Плвр SCHWARZ SILAS (дузпа 21')   - -
14:57 41' ГЕРЮЗ 374 КИКЕРС ОФЕНБАХ 0-0 ФРАЙБУРГ II - 1 Плвр     - -
14:57 41' ГЕРЮЗ 406 СААРБРЮКЕН 1-0 МАЙНЦ 05 II - 1 Плвр  (33')   - -
14:57 41' ГЕР3 1686 УНТЕРХАХИНГ 0-0 ЛОТЕ - 1 Плвр     - -
14:57 41' ГЕР3 1685 ОСНАБРЮК 0-0 ЗОНЕНХОФ - 1 Плвр     - -
14:57 41' ГЕР3 1687 ВЕЕН ВИСБАДЕН 1-1 ХАЛЕШЕР - 1 Плвр AJANI MARVIN (17')   - -
14:57 41' СЛВК 1452 ДАК ДУНАЙСКА СТРЕДА 0-0 ЗЕМ. МИХАЛОВЦЕ - 1 Плвр     - -
14:57 41' БЪЛ 214 БЕРОЕ 1-1 ЕТЪР В. ТЪРНОВО - 1 Плвр BANDALOVSKI IVAN (28') 1 - -
14:57 41' МАЛ LIJA ATHLETIC 0-1 БАЛЦАН ЮТС - 1 Плвр EFFIONG ALFRED (31')   - -
14:58 40' ГЕР3 1691 ААЛЕН 1-0 ШФ МЕПЕН - 1 Плвр MORYS MATTHIAS (18')   - -
14:58 40' КШВ 1390 ЙОРЕБРО СК 0-0 ХЕЛЗИНГБОРГ ИФ - 1 Плвр     - -
14:58 40' СЛВК 169 ПОДБРЕЗОВА 0-0 ЗЛАТЕ МОРАВЦЕ - 1 Плвр     - -
14:58 40' СЛВК СЛОВАН БР. 3-0 ЖИЛИНА - 1 Плвр CAVRIC ALEKSANDAR (18')   - -
14:58 40' СЪРБ ФК БАЧКА 0-0 РАД БЕЛГРАД - 1 Плвр   2 - -
14:58 40' ЛИТ ТРАКАЙ ФК 0-0 АТЛАНТАС - 1 Плвр     - -
14:58 40' MAK РАБОТНИЧКИ СКОПИЕ 2-0 ВАРДАР СКОПИЕ - 1 Плвр ANGELOV VIKTOR (6')   - -
14:58 40' КТУН 1534 УС МОНАСТИР 0-0 КС СФАКСИЕН - 1 Плвр     - -
14:59 39' КИП2 ПАЕЕК К. 0-1 ОТЕЛОС АТИЕНУ - 1 Плвр ALTOBELLI VICTOR (18')   - -
14:59 39' КШВ ТВООКЕР ИФ 1-0 ИФК НОРКЬОПИНГ - 1 Плвр  (34')   - -
14:59 39' КШВ 1391 ИФК ГЬОТЕБОРГ 0-1 ЙОСТЕР ИФ - 1 Плвр KARLSSON MANZ (20')   - -
14:59 39' СЛВК 1454 АС ТРЕНЧИН 0-0 ТАТРАН ПРЕШОВ - 1 Плвр     - -
14:59 39' КЛФИН ФФ ЯРО 0-0 СЕЙНЕЙОКИ - 1 Плвр     - -
14:59 39' МЛЗ СЕЛАНГОР 0-1 ПАХАНГ ФА - 1 Плвр CRUZ PATRICK (7')   - -
14:59 39' МАЛ 1535 СЕНГЛЕА АТЛ. 1-0 СЕЙНТ АНДРЮС - 1 Плвр GARCIA MATIAS (3')   - -
14:59 39' Ч.ГОРА 1540 ИСКРА ДАНИЛОВГРАД 1-0 ФК КОМ ПОДГОРИЦА - 1 Плвр SAHMAN IRFAN (24')   - -
14:59 39' Ч.ГОРА 263 ИСКРА ДАНИЛОВГРАД 1-0 ФК КОМ ПОДГОРИЦА - 1 Плвр SAHMAN IRFAN (24')   - -
15:00 38' КИП2 АЕЗ ЗАКАКИУ 0-0 АСИЛ ЛИСИС - 1 Плвр     - -
15:00 38' КИП2 CHALKANORAS IDALIOU 0-1 ЕНОСИС ПАРАЛ. - 1 Плвр PAPAGEORGIOU VASILIS (13')   - -
15:00 38' КИП2 КАРМИОТИСА 0-1 АНАГЕНИСИ ДЕРИНИЯ ФК - 1 Плвр KONSTANTINOU STAVRINOS (2')   - -
15:00 38' ГЕРЮЗ 388 ТУС КОБЛЕНЦ 0-0 АУСТРИЯ УИЛДОРФ - 1 Плвр     - -
15:00 38' ГЕР ФФЛ ВОЛФСБУРГ /Ж/ 0-0 СК САНД /Ж/ - 1 Плвр     - -
15:00 38' ГЕР3 1689 ЦВИКАУ 1-0 ПРОЙСЕН МЮНСТЕР - 1 Плвр MIATKE NILS (4')   - -
15:00 38' ТУР 1462 КАЙСЕРИСПОР 1-1 КАСЪМПАША - 1 Плвр TURUC DENIZ (20') 1 - -
15:00 38' КШВ 1389 ГИФ СУНДСВАЛ 1-1 ИФК ВЕРНАМО - 1 Плвр SILKA LIRIDON (23')   - -
15:00 38' СЛВК 1450 СПАРТАК ТЪРНАВА 0-0 СЕНИЦА - 1 Плвр     - -
15:00 38' МЛЗ 1439 ПДРМ ФК 0-0 ПУЛАУ ПИНАНГ - 1 Плвр     - -
15:00 38' МЛЗ 1436 КЕЛАНТАН 0-1 ПЕРАК - 1 Плвр  (21')   - -
15:00 38' АЛБ КУКЪСИ 0-0 КФ ЛАЧИ - 1 Плвр     - -
15:00 38' АЛБ ЛУШНЯ 0-1 KAMZA - 1 Плвр MEHMETI XHULJO (33')   - -
15:00 38' PL 640 ПОРТ ФК 0-0 РАЧАБУРИ ФК - 1 Плвр     - -
15:01 37' МЛЗ ДАРУЛ ТАКЗИМ ЙОХОР 3-0 МЕЛАКА ЮН. - 1 Плвр  (35')   - -
15:01 37' Ч.ГОРА МЛАДОСТ ПОДГ. 0-0 ДЕЧИЧ ТУЗИ - 1 Плвр     - -
15:13 25' КЕНИЯ ТУСКЕР 1-1 NZOIA SUGAR - 1 Плвр  (15')   - -
15:28 10' ИТС РЕНАТЕ 0-0 ФАНО - 1 Плвр     - -
15:28 10' ИТС 498 МЕСТРЕ 0-0 ФЕРАЛПИ САЛО - 1 Плвр     - -
15:28 10' ОАЕ ЕМИРЕЙТС РАС АЛ ХАЙМА 0-0 АДЖМАН КЛУБ - 1 Плвр     - -
15:29 9' ЮАР 1582 БАРОКА 0-0 ПОЛОКУЕЙН СИТИ - 1 Плвр     - -
15:29 9' Б.ХЕРЦ МЛАДОСТ ДОБОЙ 0-0 ЖРИНСКИ МОСТАР - 1 Плвр     - -
15:29 9' Б.ХЕРЦ ЖЕЛЕЗНИЧАР 0-0 СЛОБОДА ТУЗЛА - 1 Плвр     - -
15:30 8' ИТС 477 СЮДТИРОЛ 0-0 ПАДОВА - 1 Плвр     - -
15:30 8' КЛФИН 1382 АС УЛУ 0-0 МУСАН САЛАМА - 1 Плвр     - -
15:30 8' ЮАР УИТБАНК СПЪРС 0-0 RICHARDS BAY FC - 1 Плвр     - -
15:30 8' ЮАР 1425 ФК РЕАЛ КИНГС 0-0 РОЯЛ ИЙГЪЛС - 1 Плвр     - -
15:30 8' ЮАР МТАТА БЪКС 0-0 БЛЕК ЛЕОПАРДС - 1 Плвр     - -
15:30 8' ЮАР TSHAKHUMA MADZIVHADILA 2-0 МБОМБЕЛА ЮН. - 1 Плвр  (5')   - -
15:30 8' ОАЕ ДИБА АЛ ФУДЖАЙРА 0-0 АЛ ВАСЛ - 1 Плвр     - -
15:31 7' Б.ХЕРЦ НК ВИТЕЖ 0-0 ШИРОКИ БРЕГ - 1 Плвр     - -
15:50   КАТАР AL-DUHAIL SC - АЛ ХОР - Прдст     - -
15:55   КУВ 1541 АЛ НАСЪР - КАЗМА СК - Прдст     - -
16:00   ИЗР 519 АПОЕЛ РААНАНА - ФК АШДОД - Прдст     - -
16:00   КИП ЕТНИКОС АХНА - АПОЛОН ЛИМАСОЛ - Прдст     - -
16:00   ФР2 1507 ПАРИЖ ФК - БРЕСТ - Прдст     - -
16:00   ФРН ЛАВАЛ - РЕД СТАР 93 - Прдст     - -
16:00   ИТБ ТЕРНАНА - БАРИ - Прдст     - -
16:00   ИТБ 1229 ЧИТАДЕЛА - ЕМПОЛИ - Прдст     - -
16:00   ИТБ 1228 ПЕСКАРА - КРЕМОНЕЗЕ - Прдст     - -
16:00   ИТБ 1230 АСКОЛИ - ЧЕЗЕНА - Прдст     - -
16:00   ИТБ 1227 ФОДЖА - БРЕША - Прдст     - -
16:00   ИТБ 1225 КАРПИ - ВИРТУС ЕНТЕЛА - Прдст     - -
16:00   ИТБ 1224 ФРОЗИНОНЕ - ПЕРУДЖА - Прдст     - -
16:00   ИТБ 1223 ПРО ВЕРЧЕЛИ - ПАЛЕРМО - Прдст     - -
16:00   ИТБ 1226 АВЕЛИНО - НОВАРА - Прдст     - -
16:00   ЧЕХ 1064 СЛОВАН ЛИБЕРЕЦ - МЛ. БОЛЕСЛАВ - Прдст     - -
16:00   ЧЕХ 1041 ЗБРОЙОВКА БЪРНО - СИГМА ОЛОМОУЦ - Прдст     - -
16:00   ПРС АРСЕНАЛ АКАД. - DINAMO ZAGREB (U23) - Прдст     - -
16:00   ИСЛ 1435 СЕЛФОС - ГРИНДАВИК - Прдст     - -
16:00   УЕЛС 1482 ГАП КОНАС КЕЙ - ДЪ НЮ СЕЙНТС - Прдст     - -
16:00   СЪРБ РАДНИК СУРДУЛИЦА - ЧУКАРИЧКИ - Прдст     - -
16:00   СЪРБ 172 БОРАЦ ЧАЧАК - РАДНИЧКИ НИШ - Прдст     - -
16:00   СЪРБ ЯВОР ИВАНИЦА - МЛАДОСТ ЛУЧАНИ - Прдст     - -
16:00   СЪРБ МАЧВА САБАЧ - ВОЙВОДИНА НС - Прдст     - -
16:00   КАЛЖ ЖС КАБЮЛИЕ - УСМ БЛИДА - Прдст     - -
16:00   КАЛЖ CR ZAOUIA - АИН МЛИЛА - Прдст     - -
16:00   КАЛЖ МУЛДИЯ КЛУБ Д''АЛЖИР - МО БЕЖАЯ - Прдст     - -
16:00   КАЛЖ УСМ БЕЛ АБЕ - ЖС САОУРА - Прдст     - -
16:00   АЛЖ 157 ОЛИМПИК МЕДЕА - ЕС СЕТИФ - Прдст     - -
16:00   МАР1 1130 ОКС ОЛИМПИК ДЕ САФИ - РС БЕРКАНЕ - Прдст     - -
16:00   АЗБ 152 НЕФТЧИ БАКУ - ЗИРА - Прдст     - -
16:00   АНГОЛА DOMANT FC - ПРОГРЕСО А. - Прдст     - -
16:00   АНГОЛА РЕКРЕАТИВО ДО ЛИБОЛО - АКАД. ЛОБИТО - Прдст     - -
16:00   АНГОЛА DESPORTIVO JGM - СК КАБУСКОРП - Прдст     - -
16:00   СИРЛ КУИНС ЮНИВЪРСИТИ - НЮИНГТЪН ЮК - Прдст     - -
16:00   ЙОРД 565 ШАБАБ АЛ ОРДОН - АЛ ХЮСЕИН - Прдст     - -
16:00 45' Ч.ГОРА 264 ГЪРБАЛ Р. 1-0 РУДАР ПЛЕВЛЯ (0-0) 2 Плвр POPOVIC NIKOLA (62')   - -
16:00   ЛЮКС ПРОГРЕС Н. - UNA STRASSEN - Прдст     - -
16:15   ИСЛ БРЕЙДАБЛИК - МАГНИ - Прдст     - -
16:30   ГЕР БАЙЕРН МЮНХЕН - ХЕРТА БЕРЛИН - Прдст     - -
16:30   ГЕР ХОФЕНХАЙМ - ФРАЙБУРГ - Прдст     - -
16:30   ГЕР ЩУТГАРТ - АЙНТРАХТ ФР. - Прдст     - -
16:30   ГЕР ХАНОВЕР 96 - М''ГЛАДБАХ - Прдст     - -
16:30   ГЕРЮЗ 372 ЩУТГАРТ II - Щ. КИКЕРС - Прдст     - -
16:30   ГЕРЮЗ 405 ВАЛДХОФ МАНХАЙМ - ФШФ ФРАНКФУРТ - Прдст     - -
16:30   ПОЛ ТБ НЕЧЕЧА - САНДЕЦЯ НС - Прдст     - -
16:30   МАР1 1134 ШАБАБ АТЛАС КЕНИФРА - ХОСЕЙМА - Прдст     - -
16:30   АНГОЛА ДЕП. УИЛА - CUANDO CUBANGO FC - Прдст     - -
16:30   КОНГО FC RENAISSANCE - РСК - Прдст     - -
16:30   КОНГО ДОН БОСКО - СТ. ЕЛОИ ЛУПОПО - Прдст     - -
16:30   КОНГО ЛУБУМБАШИ СП. - САНГА БАЛЕНДЕ - Прдст     - -
16:30   ИНДИЯ 385 ДЕЛХИ ДИНАМОС ФК - АТЛ. ДЕ КОЛКАТА - Прдст     - -
17:00   ШОТЧ 1564 ИНВЪРНЕС КТ - ГРИНОК МОРТЪН - Прдст     - -
17:00   ШОТЧ ФОЛКЪРК - ДЪМБАРТЪН - Прдст     - -
17:00   ШОТЧ СТ МИРЪН - БРИКИН СИТИ - Прдст     - -
17:00   ШОТЧ 1565 КУИН'САУТ - ДЪНФЪРМЛИН АТЛЕТИК - Прдст     - -
17:00   ШОТ1 1566 ЕЪР ЮНАЙТЕД - ЕЪРДРИОНИНАНС - Прдст     - -
17:00   ШОТ1 1569 СТРАНРАР - АЛОА АТЛЕТИК - Прдст     - -
17:00   ШОТ1 1567 РЕЙТ РОУВЪРС - АРБРОУТ - Прдст     - -
17:00   ШОТ1 КУИНС ПАРК - ФОРФАР АТЛЕТИК - Прдст     - -
17:00   ШОТ1 ИЙСТ ФАЙФ - АЛБИЪН Р. - Прдст     - -
17:00   ШОТ2 1568 АНАН АТЛЕТИК - СТЕНХАУСМЮЪР - Прдст     - -
17:00   ШОТ2 1572 СТЪРЛИНГ АЛБИОН - КЛАЙД - Прдст     - -
17:00   ШОТ2 1571 ЕДИНБУРГ СИТИ - ЕЛГИН СИТИ - Прдст     - -
17:00   ШОТ2 КАУДЪНБИЙТ - ПИТЪРХЕД - Прдст     - -
17:00   ШОТ2 1570 БЕРИК РЕЙНДЖЪРС - МОНТРОУЗ - Прдст     - -
17:00   ШОТ 281 ХАМИЛТЪН АК. - ПАРТИК ТИСЪЛ - Прдст     - -
17:00   ШОТ 278 ФК ДЪНДИ - МЪДЪРУЕЛ - Прдст     - -
17:00   ШОТ СЕЙНТ ДЖОНСТЪН - РОС КАУНТИ - Прдст     - -
17:00   ШОТ 282 РЕЙНДЖЪРС - ХАРТС - Прдст     - -
17:00   АНГЧ 949 БИРМИНГАМ СИТИ - БАРНЗЛИ - Прдст     - -
17:00   АНГЧ 954 ЛИЙДС ЮНАЙТЕД - БРЕНТФОРД - Прдст     - -
17:00   АНГЧ 951 БЪРТЪН АЛБ. - МИЛУОЛ - Прдст     - -
17:00   АНГЧ 960 СЪНДЪРЛАНД - МИДЪЛЗБРО - Прдст     - -
17:00   АНГЧ 959 ШЕФИЛД УЕНЗДИ - АСТЪН ВИЛА - Прдст     - -
17:00   АНГЧ 957 РЕДИНГ - ДАРБИ КАУНТИ - Прдст     - -
17:00   АНГЧ 958 К.П.Р. - НОТИНГАМ ФОРЕСТ - Прдст     - -
17:00   АНГЧ 956 ПРЕСТЪН НОРТ ЕНД - ИПСУИЧ - Прдст     - -
17:00   АНГЧ 955 НОРИЧ СИТИ - БОЛТЪН УОНДЪРЪРС - Прдст     - -
17:00   АНГ2 975 ЙОУВИЛ ТАУН - КАРЛАЙЛ ЮНАЙТЕД - Прдст     - -
17:00   АНГ2 978 УИКЪМБ - МОРКАМБ - Прдст     - -
17:00   АНГ2 980 ПОРТ ВЕЙЛ - НЮПОРТ КАУНТИ - Прдст     - -
17:00   АНГ2 972 НОТС КАУНТИ - СТИВЪНИДЖ - Прдст     - -
17:00   АНГ2 979 МАНСФИЙЛД - КОВЪНТРИ СИТИ - Прдст     - -
17:00   АНГ2 976 ЛУТЪН - ЧЕЛТНЪМ - Прдст     - -
17:00   АНГ2 974 ЛИНКЪЛН С. - КРЮ АЛЕКСАНДРА - Прдст     - -
17:00   АНГ2 ГРИМЗБИ - ЕКЗИТЪР СИТИ - Прдст     - -
17:00   АНГ2 971 ФОРЕСТ ГРИЙН РОУВЪРС - КРОУЛИ ТАУН - Прдст     - -
17:00   АНГ2 КОЛЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД - БАРНЕТ - Прдст     - -
17:00   АНГ2 977 ЧЕСТЪРФИЙЛД - СУИНДЪН ТАУН - Прдст     - -
17:00   АНГ2 973 АКРИНГТЪН - КЕЙМБРИДЖ ЮН. - Прдст     - -
17:00   АНГ1 634 НОРТХЯМПТЪН ТАУН - ОКСФОРД ЮНАЙТЕД - Прдст     - -
17:00   АНГ1 650 ФЛИЙТУУД ТАУН - МИЛТЪН КИЙНС ДОНС - Прдст     - -
17:00   АНГ1 571 ЧАРЛТЪН - ШРОСБЪРИ ТАУН - Прдст     - -
17:00   АНГ1 226 БЕРИ - ДЖИЛИНГАМ - Прдст     - -
17:00   АНГ1 605 БРИСТОЛ РОУВЪРС - СКЪНТОРП ЮНАЙТЕД - Прдст     - -
17:00   АНГ1 632 УИГЪН АТЛЕТИК - РОЧДЕЙЛ - Прдст     - -
17:00   АНГ1 417 УОЛСОЛ - БЛЯКБЪРН РОУВЪРС - Прдст     - -
17:00   АНГ1 604 РОДЪРЪМ ЮНАЙТЕД - ДОНКАСТЪР РОУВЪРС - Прдст     - -
17:00   АНГ1 647 ПОРТСМУТ - БЛЯКПУЛ - Прдст     - -
17:00   АНГ1 648 ПЛИМУТ АРГАЙЛ - БРАДФОРД СИТИ - Прдст     - -
17:00   АНГ1 621 ПИТЪРБРО - АФК УИМБЪЛДЪН - Прдст     - -
17:00   КАНГ 287 ЛЕЙТЪН ОР. - ГЕЙТСХЕД - Прдст     - -
17:00   КАНГ 289 БИЛЪРИКИ ТАУН - УИЙЛДСТОУН - Прдст     - -
17:00   КАНГ 291 СТОКПОРТ КАУНТИ - БРАКЛИ ТАУН - Прдст     - -
17:00   КАНГ 288 БРОМЛИ - СПЕНИМУР ТАУН - Прдст     - -
17:00   АНГ-СПЛ 301 БАРУЕЛ - УЪРКИНГТЪН - Прдст     - -
17:00   АНГ-СПЛ 310 МАРИН ФК - МИКЪЛОВЪР СПОРТС - Прдст     - -
17:00   АНГ-СПЛ 296 ХЕЙЛСОУЕН ТАУН - МАТЛОК ТАУН - Прдст     - -
17:00   АНГ-СПЛ 303 АШТЪН ЮНАЙТЕД - ОЛТРИНКЪМ - Прдст     - -
17:00   АНГ-СПЛ 309 ЛАНКАСТЪР СИТИ - РУШЪЛ ОЛИМПИК - Прдст     - -
17:00   АНГ-СПЛ 304 ХЕНСФОРД ТАУН - УОРИНГТЪН ТАУН - Прдст     - -
17:00   АНГ-СПЛ 308 УИТЪН АЛБИОН - УИТБИ ТАУН - Прдст     - -
17:00   АНГ-СПЛ СЪТЪН ЮНАЙТЕД - ФАРЗЛИ СЕЛТИК - Прдст     - -
17:00   АНГ-СПЛ СТАФОРД РЕЙНДЖЪРС - СТЕЙЛИБРИДЖ СЕЛТИК - Прдст     - -
17:00   АНГ-СПЛ 305 СВ АКВАФОРС - КОАЛВИЛ ТАУН - Прдст     - -
17:00   АНГ-СПЛ 302 НАНТУИЧ Т. - ГРАНТЪМ ТАУН - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ 964 АФК ФАЙЛД - ДОУВЪР АТЛЕТИК - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ 967 МАКЪЛСФИЙЛД - МЕЙДЪНХЕД - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ 966 ХАРТЛИПУЛ ЮНАЙТЕД - ЕБСФЛИЙТ ЮН. - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ 965 ИЙСТЛИ ФК - ХАЛИФАКС ТАУН - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ 230 ДАГЕНАМ &РЕД. - ЧЕСТЪР ФК - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ 968 УОКИНГ - БОРЪМ УУД - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ СЪТЪН ЮНАЙТЕД - ГАЙЗЛИ ФК - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ МЕЙДСТОУН ЮН. - ТРАНМИЪР РОУВЪРС - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ 969 РЕКСЪМ - АЛДЪРШОТ ТАУН - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ 755 КОНКОРД РЕЙНДЖ. - УЕЛИНГ ЮНАЙТЕД - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ 762 БРЕЙНТРИЙ ТАУН - ПУУЛ ТАУН - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ 756 ИЙСТБОРН БЪРО - УЕСТЪН С.М. - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ 773 ИЙСТ ТЪРЪК - БАТ СИТИ - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ 759 ДАРТФОРД - ТРУРО СИТИ - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ 774 ХЕМЪЛ ХЕМПСТЕД - ХАВАНТ &УОТЪР. - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ ХЕМПТЪН - БОГНЪР РИДЖЪС - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ 754 СЕЙНТ ОЛБАНС - ЧИПЪНЪМ ТАУН - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ 765 ОКСФОРД СИТИ - ЧЕЛМСФОРД СИТИ - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ УАЙТХОУК - ГЛОСТЪР СИТИ - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ 734 НЪНИЙТЪН ТАУН - ЧОРЛИ - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ 723 ЛЕМИНГТЪН - БЛАЙТ СПАРТАНС - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ ДАРЛИНГТЪН 1883 - КИДЪРМИНСТЪР ХАРИЪРС - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ БРАДФОРД ПАРК АВЕНЮ - НОРТ ФЕРИБИ - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ ТЕЛФОРД ЮНАЙТЕД - ЮНАЙТЕД ЪФ МАН. - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ 722 ЙОРК СИТИ - ОЛФРИТЪН ТАУН - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ 724 САУТПОРТ - КЪРЗЪН АШТЪН - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ 753 САЛФОРД СИТИ - ТАМУЪРТ - Прдст     - -
17:00   АНГ-ИСТМ 707 ТОНБРИДЖ ЕЙНДЖ. - МЕТ. ПОЛИС - Прдст     - -
17:00   АНГ-ИСТМ 706 НИЙДАМ МАРКЕТ - МАРГЕЙТ - Прдст     - -
17:00   АНГ-ИСТМ 705 КИНГСТОНИЪН - ФОЛКСТЪН ИНВИКТА - Прдст     - -
17:00   АНГ-ИСТМ 704 ХЕНДЪН - ЛОУСТОФТ ТАУН - Прдст     - -
17:00   АНГ-ИСТМ 703 ХАРОУ БОРОУ - УОРТИНГ ФК - Прдст     - -
17:00   АНГ-ИСТМ ХАРЛОУ ТАУН - СТЕЙНЗ ТАУН - Прдст     - -
17:00   АНГ-ИСТМ 293 ЕНФИЙЛД ТАУН - ЛЕДЪРХЕД ФК - Прдст     - -
17:00   АНГ-ИСТМ БЪРДЖИС ХИЛ ТАУН - ТЪРЪК ФК - Прдст     - -
17:00   АНГ-ИСТМ 702 БРАЙТЛИНГСИ РЕГЕНТ - МЕРСТАМ - Прдст     - -
17:00   АНГ-ИСТМ 720 УИНГЕЙТ''ФИНЧЛИ - ДЪЛУИЧ ХАМЛЕТ - Прдст     - -
17:00   АНГ-ИСТМ 716 ТУТИНГ'МИТЧЪМ - ЛЕСТЪН - Прдст     - -
17:00   АНГ-ЮПЛ БИШЪПС СТОРТ. - ФРОМ ТАУН - Прдст     - -
17:00   АНГ-ЮПЛ 315 БИГЪЛСУЕЙД ТАУН - РЕДИЧ ЮНАЙТЕД - Прдст     - -
17:00   АНГ-ЮПЛ 313 БЕЙЗИНГСТОУК ТАУН - ХИТЧИН ТАУН - Прдст     - -
17:00   АНГ-ЮПЛ 312 БАНБЪРИ ЮНАЙТЕД - КИНГС ЛАНГЛИ - Прдст     - -
17:00   АНГ-ЮПЛ 318 ХЕРЕФОРД ЮНАЙТЕД - УЕЙМЪТ - Прдст     - -
17:00   АНГ-ЮПЛ ГОСПОРТ БЪРО - СТРАДФОРД ТАУН ФК - Прдст     - -
17:00   АНГ-ЮПЛ ДОРЧЕСТЪР ТАУН - ДЪНСТЕЙБЪЛ Т. - Прдст     - -
17:00   АНГ-ЮПЛ 317 ЧЕШЪМ ЮНАЙТЕД - КЕТЪРИНГ ТАУН - Прдст     - -
17:00   АНГ-ЮПЛ ТИВЪРТЪН - КИНГС ЛИН ФК - Прдст     - -
17:00   АНГ-ЮПЛ 323 СТ ИВС ТАУН - ФАРНБЪРО - Прдст     - -
17:00   АНГ-ЮПЛ СЛАУ ТАУН - СТ НИОТС ТАУН - Прдст     - -
17:00   АНГ 314 БЪРНЛИ - САУТХЯМПТЪН - Прдст     - -
17:00   АНГ 272 БРАЙТЪН - СУОНЗИ СИТИ - Прдст     - -
17:00   АНГ 266 БОРНЕМУТ - НЮКЯСЪЛ ЮНАЙТЕД - Прдст     - -
17:00   АНГ 246 У.Б.А. - ХЪДЪРСФИЙЛД - Прдст     - -
17:00   АНГ 279 ЛИВЪРПУЛ - УЕСТ ХЯМ - Прдст     - -
17:00   ИСП2 1212 БАРСЕЛОНА Б - ХИМНАСТИК ТАРАГОНА - Прдст     - -
17:00   ИСПБ 638 ЛЕЙОА - ТУДЕЛАНО - Прдст     - -
17:00   ИСПБ 635 АТЛЕТИК БИЛБАО Б - САНТАНДЕР - Прдст     - -
17:00   ИСПБ4 912 ХУМИЛА КФ - САН ФЕРНАНДО - Прдст     - -
17:00   ПРС ОСАНЕ - БРАН - Прдст     - -
17:00   ПОР ОЛИВЕЙРЕНЗЕ - СПОРТИНГ БРАГА Б - Прдст     - -
17:00   ПОР СПОРТИНГ ЛИСАБОН Б - АКАДЕМИКА КОИМБРА - Прдст     - -
17:00   ГЕРЗАП 454 ОБЕРХАУЗЕН - АЛЕМАНИЯ ААХЕН - Прдст     - -
17:00   ЧИЛИ 1530 УАЧИПАТО - УН. КОНСЕПСИОН - Прдст     - -
17:00   КШВ 1394 ХАЛМСТАД БК - СИРИАНСКА ФК - Прдст     - -
17:00   КШВ ИК ОДЕВОЛД - АИК СТОКХОЛМ - Прдст     - -
17:00   АВС АДМИРА ВАКЕР - АУСТРИЯ ВИЕНА - Прдст     - -
17:00   КЛФИН 1365 ПК КЕСКИ УУСИМАА - КПВ КОКОЛА - Прдст     - -
17:00   ДАН 1089 ЛИНГБИ - ОРХУС ГФ - Прдст     - -
17:00   ЕГИП 181 ИСМАИЛИ СК - ФК ТАНТА - Прдст     - -
17:00   ИРАН ПЕРСПОЛИС - ЕСТЕФЛАЛ КУЗЕСТАН - Прдст     - -
17:00   АЛЖ УСМ БЛИДА - ДРВ ТАДЖЕНАНТ - Прдст     - -
17:00   АЛЖ 160 ЖС САОУРА - КР БЕЛУИЗДАД - Прдст     - -
17:00   МАР2 ЧАБАБ КАСБА ТАДЛА - РАДЖА БЕНИ МЕЛАЛ - Прдст     - -
17:00   МАЛ ГЗИРА ЮНАЙТЕД - ФЛОРИАНА - Прдст     - -
17:00   МАЛ СЛИЕМА УОНД. - ТАРШИН РЕЙНБОУС - Прдст     - -
17:00   СИРЛ 1446 ГЛЕНТОРАН - КЛИФТЪНВИЛ - Прдст     - -
17:00   СИРЛ ДЪНГАНЪН СУИФТС - БАЛИНАМАЛАРД ЮНАЙТЕД - Прдст     - -
17:00   СИРЛ КРУСЕЙДЪРС - БАЛИМЕНА ЮН. - Прдст     - -
17:00   СИРЛ 1445 КОЛРЕЙН - УОРЪНПОЙНТ ТАУН - Прдст     - -
17:00   СИРЛ КАРИК РЕЙНДЖЪРС - ГЛЕНАВОН - Прдст     - -
17:00   СИРЛ АРДС ФК - ЛИНФИЙЛД - Прдст     - -
17:00   СИРЛ ДОНЕГАЛ СЕЛТИК - SPORT & LEISURE SWIFTS - Прдст     - -
17:00   СИРЛ БАНБРИДЖ ТАУН - ЛИСБЪРН ДИСТИЛЪРИ - Прдст     - -
17:00   СИРЛ АНАГ ЮНАЙТЕД ФК - ПОРТСТЮАРТ ФК - Прдст     - -
17:00   СИРЛ ДЪНДЕЛА ФК - ТОБЕРМОР ЮНАЙТЕД - Прдст     - -
17:00   СИРЛ АРМА СИТИ - МОЙОЛА ПАРК ФК - Прдст     - -
17:00   СИРЛ1 ЛУРГАН СЕЛТИК - НОКБРЕДА - Прдст     - -
17:00   СИРЛ1 ЛАФГОЛ - НЮРИ СИТИ - Прдст     - -
17:00   СИРЛ1 ЛАРН - ПСНИ - Прдст     - -
17:00   СИРЛ1 ИНСТИТЮТ ФК - БАЛИКЛЕЪР КОМРАДС ФК - Прдст     - -
17:00   СИРЛ1 ДЕРГВЮ ФК - ЛИМАВЕДИ ЮН. - Прдст     - -
17:00   СИРЛ1 ПОРТАДАУН - УЕЛДЪРС - Прдст     - -
17:15   ИСП РЕАЛ МАДРИД - АЛАВЕС - Прдст     - -
17:15   ГЪР 1612 ПАНИОНИОС - АСТ. ТРИПОЛИС - Прдст     - -
17:15   ИСЛ 1423 КР РЕЙКЯВИК - КА АКУРЕЙРИ - Прдст     - -
17:30   ИСПБ ОСАСУНА Б - УД ЛОГРОНЕС - Прдст     - -
17:30   ИСПБ3 ЛАГОСТЕРА - ЛЕРИДА ЕСПОРТИУ - Прдст     - -
17:30   ИТС 500 ТЕРАМО - БАСАНО ВИРТУС - Прдст     - -
17:30   ИТС УНИОНЕ СПОРТИВА ФЕРМАНА - ТРИЕСТИНА - Прдст     - -
17:30   ГЕР 1123 ФРАНКФУРТ /Ж/ - ТСГ 1899 ХОФЕНХАЙМ /Ж/ - Прдст     - -
17:30   ЧЕХ ФК СЛОВАЧКО - СПАРТА ПРАГА - Прдст     - -
17:30   БЪЛ 244 СЕПТЕМВРИ СОФИЯ - ЛЕВСКИ СОФИЯ - Прдст     - -
17:30   АНГОЛА ПЕТРО АТЛЕТИКО - ПРИМЕЙРО ДЕ МАЙО - Прдст     - -
17:40   САРАБ АЛ ФЕЙХА - АЛ АХЛИ ДЖЕДА - Прдст     - -
18:00   ИЗР АПОЕЛ АШКЕЛОН - БНЕЙ САХНИН ФК - Прдст     - -
18:00   КИП ОЛИМПИАКОС НИКОЗИЯ - АПОЕЛ НИКОЗИЯ - Прдст     - -
18:00   КИП ЕРМИС АРАДИПУ ФК - АРИС ЛИМАСОЛ - Прдст     - -
18:00   ФР ТУЛУЗА - МОНАКО - Прдст     - -
18:00   ИСПБ 641 АМОРЕБИЕТА - ГЕРНИКА - Прдст     - -
18:00   ПОР 1380 БЕЛЕНЕНСЕС - ФЕЙРЕНЗЕ - Прдст     - -
18:00   ГЕР ЕСЕН ШОНЕБЕК /Ж/ - ФК КЬОЛН /Ж/ - Прдст     - -
18:00   ТУР 1463 АЛАНИЯСПОР - ТРАБЗОНСПОР - Прдст     - -
18:00   УНГ ВИДЕОТОН - ВАШАШ БУДАПЕЩА - Прдст     - -
18:00   УНГ УЙПЕЩ БУДАПЕЩА - ХАЛАДАШ - Прдст     - -
18:00   УНГ ПАКШ - ДИОШДЬОР - Прдст     - -
18:00   УНГ ДЕБРЕЦЕН - БАЛМАЗУЙВАРОШ СП. - Прдст     - -
18:00   УНГ МЕЗЬОКЬОВЕШД - ПУШКАШ АК. - Прдст     - -
18:00   ХЪР 474 ХАЙДУК СПЛИТ - СЛАВЕН БЕЛУПО - Прдст     - -
18:00   СЛВН ТРИГЛАВ - МАРИБОР - Прдст     - -
18:00   СЛВН АЛУМИНИЙ - КРЪШКО - Прдст     - -
18:00   СЛВН НД ГОРИЦА - ОЛИМПИЯ Л. - Прдст     - -
18:00   СЛВН ДОМЖАЛЕ - НК ЦЕЛЕ - Прдст     - -
18:00   СЛВН РУДАР ВЕЛЕНЕ - НК АНКАРАН - Прдст     - -
18:00   АЛЖ УСМ АЛЖИР - МУЛДИЯ КЛУБ Д''АЛЖИР - Прдст     - -
18:00   ЮАР 1583 СЪНДАУНС - СУПЕРСПОРТ ЮН. - Прдст     - -
18:00   ЮАР КЕЙП ТАУН СИТИ - БИДВЕСТ - Прдст     - -
18:00   КАТАР АЛ МАРКИЯ - АЛ ГАРАФА - Прдст     - -
18:00   АЛБ ТЕУТА ДУРЪС - ФЛАМУРТАРИ ВЛЬОРА - Прдст     - -
18:00   АЛБ СКЕНДЕРБЕУ КОРЧА - ПАРТИЗАНИ ТИРАНА - Прдст     - -
18:00   Ч.ГОРА ОФК ПЕТРОВАЦ - СУТИЕСКА НИКШИЧ - Прдст     - -
18:15   ИЗР 522 МАКАБИ ХАЙФА - МАКАБИ НЕТАНИЯ - Прдст     - -
18:15   УЕЛС БАРИ ТАУН ФК - ЛАНДУДНО ФК - Прдст     - -
18:15   ОАЕ ШАРДЖА - АЛ АИН - Прдст     - -
18:20   КУВ 1548 АЛ КАДИСИЯ - АЛ ДЖАХРА - Прдст     - -
18:30   ПРС ЧИКАГО ФАЙЪР - ОРЛАНДО СИТИ ФК - Прдст     - -
18:30   ШЛ-АФ ARMED FORCES - ZANACO - Прдст     - -
18:30   СКАФР УИДАД КАЗАБЛАНКА - ТП МАЗЕМБЕ - Прдст     - -
18:30   ЙОРД AL-AQABA - МАНШИЯ БАНИ - Прдст     - -
19:00   ИСП2 1213 АЛМЕРИЯ - КУЛТУРАЛ ЛЕОНЕСА - Прдст     - -
19:00   ИСП2 1215 РАЙО ВАЛЕКАНО - УЕСКА - Прдст     - -
19:00   ИСПБ РАСИНГ ДЕ ФЕРОЛ - Х. СЕГОВИАНА - Прдст     - -
19:00   ИТА БОЛОНЯ - ДЖЕНОА - Прдст     - -
19:00   БЕЛ КВ МЕХЕЛЕН - ШАРЛЬОРОА СК - Прдст     - -
19:00   ПОЛ ПОГОН ШЧЕШИН - ВИСЛА ПЛОЦК - Прдст     - -
19:00   ИСЛ 1392 ТОР АКУРЕЙРИ - ФИЛКИР РЕЙКЯВИК - Прдст     - -
19:00   ЕКВ 1207 КД УНИВ. КАТОЛИКА - ДЕП. КУЕНКА - Прдст     - -
19:15   ИСЛ ФРАМ РЕЙКЯВИК - ВАЛУР РЕЙКЯВИК - Прдст     - -
19:30   АНГЧ 952 ФУЛЪМ - УУЛВЪРХЯМПТЪН - Прдст     - -
19:30   АНГ УОТФОРД - ЕВЕРТЪН - Прдст     - -
19:30   ИСП ЛЕГАНЕС - ЛАС ПАЛМАС - Прдст     - -
19:30   ИСПБ4 CF LORCA DEPORTIVA - УКАМ МУРСИЯ - Прдст     - -
19:30   ИТС 501 САНТАРКАНДЖЕЛО - САМБЕНЕДЕТЕЗЕ - Прдст     - -
19:30   ГЪР 1613 ПАНАТИНАЙКОС АТИНА - ЛАМИЯ - Прдст     - -
19:30   ГЕР ВЕРДЕР - ХАМБУРГЕР - Прдст     - -
19:30   АВС ВОЛФСБЕРГЕР - САНКТ ПЬОЛТЕН - Прдст     - -
19:30   АВС 377 РАПИД ВИЕНА - ЛАСК ЛИНЦ - Прдст     - -
19:30   АВС 376 АЛТАХ - МАТЕРСБУРГ - Прдст     - -
19:30   ЧЕХ ТЕПЛИЦЕ - БАНИК ОСТРАВА - Прдст     - -
19:30   УЕЛС 1484 БАЛА ТАУН - КАРДИФ МЮ - Прдст     - -
19:30   ХОЛ АЗ АЛКМААР - СПАРТА РОТЕРДАМ - Прдст     - -
19:45   РУМ АСТРА ГЮРГЕВО - ДИНАМО БУКУРЕЩ - Прдст     - -
19:45   РУМ 1419 КСМС ЯШ - ВИТОРУЛ КОНСТАНЦА - Прдст     - -
20:00   ШВЦ ФК ЛОЗАНА-СПОРТ - БАЗЕЛ - Прдст     - -
20:00   ШВЦ ЙЪНГ БОЙС - СИОН - Прдст     - -
20:00   ШВЦ1 1561 СЕРВЕТ ЖЕНЕВА - ААРАУ - Прдст     - -
20:00   ШВЦ1 1562 ШАФХАУЗЕН - ВИЛ - Прдст     - -
20:00   ЕГИП АЛ АХЛИ КАЙРО - АЛ ЕНТАГ АЛ ХАРБИ - Прдст     - -
20:15   ПОР МАРИТИМО - ВИТ. ГИМАРАЕШ - Прдст     - -
20:15   ЮАР 1585 ФРИЙ СТЕЙТ - АМАЗУЛУ - Прдст     - -
20:15   ЮАР 1586 КАЙЗЕР ЧИЙФС - БЛУМФОНТЕЙН СЕЛТИК - Прдст     - -
20:30   ИЗР 530 МАКАБИ ТЕЛ АВИВ - АПОЕЛ ХАЙФА - Прдст     - -
20:30   УНГ ФЕРЕНЦВАРОШ - ХОНВЕД БУДАПЕЩА - Прдст     - -
20:30   ЕЙРЕ 1144 ЛИМЕРИК - БОХЕМИАНС ДЪБЛИН - Прдст     - -
20:45   ХОЛ ХЕЕРЕНВЕЕН - ЕКСЕЛСИОР РОТ. - Прдст     - -
20:45   ХОЛ ХЕРАКЛЕС АЛМЕЛО - ПЕК ЦВОЛЕ - Прдст     - -
21:00   ФР 138 РЕН - ТРОА - Прдст     - -
21:00   ФР 139 НАНТ - АМИЕН - Прдст     - -
21:00   ФР 141 ЛИЛ - АНЖЕ - Прдст     - -
21:00   ФР 140 ГИНГАМ - МЕТЦ - Прдст     - -
21:00   ФР 137 ДИЖОН - СМ КАЕН - Прдст     - -
21:00   ИСП2 КАДИС - ЛА ХОЯ ЛОРКА - Прдст     - -
21:00   БЕЛ 163 ОУД-ХЕВЕРЛЕ ЛЬОВЕН /Ж/ - ЛЕЙДИС ГЕНК /Ж/ - Прдст     - -
21:00   БЕЛ 431 КВ ОСТЕНДЕ - СЕНТ ТРЮИДЕН - Прдст     - -
21:00   БЕЛ ЮПЕН - ЛОКЕРЕН - Прдст     - -
21:00   БРА-М ПАТРОКИНЕНЗЕ МГ - ВИЛА НОВА МГ - Прдст     - -
21:00   МАР1 ФУС РАБАТ - МАГРИБ ТЕТУАН - Прдст     - -
21:00   БОЛ ГУАБИРА - РЕАЛ ПОТОСИ - Прдст     - -
21:30   БЕЛ ВААСЛАНД/БЕВ. - АА ГЕНТ - Прдст     - -
21:30   ПОЛ КРАКОВИЯ КРАКОВ - ЛЕГИЯ ВАРШАВА - Прдст     - -
21:30   ЕЙРЕ1 1145 ЛОНГФОРД ТАУН - КОБ РАМБЛЪРС - Прдст     - -
21:30   БРА-М 182 КРУЗЕЙРО - БОА ЕК - Прдст     - -
21:30   БРА-К 197 МАКАЕ - БАНГУ РЖ - Прдст     - -
21:45   ИСП 460 БАРСЕЛОНА - ЖИРОНА - Прдст     - -
21:45   ИТА ИНТЕР МИЛАНО - БЕНЕВЕНТО - Прдст     - -
21:45   ХОЛ ВВВ ВЕНЛО - ВИТЕС АРНЕМ - Прдст     - -
22:00   АРЖ2 1202 ЛОС АНДЕС - ХУВЕНТУД УНИДА - Прдст     - -
22:00   АРЖ2 ИНСТИТУТО КОРД. - AGROPECUARIO - Прдст     - -
22:00   АРЖ2 САНТАМАРИНА Т. - ФЕРО КАРИЛ ОЕСТЕ - Прдст     - -
22:00   АРЖ2 НУЕВА ЧИКАГО - БРАУН ДЕ АДРОГУЕ - Прдст     - -
22:00   АРЖ2 САН МАРТИН ДЕ ТУКУМАН - ГИЛЕРМО БРАУН - Прдст     - -
22:00   АРЖ2 КЛУБ АЛМАГРО - ФЛАНДРИЯ - Прдст     - -
22:00   АРЖ2 КИЛМЕС - БОКА УНИДОС - Прдст     - -
22:00   АРЖ2 САРМИЕНТО - АТЛЕТИКО РАФАЕЛА - Прдст     - -
22:00   АРЖ2 ВИЛА ДАЛМИНЕ - ДЕП. МОРОН - Прдст     - -
22:00   АРЖ2 ХИМНАСИЯ ХУХУЙ - САНТЯГО ДЕЛ ЕСТЕРО - Прдст     - -
22:00   АРЖ2 ЛОС АНДЕС - ОЛ БОЙС - Прдст     - -
22:00   АРЖ2 ДЕПОРТИВО РИЕСТРА - АЛДОСИВИ - Прдст     - -
22:00   АРЖ2 СП ЕСТУДИАНТЕС САН ЛУИС - ИНДЕПЕНДИЕНТЕ Р. - Прдст     - -
22:00   АРЖ2 1196 ДЕП. МОРОН - АЛДОСИВИ - Прдст     - -
22:00   АРЖ2 121 АКАСУЗО - АТЛ. ФЕНИКС - Прдст     - -
22:00   АРЖ2 120 САКАЧИСПАС ФК - УАИ УРКИСА - Прдст     - -
22:00   АРЖ2 119 ЕСТУДИАНТЕС ДЕ БА - АТЛ. АТЛАНТА - Прдст     - -
22:00   АРЖ 986 ЛАНУС - РОСАРИО СЕНТРАЛ - Прдст     - -
22:00   АРЖ ДЕФ. ХУСТИСИЯ - ПАТРОНАТО - Прдст     - -
22:00   УРУГ 788 РАМПЛА - ДИФЕНСОР СПОРТИНГ - Прдст     - -
22:00   БРАП КОРИНТИАНС - ПАЛМЕЙРАС СП - Прдст     - -
22:00   БРА-Б 164 БАИЯ ДЕ ФЕЙРА - ВИТОРИЯ ДА КОНКИСТА - Прдст     - -
22:00   БРА-К ФЛУМИНЕНЗЕ РЖ - ФЛАМЕНГО РЖ - Прдст     - -
22:00   К.РИКА 1244 КАРМЕЛИТА - ЕРЕДИАНО - Прдст     - -
22:05   АРЖ2 КА ПЛАТЕНЗЕ - АЛМ. БРАУН - Прдст     - -
22:15   КОЛ 1746 ПАТРИОТАС - АЛИАНСА П. - Прдст     - -
22:30   ПОР ПАСОШ ФЕРЕЙРА - БЕНФИКА ЛИСАБОН - Прдст     - -
22:30   ПЕРУ УНИО КОМЕРСИО - КК ДЕПОРТИВО МУНИСИПАЛ - Прдст     - -
22:45   ПАР ИНДЕПЕНДИЕНТЕ К.Г. - СПОРТИВО ЛУКЕНЬО - Прдст     - -
23:00   АРЖ2 1203 СП ЕСТУДИАНТЕС САН ЛУИС - КЛУБ АЛМАГРО - Прдст     - -
23:00   ЧИЛИ 1527 САН ЛУИС ДЕ КУИЛОТА - ПАЛЕСТИНО - Прдст     - -
23:00   5P PHOENIX RISING - НЮ ЙОРК РБ - Прдст     - -
23:00   ВЕН ЕСТУДИАНТЕС ДЕ КАРАКАС - САМОРА ФК - Прдст     - -
23:00   ЕКВ ИНДЕПЕНДИЕНТЕ Х.Т. - СД АУКАС - Прдст     - -
23:15   БОЛ ДЕ СТРОНГЕСТ - ROYAL PARI FC - Прдст     - -
23:30   БРАП-А1 СПОРТ РЕСИФЕ - ВИТОРИЯ ПЕ - Прдст     - -
23:30   ЕСАЛВ 1433 ПАСАКИНА - КД СОНСОНЕЙТ - Прдст     - -
ПРИКЛЮЧИЛИ СРЕЩИ
ЧАС МИН. ПЪРВ. N ДОМАКИН РЕЗ. ГОСТ ПП СТАТУС ГОЛМАЙСТОР К ПР. ДУЗ.
17:00   ГЕРС SSV JEDDELOH - ХАНОВЕР 96 II - Отл     - -
17:00   АНГ1 649 ОЛДЪМ АТЛЕТИК - САУТЕНД ЮНАЙТЕД - Отл     - -
17:00   АНГ-СПЛ 306 БЪКСТЪН - СТАУЪРБРИДЖ - Отл     - -
17:00   АНГ-НЛ БРОМЛИ - БАРОУ - Отл     - -
17:00   АНГ-НЛ ХАРОГЕЙТ ТАУН - СПЕНИМУР ТАУН - Отл     - -
17:00   АНГ-ЮПЛ 319 РОЙСТЪН ТАУН - МЕРТИР ТАУН - Отл     - -
16:00   АНГОЛА ПРИМЕЙРО ДЕ АГОСТО - ОНЗЕ БРАВОС - Отл     - -
16:00   ЕСТ2 САНТОС ТАРТУ - ДК УЕЛКО ЕЛЕКТЕР - Отл     - -
16:00   АВРЛИ 1000 БРУК/ЛЕЙТА - РАПИД ВИЕНА /А/ - Отл     - -
16:00   АВРЛИ 999 СКН СТ. ПЬОЛТЕН II /А/ - КАРАБАХ ВИЕНА - Отл     - -
15:00   ИСЛ 1434 ИА АКРАНЕС - ИБВ ВЕСТМАНЕЯ - Отл     - -
15:00   АВРЛИ 1424 ФК ШАДЛАУ - АДМИРА ВАКЕР /А/ - Отл     - -
15:00   ГЕРЗАП 449 ВУПЕРТАЛЕР - М''ГЛАДБАХ II - Отл     - -
15:00   ГЕРЗАП 1536 ЮРДИНГЕН 05 - ВЕСТФАЛИЯ РИНЕРН - Отл     - -
15:00   ГЕРЗАП 418 ВИДЕНБРЮК - РОТ ВАЙС ЕСЕН - Отл     - -
15:00   ГЕРЗАП 451 Ф. ДЮСЕЛДОРФ II - РОДИНГХАУЗЕН - Отл     - -
15:00   ГЕРЗАП 453 ТУС ЕРНДТЕБРУК - ВИКТ. КЬОЛН - Отл     - -
15:00   ГЕРС АЙНТРАХТ БРАУНШВАЙГ II - АЛТОНА 93 - Отл     - -
15:00   ГЕРЮЗ 393 АЙНТРАХТ ЩАДТАЛЕНДОРФ - ВОРМАТИЯ В. - Отл     - -
15:00   ГЕР-БЛ ФК МЕМИНГЕН - ГРОЙТЕР ФЮРТ II - Отл     - -
15:00   ГЕР-БЛ БАЙРОЙТ - УНТЕРФОРИНГ - Отл     - -
15:00   ГЕР-БЛ 332 ШАЛДИНГ ХАЙНИНГ - ФФ ИЛЕРТИСЕН - Отл     - -
15:00   ГЕР-БЛ 334 РОЗЕНХАЙМ ФК - ЗЕЛИГЕНПОРТЕН - Отл     - -
15:00   ГЕР-БЛ 331 В. БУРГХАУЗЕН - ГАРХИНГ - Отл     - -
15:00   ГЕР-БЛ 330 АУГСБУРГ II - ПИПИНСРИЙД - Отл     - -
15:00   ГЕР ПОТСДАМ /Ж/ - ДУИСБУРГ /Ж/ - Отл     - -
14:30   ГЕРС 338 ВАЙХЕ ФЛЕНСБУРГ - ШВАРЦ ВАЙС РЕДЕН - Отл     - -
14:30   ГЕР-СИ 364 ФСФ БУДИСА БАУЦЕН - МОЙЗЕЛВИТЦ - Отл     - -
13:15   КЛФИН ФК ЛАХТИ 2-1 ГРИФК ГРАНКУЛА (2-1) Прикл HOSTIKKA SANTERI (31')   - -
13:15   ПОР ФАМАЛИКАО 1-0 СПОРТИНГ КОВИЛЯ (0-0) Прикл MONTEIRO JOEL (89') 1 - -
13:06   ПРС ФРЕМАД АМАГЕР 1-2 ЛАНДСКРОНА БОИС (0-1) Прикл  (59')   - -
13:04   АВЛ-ЗАП 1058 АРМАДЕЙЛ 3-0 ЙОНДАЛУП ЮН. (0-0) Прикл  (66') 2 - -
13:01   PL НАВИ ФК 0-0 БАНКОК ГЛАС ФК (0-0) Прикл     - -
13:00   ЛИТ СУДУВА 2-0 СТУМБРАС КАУНАС (0-0) Прикл ACEVEDO GERSON (80')   - -
13:00   ЕСТ2 НЬОММЕ КАЛЮ 2 - ФК ФЛОРА II ТАЛИН - Отл     - -
13:00   ЕСТ2 FCI LEVADIA II - РАКВЕРЕ ТАРВАС - Отл     - -
13:00   АВЛ-ЗАП 1059 КОКБЪРН СИТИ 2-1 СУБИАКО ФК (1-0) Прикл  (89') 1 - -
13:00   БЪЛ 298 ДУНАВ РУСЕ 2-0 ФК ВЕРЕЯ (1-0) Прикл STANOEV KRASIMIR (дузпа 61') 7 - -
12:59   КШВ 1514 ФРЕЙ 0-1 ЮРГОРДЕН ИФ (0-0) Прикл GUNNARSSON NIKLAS (75')   - -
12:57   КЕНИЯ NAKUMATT 0-0 СОНИ Ш. (0-0) Прикл     - -
12:56   ПРС ЗАГЛЕБИЕ СОСН. 0-1 ГКС БЕЛХАТОВ (0-1) Прикл  (45')   - -
12:54   АВЛ ПЪРТ ГЛОРИ 2-1 МЕЛБЪРН СИТИ (0-1) Прикл TAGGART ADAM (90') 3 - -
12:52   СКГРУЗ 1432 ТОРПЕДО КУТАИСИ 2-1 ЧИХУРА САЧХЕРЕ (0-0) Прикл KUTALIA LEVAN (90')   - -
12:47   PL 612 ЧОНБУРИ 1-2 СУКОТАЙ (1-1) Прикл BONILLA NELSON (69')   - -
12:31   ТУР2 208 ИНЕГЪОЛСПОР 2-1 АС САРИЕР (1-1) Прикл  (79')   - -
12:31   ТУР2 ХАТАЙСПОР 3-0 ТУЗЛАСПОР (3-0) Прикл  (дузпа 35')   - -
12:31   ТУР2 САНДЖАКТЕПЕ БЕЛЕДИЕ 4-0 КОДЖАЕЛИ БИРЛИК (3-0) Прикл  (66')   - -
12:30   Х.КОНГ ЮЖЕН КИТАЙ 2-3 TUNG SING FC (2-3) Прикл  (45')   - -
12:02   РУМ2 SPORTUL SNAGOV 1-1 РИПЕНСИЯ ТИМИШОАРА (0-0) Прикл FERFELEA VIOREL (71')   - -
11:57   РУМ2 1387 ПОЛИТЕХНИКА ТИМИШОАРА 1-2 КИНДИЯ ТЪРГОВИЩЕ (1-0) Прикл CHERCHEZ CRISTIAN (89') 1 - -
11:45   ИСП 931 РЕАЛ СОСИЕДАД /Ж/ 1-1 БЕТИС /Ж/ (0-1) Прикл EIZAGIRRE NEREA (71')   - -
11:31   Х.КОНГ ИЙСТЪРН Ф. ТИЙМ 3-0 HONG KONG PEGASUS (1-0) Прикл LU LIKE (76')   - -
11:03   РУМ2 UTA ARAD 1-3 АКАДЕМИКА КЛИНЧЕНИ (1-0) Прикл POPA DAVID (90')   - -
11:02   РУМ2 ПАНДУРИ 1-0 МЕТАЛОГЛОБУС (1-0) Прикл DANARICU BOGDAN (27')   - -
11:00   АВЛ-КПЛ ГОЛД КОУСТ ЮНАЙТЕД - БРИЗБЕЙН СИТИ ФК - Отл     - -
11:00   РУМ2 ЛУЧАФАРУЛ ОРАДЯ 3-0 ТЪРГУ МУРЕШ (0-0) Прикл  (90')   - -
11:00   РУМ2 ОЛИМПИЯ САТО М. 0-3 КС МИОВЕНИ (0-0) Прикл  (90')   - -
10:45   СКВИЕТ 1620 НХС КУАНГ НАМ 1-0 СОНГ ЛАМ (1-0) Прикл PAPEL THIAGO (42')   - -
10:43   АВЛ МЕЛБЪРН ВИКТОРИ 3-0 АДЕЛАИДА ЮН. (2-0) Прикл BERISHA BESART (59') 5 - -
10:34   РУМ2 РАПИД ЧФР СУЧАВА 1-0 КФ БРАИЛА (0-0) Прикл MATEI MARIUS (90')   - -
10:30   АВЛ-КПЛ CAIRNS FC 3-2 РЕДЛАНДС ЮН. (2-0) Прикл FYFE GRAHAM (90')   - -
10:26   ИНДИЯ 502 ИЙСТ БЕНГАЛ 7-1 ЧЕНАЙ СИТИ (3-0) Прикл FERNANDES GABRIEL (84')   - -
10:23   РУМ2 ЩИНЦА МИРОСЛАВА 2-3 ФК АРДЖЕШ ПИТЕЩ (0-2) Прикл NEMTANU COSMIN (84')   - -
10:00   АВЛ-ВПЛ ПАСКО ВАЛЕ 4-1 НОРДКОТ СИТИ (0-0) Прикл  (74') 1 - -
10:00   ПРС КУБАН КРАСНОДАР 0-0 ШАХТЬОР СОЛИГ. (0-0) Прикл     - -
09:54   АВЛ-КПЛ QUEENSLAND LIONS - NORTH QSL UNITED FC - Отл     - -
09:54   АВЛ-КПЛ 1036 МОРЕТЪН БЕЙ ДЖЕТС 1-2 ОЛИМПИК ФК (0-1) Прикл DIAS SHELFORD (66')   - -
08:58   ЯП 1595 ШОНАН БЕЛМАРЕ 2-1 В-ВАРЕН НАГАЗАКИ (1-1) Прикл ISHIKAWA TOSHIKI (80')   - -
08:56   АВЛ-ЗАП 1062 ЙООНДАЛУП 1-1 СОРЕНТО (1-0) Прикл WITSCHGE SCOTT (62')   - -
08:56   АВЛ-ВПЛ 1063 ПОРТ МЕЛБЪРН ШАРКС 0-1 ХАЙДЕЛБЕРГ ЮН. (0-1) Прикл ELLIS SEAN (19')   - -
08:32   АВЛ 371 БРИЗБЕЙН РОАР 0-1 НЮКАСЪЛ ЮН. ДЖЕТС (0-0) Прикл CHAMPNESS JOSEPH (79') 1 - -
08:27   Х.КОНГ САУТЕРН Д. 1-0 DREAMS SC (1-0) Прикл JIMENEZ MARCOS (25')   - -
07:28   ЯП 1593 ГАМБА ОСАКА 2-3 НАГОЯ ГРАМПУС (1-1) Прикл JO SILVA (85')   - -
06:58   ЯП 1591 САНФРЕЧЕ Х. 1-0 КОНС. САПОРО (1-0) Прикл DANGDA TEERASIL (28')   - -
06:58   ЯП 1592 ФК ТОКИО 1-1 УРАВА РЕД (0-0) Прикл MAKINO TOMOAKI (50')   - -
06:31   АВЛ-ЮПЛ 1065 ЗАП. АДЕЛАИДА 0-0 СТЪРТ ЛАЙЪНС (0-0) Прикл     - -
06:27   АВЛ-ЮПЛ 1067 КЕМБЪЛТАУН СИТИ 1-0 АДЕЛАИДА СИТИ (1-0) Прикл MARINO MARC (дузпа 25')   - -
06:24   АВЛ-ЮПЛ 1066 ПАРА ХИЛС 0-3 АДЕЛАИДА ОЛИМПИК (0-0) Прикл SIGNORE DAVID (90')   - -
06:02   МЕК2 568 МУРСИЛАГОС 0-2 ДОРАДОС (0-0) Прикл CASTRO ELIO (72')   - -
05:35   МЕК2 572 КИМАРОНЕС ДЕ СОНОРА 2-2 УНИВ. ГУАДАЛ. (0-0) Прикл MORA JORGE (90') 1 - -
05:00   МЕК 1757 ПУЕБЛА 1-1 НЕКАКСА (0-0) Прикл BARRAGAN MARTIN (90')   - -
05:00   МЕК 1758 АТЛАС 0-1 МОНТЕРЕЙ (0-0) Прикл SANCHEZ NICOLAS (дузпа 87') 4 - -
04:29   МЕК2 ВЕНАДОС ФК 1-2 АТЛ. САН ЛУИС (0-2) Прикл NEQUECAUR LUCIANO (76')   - -
03:04   Н.ЗЛНД УОНДЪРЪРС СК 1-2 УЕЛИНГТЪН ФИНИКС (0-1) Прикл PRATT XAVIER (авто 77')   - -
03:03   ПЕРУ АКАДЕМИЯ КАНТОЛАО 2-0 РЕАЛ ГАРСИЛАСО (0-0) Прикл GONZALEZ FABIAN (дузпа 88')   - -
02:57   МЕК2 567 АТЛАНТЕ 0-0 АЛЕБРИХЕС ДЕ ОАКСАКА (0-0) Прикл     - -
02:45   КОЛ 1745 ЛЕОНЕС ФК 2-1 ДЕПОРТИВО ПАСТО (1-1) Прикл GOMEZ SEBASTIAN (дузпа 90')   - -
02:30   ЕКВ 1208 ЕМЕЛЕК 2-0 МАКАРА (0-0) Прикл PRECIADO AYRTON (дузпа 88') 1 - -
02:29   БРА-Г 188 КАШИАШ РС 0-0 БРАЗИЛ ДЕ ПЕЛОТАС РС (0-0) Прикл     - -
02:00   АРЖ 984 ГОДОЙ КРУС 1-2 РАСИНГ КЛУБ (0-0) Прикл CUADRA MAXIMILIANO (90') 6 - -
01:58   АРЖ2 1194 САРМИЕНТО 2-0 ГИЛЕРМО БРАУН (1-0) Прикл VIDAL PATRICIO (90')   - -
01:30   БРА-М 176 ТОМБЕНЗЕ 0-0 АМЕРИКА МИНЕЙРО (0-0) Прикл     - -
00:59   ЧИЛИ-Б 109 БАРНЕЧА 0-1 НУБЛЕНСЕ (0-0) Прикл SILVA MICHAEL (72')   - -
00:56   ВЕН 1024 МОНАГАС 2-2 ДЕП. ТАЧИРА (0-0) Прикл RAMIREZ PEDRO (85') 1 - -
00:53   ЧИЛИ КОЛО КОЛО 1-1 О''ХИГИНС (0-1) Прикл ZALDIVIA MATIAS (81') 6 - -
00:03   АРЖ ОЛИМПО БЛАНКА 2-1 АРСЕНАЛ САРАНДИ (1-0) Прикл LOMONACO SEBASTIAN (57') 8 - -
Информацията в раздел „Резултати на живо” (LIVESCORE) не е официална и се публикува само за удобство на участниците.
Печалбите се изплащат само на база официалните резултати, публикувани в раздел "Резултати".
 
   ЧАС   Начален час     ПП   Първо полувреме    Плвр  Полувреме    Прекр  Прекратен   
   МИН.   Минута на срещата     СТАТУС   Статус на срещата 1 Плвр  Първо полувреме    Пркс  Прекъснат   
   ПЪРВ.   Първенство     К   Наказателни картони    2 Плвр  Второ полувреме    Отл  Отложен   
   РЕЗ.   Резултат     ПР.   Продължения    Прдст  Предстои    Пр  Продължения   
   КИ   Краен изход     ДУЗ.   Дузпи след Пр.    Прикл  Приключил     Дуз  Дузпи   
©2007-2018 г. Еврофутбол ООД. Всички права запазени!  Държавна комисия по хазарта