Информацията в раздел „Резултати на живо” (LIVESCORE) не е официална и се публикува само за удобство на участниците.
Печалбите се изплащат само на база официалните резултати, публикувани в раздел "Резултати".
 

ФУТБОЛ
срещи за        Опреснявай на всеки 30 сек. 60 сек. Спри
ЧАС МИН. ПЪРВ. N ДОМАКИН РЕЗ. ГОСТ ПП СТАТУС ГОЛМАЙСТОР К ПР. ДУЗ.
03:29 78' БРА-Б 707 АМЕРИКА МИНЕЙРО 0-0 КРИСИУМА (0-0) 2 Плвр     - -
03:44 63' КОЛ1 436 ДЕПОРТЕС ПЕРЕЙРА 1-0 ДЕПОРТЕС КИНДИО (1-0) 2 Плвр CANGA CRISTIAN (8')   - -
03:44 63' КЮАМ АТЛ. ТУКУМАН 1-0 ИНДЕПЕНДИЕНТЕ (1-0) 2 Плвр RODRIGUEZ LUIS (43') 1 - -
04:29 35' МЕК АТЛАС 0-0 ЛОБОС БУАП - 1 Плвр   2 - -
04:57 7' МЕК 1023 КЕРЕТАРО 0-0 КЛУБ ТИХУАНА - 1 Плвр     - -
05:00 4' МЕК УНАМ ПУМАС 0-0 МОРЕЛИЯ - 1 Плвр     - -
05:00   СЦАМ САНТОС ГУАПИЛЕС - ЧОРИЙО - Прдст     - -
11:00   ФИЛ JPV MARIKINA - ЛАЙОЛА М. СПАРКС - Прдст     - -
11:30   КРУС ЧИТА - ЕНИСЕЙ КРАСН. - Прдст     - -
12:30   КАВЛ 773 СИДНИ ЮНАЙТЕД - ХАЙДЕЛБЕРГ ЮН. - Прдст     - -
12:30   КАВЛ 808 МОРЕТЪН БЕЙ ДЖЕТС - ГОЛД КОУСТ СИТИ - Прдст     - -
12:30   КАВЛ 803 САУТ МЕЛБЪРН - СОРЕНТО - Прдст     - -
12:30   КАВЛ АДЕЛАИДА ЮН. - МЕЛБЪРН ВИКТОРИ - Прдст     - -
13:00   ШЛ-АЗ КАВАЗАКИ ФР. - УРАВА РЕД Д. - Прдст     - -
13:00   ЮКОР ГИОНГНАМ ФК - ДАЕДЖОН СИТИЗЪН - Прдст     - -
13:30   ЮКОР 620 АНСАН ГРИЙНЪРС - ФК АНИЯНГ - Прдст     - -
13:30   ЮКОР 627 СУВОН СИТИ - БУЧЕОН - Прдст     - -
14:00   ЮКОР 628 СЕОНГНАМ - БУСАН АЙ ПАРК - Прдст     - -
14:00   ЮКОР СЕУЛ И-ЛЕНД ФК - АСАН СИТИЗЕН - Прдст     - -
14:30   КРУС 596 ИРТИШ ОМСК - ТОМ ТОМСК - Прдст     - -
14:30   ИНДНЗ 605 БАРИТО ПУТЕРА - АРЕМА МАЛАНГ - Прдст     - -
14:30   ИНДНЗ МАКАСАР - ПЕРСЕРУ С. - Прдст     - -
15:45   ЮАЗ СИНГАПУР - БРУНЕЙ /23/ - Прдст     - -
15:45   ЮАЗ ЛАОС /23/ - МАЛАЙЗИЯ - Прдст     - -
16:30   КРУС ЗНАМЯ ТРУДА - ФАКЕЛ ВОРОНЕЖ - Прдст     - -
17:00   КРУС 598 ТЮМЕН - СИБИР Н"СИБИРСК - Прдст     - -
17:00   КРУС 599 ЧЕРТАНОВО - ДИНАМО С.ПЕТЕРБ - Прдст     - -
17:00   QF АЛ МУХАФАЗА - АЛ ИТИХАД АЛЕПО - Прдст     - -
17:30   ЧЕХ2 588 ОЛИМПИЯ ХР. КРАЛОВЕ - ЧЕШКЕ БУДЕЙОВИЦЕ - Прдст     - -
18:00   EGR ТРИЕСТИНА - MESTRE - Прдст     - -
18:00   LP ЖИЛ ВИСЕНТЕ - УНИАО МАДЕЙРА - Прдст     - -
18:00   LP СПОРТИНГ ЛИСАБОН Б - КД КОВА ПИЕДАДЕ - Прдст     - -
18:00   LP Н. МАДЕЙРА - ФАМАЛИКАО - Прдст     - -
18:00   LP ЛЕЙСОЕШ - ПОРТО Б - Прдст     - -
18:00   ЧЕХ2 586 ФК ПРИБРАМ - ФК ВАРНСДОРФ - Прдст     - -
18:00   ЧЕХ2 612 ФРИДЕК МИСТЕК - ГРАФИН ВЛАШИМ - Прдст     - -
18:00   ЧЕХ2 615 БАНИК СОКОЛОВ - ФУТБАЛ ТРИНЕЦ - Прдст     - -
18:00   КРУС 1001 РОТОР ВОЛГОГРАД - ВОЛГАР АСТРАХАН - Прдст     - -
18:00   КРУС 600 СИЗРАН-2003 - КРИЛЯ СОВЕТОВ - Прдст     - -
18:00   КРУС СОКОЛ САРАТОВ - ГАЗОВИК ОРЕН. - Прдст     - -
18:00   ПОЛ1 464 ОКС ОДРА ОПОЛЕ - РАКОВ ЧЕНСТОХОВА - Прдст     - -
18:00   ПОЛ2 549 ОЛИМПИЯ ЕЛБЛОНГ - ГРИФ ВЕЙХЕРОВО - Прдст     - -
18:00   ПОЛ2 564 ЛКС ЛОДЗ - БЛЕКИТНИ С.С. - Прдст     - -
18:00   ПОЛ2 489 СИАРКА ТАРНОБРЖЕГ - РОЗВОЙ КАТОВИЦЕ - Прдст     - -
18:00   РУМ2 STIINTA MIROSLAVA - КИНДИЯ ТЪРГОВИЩЕ - Прдст     - -
18:00   РУМ2 951 ПАНДУРИ - АКАДЕМИКА КЛИНЧЕНИ - Прдст     - -
18:00   РУМ2 ПОЛИТЕХНИКА ТИМИШОАРА - МЕТАЛОГЛОБУС - Прдст     - -
18:00   РУМ2 936 ЛУЧАФАРУЛ ОРАДЯ - КФ БРАИЛА - Прдст     - -
18:00   РУМ2 РАПИД ЧФР СУЧАВА - ARGES PITESTI - Прдст     - -
18:00   РУМ2 SPORTUL SNAGOV - АФУМАТИ - Прдст     - -
18:00   РУМ2 947 ДУНАРЕА КЪЛЪРАШ - БАЛОТЕСТИ - Прдст     - -
18:00   РУМ2 950 ОЛИМПИЯ САТО М. - ФК ХЕРМАНЩАД - Прдст     - -
18:00   РУМ2 УТА БАТРАНА Д. - КС МИОВЕНИ - Прдст     - -
18:00   R32 ХОСЕЙМА - RAJA SPORTIF D ARFOUD - Прдст     - -
18:00   ЛИТ СПИРИС КАУНАС - УТЕНИС - Прдст     - -
18:00   ГАНА СОГАКОПЕ УАФА - АСАНТЕ КОТОКО - Прдст     - -
18:00   ГАНА ЛИБЕРТИ ПРОФЕШЪНАЛС - БЕРЕКУМ ЧЕЛСИ - Прдст     - -
18:00   ГАНА ИНТЕР ЕЛИЙС ФК - МЕДЕМА СК - Прдст     - -
18:00   ГАНА ХАРТС ОФ ОАК - ЕБУСУА Д. - Прдст     - -
18:00   ГАНА ЕЛМИНА ШАРКС - АКРА ГРЕЙТ ОЛИМПИКС - Прдст     - -
18:00   ГАНА СОГАКОПЕ УАФА - ОЛ СТАРС - Прдст     - -
18:27   ФИН1 1150 АС УЛУ - ОПС УЛУ - Прдст     - -
18:30   КШВ КРИСТИАНСТАД ФК - ХАЛМСТАД БК - Прдст     - -
18:30   ФИН АЛАНД ЮН. /Ж/ - JYPK (W) - Прдст     - -
18:30   КРУС ДИНАМО БРЯНСК - АВАНГАРД КУРСК - Прдст     - -
18:30   КРУС ТОРПЕДО ВЛ''МИР - ВОЛГА ОЛИМПИЕЦ - Прдст     - -
18:30   КРУС 601 СПАРТАК НАЛЧИК - ЧЕРНОМОРЕЦ Н. - Прдст     - -
18:30   УНГ2 ВАЦ УЖБУДА - СОПРОНИ ВСЕ - Прдст     - -
18:30   УНГ2 СОЛНОК МАВ - МТК БУДАПЕЩА - Прдст     - -
18:30   УНГ2 БУДАФОКИ - СЕГЕД - Прдст     - -
18:30   УНГ2 БУДАЙОРШ - КАЗИНЧБOРЧИКO - Прдст     - -
18:30   УНГ2 571 ЧЕКЛЕДИ ВСЕ - ДЬОР ЕТО - Прдст     - -
18:30   ПОЛ2 ЯСТШЕМБИЕ З. - ГКС БЕЛХАТОВ - Прдст     - -
18:30   ПОЛ2 580 ВАРТА ПОЗНАН - МКС КЛУЧБОРК - Прдст     - -
18:30   ПОЛ2 ГАРБ. КРАКОВ - ЛЕГИОНОВИЯ Л. - Прдст     - -
18:30   ЕСТ2 203 ФК ФЛОРА II ТАЛИН - РАКВЕРЕ ТАРВАС - Прдст     - -
18:30   ЕСТ2 МААРДУ ЕСТЕВЕ - ФК ЕЛВА - Прдст     - -
18:45   УНГ2 575 НИЙРЕДЯЖА - СОРОКСАР - Прдст     - -
19:00   LP САНТА КЛАРА - АКАДЕМИКА КОИМБРА - Прдст     - -
19:00   LP БЕНФИКА ЛИСАБОН Б - ВАРЗИМ - Прдст     - -
19:00   LP АРОКА - АКАДЕМИКО ВИСЕУ - Прдст     - -
19:00   LP ПЕНЯФИЕЛ - СПОРТИНГ БРАГА Б - Прдст     - -
19:00   ГЕРЮЗ 375 ФРАЙБУРГ II - СААРБРЮКЕН - Прдст     - -
19:00   КШВ ВАРМБОЛС ФК - АИК СТОКХОЛМ - Прдст     - -
19:00   КШВ TORSTORPS IF - ГИФ СУНДСВАЛ - Прдст     - -
19:00   КШВ ТВООКЕР ИФ - ЙОРГРИТЕ ИС - Прдст     - -
19:00   КШВ KVIBILLE BK - БК ХЕКЕН - Прдст     - -
19:00   КШВ 263 ТОРН ИФ - ИФК ВЕРНАМО - Прдст     - -
19:00   ЧЕХ2 597 ХРАДЕЦ КРАЛОВЕ - ВИКТОРИЯ ЖИЖКОВ - Прдст     - -
19:00   ЧЕХ2 614 МФК ВИТКОВИЦЕ - ПАРДУБИЦЕ - Прдст     - -
19:00   ЧЕХ2 616 УСТИ НАД ЛАБЕМ - ЗНОЙМО - Прдст     - -
19:00   КРУС ХИМКИ - ШИННИК ЯРОСЛАВЪЛ - Прдст     - -
19:00   КРУС 603 АРАРАТ МОСКВА - БАЛТИКА КЛ. - Прдст     - -
19:00   КРУС 602 ТОРПЕДО АРМАВИР - КУБАН КРАСНОДАР - Прдст     - -
19:00   КРУС 604 ЕНЕРГОМАШ БЕЛГОРОД - ФК ТАМБОВ - Прдст     - -
19:00   ДАН1 ВИБОРГ - ФРЕДЕРИЦИЯ - Прдст     - -
19:00   ДАН1 ВЕЙЛЕ БК - БРАБРАНД - Прдст     - -
19:00   ДАН1 ФК ТИСТЕД - ВЕНДСИСЕЛ - Прдст     - -
19:00   ДАН1 РОСКИЛДЕ - ХБ КЬОГЕ - Прдст     - -
19:00   ДАН1 НИКЬОБИНГ ФК - ФРЕМАД АМАГЕР - Прдст     - -
19:00   НОР САНДВИКЕН /Ж/ - АРНА БЬОРНАР /Ж/ - Прдст     - -
19:00   ПОЛ1 479 ВИГРИ СУВАЛКИ - МИЕДЖ Л. - Прдст     - -
19:00   ПОЛ2 547 ЗНИЧ ПРУШКОВ - СТАЛ СТАЛОВА ВОЛА - Прдст     - -
19:00   ПОЛ2 ВИСЛА ПУЛАВИ - GWARDIA KOSZALIN - Прдст     - -
19:00   СЪРБ РАДНИЧКИ НИШ - МЛАДОСТ ЛУЧАНИ - Прдст     - -
19:00   R32 РС БЕРКАНЕ - УС ТЕМАРА - Прдст     - -
19:00   R32 954 МАГРИБ ТЕТУАН - СПОРТИВ ДЕ САЛЕ - Прдст     - -
19:00   R32 STADE MAROCAIN - ФАР РАБАТ - Прдст     - -
19:00   R32 CR KHEMIS ZEMAMRA - ДИФАА ХАСАНИ ЕЛ ЖАДИДИ - Прдст     - -
19:00   ЕСТ2 ДК УЕЛКО ЕЛЕКТЕР - САНТОС ТАРТУ - Прдст     - -
19:00   ЕСТ2 206 ЛЕВАДИЯ ТАЛИН II - ФК ИНФОНЕТ II - Прдст     - -
19:30   ГЕРЮЗ ROCHLING VOLKLINGEN - ЩУТГАРТ II - Прдст     - -
19:30   КШВ TULLINGE TP FK - ФРЕЙ - Прдст     - -
19:30   КШВ 301 ИК БРАГЕ - ОТВИДАБЕРГ ФФ - Прдст     - -
19:30   КШВ IFK ASPUDDEN-TELLUS - ДАЛКУРД ФФ - Прдст     - -
19:30   КШВ 299 ВАСАЛУНД ИФ - АФК ЕСКИЛСТУНА - Прдст     - -
19:30   КШВ 295 СОЛЕНТУНА ЮНАЙТЕД - СИРИАНСКА ФК - Прдст     - -
19:30   КШВ АРАМЕЙСКА-СИРИАНСКА ИФ - Б"ПОЙКАРНА - Прдст     - -
19:30   КШВ 292 КАРЛСТАД ЮНАЙТЕД - ИК СИРИУС - Прдст     - -
19:30   КШВ ГАМЛА УПСАЛА - ЮРГОРДЕН ИФ - Прдст     - -
19:30   КШВ 500 ПИТЕО ИФ - ДЕГЕРФОШ ИФ - Прдст     - -
19:30   КШВ BOLLNAS GIF FF - ИФК НОРКЬОПИНГ - Прдст     - -
19:30   КШВ 297 ОСКАРСХАМН АИК - ХЕЛЗИНГБОРГ ИФ - Прдст     - -
19:30   КШВ LANDVETTER IS - ИФК ГЬОТЕБОРГ - Прдст     - -
19:30   КШВ 294 ХУСКВАРНА - ЙОСТЕР ИФ - Прдст     - -
19:30   КШВ ЛАНДСКРОНА БОИС - ИФ ЕЛФСБОРГ - Прдст     - -
19:30   КШВ 296 ЛУНД БК - НОРБИ ИФ - Прдст     - -
19:30   КШВ 300 ХИТАРПС - ВАРБЕРГ БОИС - Прдст     - -
19:30   КШВ ФК ТРОЛХЕТАН - МАЛМЬО ФФ - Прдст     - -
19:30   КШВ 288 УТСИКТЕН - ЙОНШЬОПИНГ С. - Прдст     - -
19:30   ПОЛ2 557 РАДОМЯК РАДОМ - ЕНЕРГЕТИК РОВ РИБНИК - Прдст     - -
20:00   ГЕРЮЗ 411 ЕЛВЕРСБЕРГ 07 - КИКЕРС ОФЕНБАХ - Прдст     - -
20:00   ГЕРЮЗ 410 ФШФ ФРАНКФУРТ - ТУС КОБЛЕНЦ - Прдст     - -
20:00   ГЕР-СИ 358 ВИКТОРИЯ БЕРЛИН - БФК ДИНАМО - Прдст     - -
20:00   КШВ ХЕРНЬОСАНД ФФ - ЙОСТЕРСУНД ФК - Прдст     - -
20:00   ШВ 453 ВИТШЬО /Ж/ - КРИСТИАНСТАД ДФФ /Ж/ - Прдст     - -
20:00   ШВ КИФ ЙОРЕБРО /Ж/ - ЕСКИЛСТУНА ЮН. ДФФ /Ж/ - Прдст     - -
20:00   ШВ 455 ЛИНШЬОПИНГ ФК /Ж/ - ПИТЕО /Ж/ - Прдст     - -
20:00   ШВ ХАМАРБИ ИФ /Ж/ - КОПАРБЕРГ/ГЬОТЕБОРГ /Ж/ - Прдст     - -
20:00   ШВ 454 КВАРНСВЕДЕНС ИК /Ж/ - ЮРГОРДЕН ИФ /Ж/ - Прдст     - -
20:00   ДАН ОДЕНЗЕ /Ж/ - ФОРТУНА ХЬОРИНГ /Ж/ - Прдст     - -
20:00   УНГ2 582 ДЬОРМОТ - ДОРОГИ - Прдст     - -
20:00   УНГ2 ШИОФОК - KISVARDA FC - Прдст     - -
20:00   УНГ2 581 ЧАКВАР ТК - ЗАЛАЕГЕРСЕГ - Прдст     - -
20:00   УНГ2 583 БЕКЕШЧАБА - МОСОНМАГИАРОВАР - Прдст     - -
20:00   ПОЛ1 477 ЗАГЛЕБИЕ СОСН. - МКС ПУШЧА НЕПОЛОМИЦЕ - Прдст     - -
20:00   ПОЛ1 486 БИТОВИЯ БИТОВ - ОЛИМПИЯ ГРУДЖЬОНДЗ - Прдст     - -
20:00   ПОЛ1 483 ХРОБРИ ГЛОГОВ - ГУРНИК ЛЕНЧНА - Прдст     - -
20:00   ПОЛ1 482 СТАЛ МИЕЛЕЦ - ПОГОН С. - Прдст     - -
20:30   ГЕРЮЗ 430 Щ. КИКЕРС - ВАЛДХОФ МАНХАЙМ - Прдст     - -
20:30   ГЕРЮЗ 432 ХЕСЕН КАСЕЛ - ТСВ ШОТ МАЙНЦ - Прдст     - -
20:30   ЮАР 681 МАРИЦБУРГ ЮН. - АЯКС КЕЙПТАУН - Прдст     - -
20:30   ЮАР 674 ФРИЙ СТЕЙТ - БИДВЕСТ - Прдст     - -
20:30   ЮАР 692 КАЙЗЕР ЧИЙФС - СУПЕРСПОРТ ЮН. - Прдст     - -
20:30   ЮАР 675 ГОЛДЪН ЕРОУС - БЛУМФОНТЕЙН СЕЛТИК - Прдст     - -
20:30   ЮАР КЕЙП ТАУН СИТИ - ПЛАТИНУМ СТАРС - Прдст     - -
21:00   QR1 ПОРТСМУТ /23/ - SOUTHEND (U23) - Прдст     - -
21:00   ИСЛ БРЕЙДАБЛИК /Ж/ - ХАУКАР /Ж/ - Прдст     - -
21:00   R32 РАДЖА КАЗАБЛАНКА - OLYMPIQUE DCHEIRA - Прдст     - -
21:00   R32 ХУСА АГАДИР - ОКС ОЛИМПИК ДЕ САФИ - Прдст     - -
21:45   КЛАНГ 222 БЛЯКБЪРН РОУВЪРС - БЪРНЛИ - Прдст     - -
21:45   КЛАНГ 246 ЧЕЛТНЪМ - УЕСТ ХЯМ - Прдст     - -
21:45   КЛАНГ САУТХЯМПТЪН - WOLVERHAMPTON - Прдст     - -
21:45   КЛАНГ НЮКЯСЪЛ ЮНАЙТЕД - НОТИНГАМ ФОРЕСТ - Прдст     - -
21:45   КЛАНГ ХЪДЪРСФИЙЛД - РОДЪРЪМ ЮНАЙТЕД - Прдст     - -
21:45   ПОЛ1 480 ГКС КАТОВИЦЕ - ХОЙНИЧАНКА ХОЙНИЦЕ - Прдст     - -
21:45   ЛЕ(ШЛ) ФК КОПЕНХАГЕН - КАРАБАХ АХДАМ - Прдст     - -
21:45   ЛЕ(ШЛ) СЛАВИЯ ПРАГА - АПОЕЛ НИКОЗИЯ - Прдст     - -
21:45   ЛЕ(ШЛ) ЦСКА МОСКВА - ЙЪНГ БОЙС - Прдст     - -
21:45   ЛЕ(ШЛ) ЛИВЪРПУЛ - ХОФЕНХАЙМ - Прдст     - -
21:45   ЛЕ(ШЛ) СТЯУА БУКУРЕЩ - СПОРТИНГ ЛИСАБОН - Прдст     - -
22:00   КЛАНГ СТОК СИТИ - РОЧДЕЙЛ - Прдст     - -
22:00   БОЛ ГУАБИРА - САН ХОСЕ ОРУРО - Прдст     - -
22:15   ИСЛ ВАЛУР РЕЙКЯВИК /Ж/ - ФИЛКИР РЕЙКЯВИК /Ж/ - Прдст     - -
23:00   R32 АКМ МАРАКЕШ - WYDAD A.C. CASABLANCA - Прдст     - -
23:00   R32 956 ФУС РАБАТ - МОЛУДИА ОДЖА - Прдст     - -
23:45   ПРС РЕАЛ МАДРИД - ФИОРЕНТИНА - Прдст     - -
ПРИКЛЮЧИЛИ СРЕЩИ
ЧАС МИН. ПЪРВ. N ДОМАКИН РЕЗ. ГОСТ ПП СТАТУС ГОЛМАЙСТОР К ПР. ДУЗ.
17:00   МАР1 ДИФАА ХАСАНИ ЕЛ ЖАДИДИ - ШАБАБ АТЛАС КЕНИФРА - Отл     - -
17:00   МАР1 МАГРИБ ТЕТУАН - ОКС ОЛИМПИК ДЕ САФИ - Отл     - -
17:00   МАР1 ХОСЕЙМА - ХУСА АГАДИР - Отл     - -
17:00   МАР1 РС БЕРКАНЕ - ИРТ ИТИХАД ТАНЖЕР - Отл     - -
17:00   МАР1 ФАР РАБАТ - RAPIDE OUED ZEM - Отл     - -
17:00   МАР1 WYDAD A.C. CASABLANCA - ФУС РАБАТ - Отл     - -
17:00   МАР1 РАСИНГ ДЕ КАЗАБЛАНКА - АКМ МАРАКЕШ - Отл     - -
17:00   МАР1 ОЛИМПИК ДЕ ХУРИБГА - РАДЖА КАЗАБЛАНКА - Отл     - -
02:59   МЕК 1022 ПАЧУКА 4-1 ТИБУРОНЕС ДЕ ВЕРАКРУС (2-0) Прикл PELLERANO CRISTIAN (79') 6 - -
01:59   КОЛ1 555 ОРСОМАРСО 1-1 АТЛЕТИКО ФК (0-0) Прикл RAMOS OSCAR (дузпа 90')   - -
01:59   КОЛ1 783 ОРСОМАРСО 1-1 АТЛЕТИКО ФК (0-0) Прикл RAMOS OSCAR (дузпа 90')   - -
01:14   БРА-Б БРАЗИЛ ДЕ ПЕЛОТАС РС 2-1 ГОЯС (1-1) Прикл RAFINHA SILVA (59')   - -
Информацията в раздел „Резултати на живо” (LIVESCORE) не е официална и се публикува само за удобство на участниците.
Печалбите се изплащат само на база официалните резултати, публикувани в раздел "Резултати".
 
   ЧАС   Начален час     ПП   Първо полувреме    Плвр  Полувреме    Прекр  Прекратен   
   МИН.   Минута на срещата     СТАТУС   Статус на срещата 1 Плвр  Първо полувреме    Пркс  Прекъснат   
   ПЪРВ.   Първенство     К   Наказателни картони    2 Плвр  Второ полувреме    Отл  Отложен   
   РЕЗ.   Резултат     ПР.   Продължения    Прдст  Предстои    Пр  Продължения   
   КИ   Краен изход     ДУЗ.   Дузпи след Пр.    Прикл  Приключил     Дуз  Дузпи   
©2007-2017 г. Еврофутбол ООД. Всички права запазени!  Държавна комисия по хазарта